Opinie o Euba Logistic GmbH w Angermünde

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Euba Logistic GmbH. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euba Logistic GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euba Logistic GmbH w Angermünde

Predator

WITAM PRZECZYTAJ UWAŻNIE!!! chciałbym opowiedzieć o Firmie Euba w której jestem zatrudniony łamią przepisy kierowców dotyczące czasu pracy,skróconych odpoczynków tygodniowych itp.Łamią warunki zawartej umowy o pracę,nie płacą pensji na czas,łamią przepisy prawa pracy w Niemczech,oszukują na pensji obciążając za wszystko niezgodnie z prawem i umową o prace,stosują (usunięte przez administratora) w firmie pod groźbą zwolnienia z pracy,wszystkie pozytywne komentarze to kłamstwo.Kłamią jak ktoś się zatrudnia że praca od poniedziałku do piątku, praca w niedzielę za co nie płacą diet ani dodatku za dzień wolny od pracy,praca w sobotę za co nie płacą pełnych diet,praca w godzinach nocnych za co nie płacą dodatków,zmuszanie do wyciągania karty z tacho,a jak ktoś rezygnuje na początku umowy w okresie do miesiąca czasu to ma najczęściej nie wypłaconą pensję za przepracowany okres.Pozytywne opinie są sztucznie stworzone dla poprawy wizerunku.Firma bez szacunku dla pracownika.Prowadzenie busa z pracownikami po godzinach pracy za co nie jest płacone a wymuszane.I na koniec jak macie wypadek w pracy w Firmie Euba na drugim końcu Niemiec to radźcie sobie sami jak wrócić ze szpitala na bazę w Angermunde bo kierownictwo w biurze ani samego Szefa to nie obchodzi co się z wami stanie nawet jakbyście zginęli w wypadku to ich to nie interesuje liczy się tylko zlecenie za cenę zdrowia i życia.Sami zdecydujcie czy ta firma zasługuje na choć jedną gwiazdkę a jeśli chcecie to zatrudnijcie się.Pozdrawiam

Beata
@Jan

A miałeś zapłacone za te 3 dni? Co głównie zadecydowało o tym, że odszedłeś? Pracując taki krótki czas miałeś podpisaną jakąś umowę? W ogóle to warunki był takie same jak omawialiście podczas rekrutacji?

kierowca volvo 500

dla mnie jedna z niewielu dobtych firm polecam

@kierowca volvo 500

Ty chyba jeszcze nie pracowałeś w normalnej firmie kolega dobrze napisał,jeszcze się przekonasz ,pracowałem w tym (usunięte przez administratora) byłem na chorobowym to mnie zwolnij i pieniędzy nie wypłacili za przepracowany tydzień.Tam pracują same (usunięte przez administratora) jeżdżą na nich jak na psach i oni się na to godzą.Jeszcze chwaląc bo bielsko granicy ,system dobry,tak jakby trafili w totka ,a to że wracają busem w sobotę za darmo to nic.

Volvo Driver

Kasa zawsze na czas, sprzet serwisowany , blisko granicy , krajowka niemiecka .ogolnie polecam . Dobry kontakt z dispo.

@Darek

W trakcie chorobowego zwolnienie? A to nie jest tak, że pracownik jest niejako chroniony w tym czasie? Chyba, że mówimy o innych umowach niż umowa o pracę, jakie obowiązują? Co do tych konsekwencji nie zachowania terminów, mogę się dowiedzieć więcej o karach umownych?

Kierowca 10 lat w Firmie

Pracuje w firmie od ponad 10 lat.Wiekszosc negatywnych opinii jest wyssana z palca . Auta sa max 4 letnie. z pelnym wyposarzeniem typu lodowka i klmatyzacje . wszelkie naprawy ogumienia wykonuja serwisy. Pieniadze zawsze sie zgadzaja i sa na koncie na czas.

@Kierowca 10 lat w Firmie

Kolego powiedz mi co ma wspólnego jaki sprzęt proponuje firma do tego że nie jest wypłacane wynagrodzenie i kierowca jest traktowany jak (usunięte przez administratora)? Bo nie bardzo widzę związek????

Hanka Nowy wpis

A teraz firma zatrudnia kierowców? Pytam w imieniu męża, bo znalazł tylko stare ogłoszenia sprzed 4 i 9 lat i nic aktualnego.... Jakby odnieść się do tej archiwalnej oferty to cały czas jeździ się na Niemcy? Dajcie znać jak z umową, czy dostaje się polską umowę.

WIESŁAW

Zgadzam się z opiniami kolegów którzy piszą że firma to jedno wielkie nieporozumienie pracowałem tam tylko trzy dni i zostałem zwolniony przez samego szefa jesteś nikim w tej firmie a spedytor to kawał (usunięte przez administratora) nie ma szacunku do starszych do tej pory nie dostałem wynagrodzenia za przepracowane dni ani umowy o procę tylko otrzymałem do zapłaty 55euro za szkolenie jedna wielka kpina. Firma Dziad-Trans nic więcej a opinie pozytywne to chyba pisane przez spedytora Nie polecam i omijajcie dalekim łukiem

@WIESŁAW

Ooo, czyli pracownik musi płacić za swoje szkolenie, czy ta opłata jest naliczana, jak ktoś nie przepracuje wymaganej liczby dni? Ja pytam w kontekście pracy kierowcy, bo takie ogłoszenie gdzieś widziałem. Ciekawe czy w umowie jest zapis, że jest wymagany taki zwrot kosztów za szkolenie.

Ty zdaje się jesteś już przekonany co do tego, że to nie Twoja bajka? Tylko, na jakiej podstawie? Szczerze to sam prawie nic o tej firmie nie wiem. Poza tym, że jak lata temu wrzucali do sieci oferty, to pisali, że niemiecka umowa o pracę i systemy 3/1, 4/1 dla kierowcy.

Joanna

Mąż miał jechać 29.01 dzis dostał telefon, żeby przyjechać 22.01, czytam te opinie i chyba nie chce żeby tam jechał :/ dzięki za dzielenie się opiniami

@Joanna

W takim razie niech się zastanowi jednak nad wyjazdem. Euba to typowy niemiecki dziad Trans. Później jak będzie chciał rezygnować z pracy to okradną ko z pensji

Umknął mi powód, dla którego odradzacie sobie w tym wątku pracę firmie. Co więc jest przyczyną, że większość z tu piszących nie ceni tego pracodawcy?

Były

Brak szacunku dla kierowcy i problemy z wynagrodzeniem na czas. To tak na szybko bo powodów jest o wiele więcej.

@Były

Też się zastanawiam nad kontaktem z firmą w sprawie pracy ale mam kredyt, spory kredyt, więc jeżeli chodzi o wynagrodzenie to musiało by być u mnie na czas. Ile takie wypłaty potrafią się opóźnić? Wiesz też może czym to jest spowodowane?

Jan

Nie dostałem kasy za pracę bo zrezygnowałem po tygodniu i chciał mnie ulokować w pokoju gdzie śpi 10 osób o powierzni 3x5

@Jan

Wszystkie miejsca do spania są tak zapełnione czy są może inne możliwości? Ile powinieneś dostać kasy za ten tydzień? Bo dobrze rozumiem, że płacą tutaj dopiero po miesiącu przepracowanym?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Euba Logistic GmbH? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Firma Euba to typowy niemiecki dziad Trans. Zaczynając od zarobków kończąc na podejściu do pracownika. Tam się nie jest człowiekiem tylko numerem przypisany do samochodu. Dispo nie potrafi podejść jak do człowieka tylko jak do jakiejś maszyny. Nie polecam tej firmy.

Volvo Driver

Anetka
@Volvo Driver

To skąd tutaj inne opinie od osób np, które zrezygnowały z pracy i nie otrzymały całości pieniędzy, które im się należały? Rzeczywiście przy rezygnacji z pracy takie problemy się zdarzają? Tutaj za coś można otrzymać jakieś kary finansowe i są jakieś potrącenia z wypłaty?

Volvo driver
@Anetka

Anetka.Jezeli nie jest zachowany okres wypowiedzenia zawarty w umowie to osoba ktora tego nie przestrzega jest sama sobie winna. Swoja umowe przetlumaczylem sobie u biurze tlumaczen i wiem doskonale jakie sa koksekwencje nie zachowania podanych w umowie terminow.

@Volvo driver

Byłym na chorobowym,w trakcie mnie zwolnili,za 8 dni pracy nie zapłacili,sprawa poszła do prawnika zobaczymy co dalej i to taka dobra firma.Kierowcy którzy piszą dobre opinie to jeszcze nie pracowali w normalnej firmie im nie przeszkadza jak ich się traktuje.Zadowoleni że blisko granicy i praca w systemach,szkoda pisać NAJGORSZA firma w jakiej pracowałem.Kierowca z 18 letnim stażem z tego 11 lat u Niemca.Nie polecam!!!.

Robert47
@Predator

Ale bzudry facet wypisujesz , rozbiłes samochód i poszedłes na chorobowe daj spokój , wstyd mi za takich polaczkow

bag
@Predator

kolego to wychodzi na to ze w tej firmie to sami (usunięte przez administratora) jezdza jakmozna jezdzic bez karty nie placa za niedziele ruszam w poniedzialek nie placa za soboty konicze w piatek jaki problem nie placa za dodatki ide do bag przedstawiam lonh i po klopocie tylko co najpierw nauczyliscie pracodawce tego robic bo jeden prze drugiego kto lepszy siefie siefffie to teraz macie co macie komu nie zaplacili calej pensji prosze sie skontaktowac z umowa o prace i lohnami do sadu pracy w frankfurt oder i po klopocie stanac do bag i powiedziec ze zmuszaja cie do jazdy bez kart i spedytor leci na zbity pysk z pracy tylko panowie krzycztcie na forum i to wszystko

Roman Oglaza
@Predator

pracowałem tam to (usunięte przez administratora) który nie płaci pracujesz zwalnia nie płaci Polacy którzy chwalą to folzgdojcze razem ze spedytorami dziwie się ze jeszcze polscy kierowcy są tak naiwni ze nie czytają co o nich piszą i tam się przyjmują Polacy to idioci którzy się dają okradać folzdojcza chcecie mam dokumenty udostępnię i napisze szczegóły

Kierowca były
@Predator

Wiem jak jest mi nie zapłacili. Warunki katastrofalne . Jak za czasów okupacji . Ogólne chamstwo

Ewelina
@Kierowca były

Dużą kwotę Ci forma zalega? Całą pensje czy jakaś Długo już trwa taka sytuacja? Próbowałeś do gdzieś zgłosić?

@Predator

Więc dlaczego nie odejdziesz ? Pracy dla koerowcow jest zatrzęsienie. Ja odszedłem po trzech dniach

Beata
@Jan

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Euba Logistic GmbH na stanowisko Kierowca? Pojawiło się 15 grudnia na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Darek

EUBA To najgorsza firma niemiecka w której pracowałem szef jest typową (usunięte przez administratora) łamie wszystkie zasady przepisy prawne i ma to gdzieś ,jeszcze go chwalą kierowcy prawo .Tu za wszytko musisz płacić i bez gadania mają prawo i tyle.

@Darek

Możesz podać jakie konkretnie przepisy są łamane? Chodzi mi o takie dotyczące pracowników i ich zatrudniania. Nikt nie ma odwagi zgłosić takich sytuacji gdzieś wyżej? Jak kwestie umowy?

kierowca volvo 500

dla mnie jedna z niewielu dobtych firm polecam

Jacek
@kierowca volvo 500

Zapomniałeś dopisać że to najlepsza niemiecka firma ,,,,,nie będzie premi tym razem

kiler
@kierowca volvo 500

Firma Euba przypomina bardziej Zorganizowaną grupę przęstepczą , Tymi ludzmi już dawno prokurator powinien się zając.przeginanie czasu pracy to norma nakładanie kar kradziez pieniedzy brak wypłat tragedia

@kierowca volvo 500

Bo to pisze pracownik biura

Krystyna
@Predator

Skoro tak pisze to warunki chyba mają tam nawet w porządku? Orientujesz się chyba w tym skoro tak stwierdzasz. Dasz znać jakie?

Kierowca były
@kierowca volvo 500

Opłacony pracownik biura . A jak ze spaniem w pokoju 29m2 5 łóżek piętrowych 10 kierowcow I kierowcy traktowani jak (usunięte przez administratora) Pozatym firma nie placi

@kierowca volvo 500

Nigdy nie zobaczyłem kasy za pracę pracowałem tydzień jak zobaczyłem warunki to nie do opisania . O J (usunięte przez administratora)

@Krystyna

Poczytaj sobie opinie jest to szczera prawda pozatym nigdy nie zobaczyłem kasy za pracę

Roma

Dojazd z bazy do tira 400 km autobusem(nieoplatny) i nie opłacony ostatni miesiąc pracy przy zwolnieniu(punkt 16 w umowie o prace). Omijac czerokim lukiem.

@Roma

Kolego wystarczy pismo od prawnika i wypłacają natychmiast wynagrodzenie.

Coś na kierowcę C+E jest aktualnego? Bo tu mi pokazuje nieaktualne oferty od 2020. Takie narzekania tu niżej a wygląda, jakby rotacji nie było praktycznie, chyba że się mylę i szukają, a po prostu nie piszą? No i jak coś to info zniknęło o tym stanowisku, wymogi jakie mają ktoś mi przybliży? Dzięki jak cos...

Kris

Nie polecam najgorszemu wrogowi łager obóz koncentracyjny szef typowy esesman gardzi pracownikami kradnie pieniądze zmusza do pisania w jego obecności pozytywnych opinii obciąża za szkody ci co chwalą tą firmę to zwykli konfidenci kłamią a żywe oczy dupolizy mają nosy wciąż brązow od kału szafa jednym słowem paca dla idiotów szkoda słów chcesz to się zatrudnij tylko dużo weź z sobą wazeliny bo będzie bolał odbyt od dymania pozdrawiam....

Kierowca 10 lat w Firmie

Mojito
@Kierowca 10 lat w Firmie

a jakie pieniadze? 7euro za godzine? (po odjęciu diet)

@Kierowca 10 lat w Firmie

Mam pytanie czy wciaz pan pracuje w tej firmie i czy jezdzi pan z polski. Naz niedlugo tam zaczyna i szukamy jak dojechac

Kierowca

Euba to najgorsza firma w której pracowałem obciążają za wszystko nie mają szacunku do kierowy spedytorzy bez kultury NIE WYPŁACAJĄ OSTATNIEJ WYPŁATY ...NIE POLECAM...NIE POLECAM TEJ FIRMY EUBA

@Kierowca

No, ale za co konkretnie obciążają i jakie to są kwoty? Mogą obciążyć nawet za kwotę pensji? Dlaczego nie wypłacają akurat tej ostatniej, uzasadniono to jakoś? Ile powinni Ci przelać kasy?

Mariusz

Chodzi ci o atmosferę w firmie? Bo nic nie wyjaśniłeś. Czy masz inne obiekcje? Weź wytłumacz żebym wiedział o co się dzieje.

@Mariusz

A po co ci wiedzieć co się dzieje jak tu nie pracujesz?

Krystyna

A to ten portal nie służy też dla kandydatów? Może kiedyś będzie chciał się zatrudnić, to po co od razu być tak niemiłym? :(

Większość, to znaczy? O kim mówisz? Szefostwo jakie ma podejście do pracowników - szczególnie do tych nowych? Myślę nad złożeniem aplikacji, ale chciałbym wiedzieć, jaka atmosfera mnie tutaj czeka...

Seba

pracuje 2 tydzień i nie jest tak źle jak piszecie poza tym który z was był kiedyś zadowolony ? narzekać to każdy potrafi

Janosik
@Seba

A mogłeś napisać opinię już po pierwszym dniu , nawet po pierwszej godzinie pracy , a ty czekałeś aż do drugiego tygodnia , skąd się urwałeś zamocie ( może z biura ??? a to sorki -:)

Michal
@Seba

Pracujesz jeszcze ?? Jak warunki w pracy ?

Mojito
@Seba

a jak tu nie byc zadowolony jak w DE minimalna stawka to 13euro brutto. a kierowcom po odjeciu diet wychodzi z jakies 6-9euro.. policz sobie ,jak zrobisz 250 godzin w systemie 3/1 i odejmiesz diety to ile masz za godzine pracy??? wsytd sie przyznawać. wiec nie mow ze kazdy z kierowców ma sie z czego cieszyć..

@Mojito

To jest dopiero pytanie. I ile Ci tu wyszło za przepracowaną godzinę?

były kierowca

Ostrzeżenie dla przyszłych kandydatów chcących podjąć pracę w firmie Euba Logistic. Szanowni koledzy chciałbym abyście przed podpisaniem umowy o pracę z tą firmą dokładnie ją przeczytali, dla utrudnienia jest sporządzona w języku niemieckim. Po dokładnym przeanalizowaniu, okazuje się jak niekorzystna ona jest dla pracownika( kierowcy) rozpoczynającego pracę. Głównie mam tu na myśli karę umowną zawartą w paragrafie 16 umowy. Jest to kara za niedotrzymanie warunków okresu wypowiedzenia w wysokości 1450 euro. Tak więc jeżeli po kilku dniach pracy zrezygnujecie ze współpracy z tą firną to liczcie się z tym że za przepracowany okres nie dostaniecie wynagrodzenia. Kolejnym hitem w obliczeniach wynagrodzeń jest to że gość karze sobie płacić za wolne soboty i niedziele w które nie jeżdzicie, a każdy kierowca płaci średnio pracodawcy 90 euro za taką sobotę i niedzielę. P. Kayth Kasel twierdzi, że wynika to z obowiozującego systemu podatkowego w niemczech. Chodzi o to że kwota wynagrodzenia jest dzielona na ilość dni w miesiącu( w tym wolnych sobót i niedziel), a nie na ilość dni roboczych (przepracowanych), co zaniża wartość wyliczanej dniówki. Tak więc np. kwotę 2700 euro dzielimy na 30 dni, daje dniówkę 90 euro. Uwagę zwróćcie też na to że wypłaty wynagr. są do 10tego każdego miesiąca, co wiąże się z tym że pracujecie dni na kolejny miesiąc, a ten niemiecki biznesmen zabezpiecza sobie wartość wynagrodzenia za te dni na różnego rodzaju potrącenia, a to za jakąś dodatkową pracę a to za np. niedotrzymanie w.w warunków okresu wypowiedzenia, itp. itd. W moim odczuciu, nie jest to firma rzetelna, godna polecenia, po prostu uwarzajcie !!!. Bardzo duża rotacja kierowców w tej firmie powinna dać do myślenia. Pytanie Dlaczego?

????
@były kierowca

Oooo to ciekawe z tą umową. A firma udostępnia umowę z wyprzedzeniem, aby właśnie móc ją sobie przetłumaczyć i ją dokładnie przeczytać? Ile czasu jest na takie zapoznanie się z umową?

Ktoś
@były kierowca

Hmmm dziwne z tym oddawaniem kasy jak dla mnie. A wiecie coś, czy poza pensją firma daje jakieś benefity? Może mimo tego, że coś trzeba oddać firmie, to jakieś dobre dodatki to rekompensują np. prywatna opieka medyczna w DE?? Albo jakaś kasa jak ma się dzieci??

Czy pracodawca Euba Logistic GmbH motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kierowców zatrudniają na bieżąco czy faktycznie nic, bo oferta widzę 4 lata temu wstawiona mi się wyświetla jakaś?? Dajcie znać, czy może trzeba pytać osobiście o pracę czy jak. Nadal można sobie wybrać tryb pracy czy 3/1 czy 4/1 ? Ile zapłacą teraz? Nie wiem, jechać i dopytywać czy nie warto.

Jeżeli lubisz ciężka robotę dyspo którzy kultury uczyli się w jungli i lubisz sytuację typu została ci godzina czasu pracy a dyspo każe ci jechać 20 km na załadunek gdzie musisz odczekać swoje w kolejce min 15 min do 4h (załadunek papieru/makulatury) ale mają nowy sprzęt no aktualnie to z tego co widzę to wszystkie 4 letnie 2 Niemców co tam robi ma najnowsze volva ^^ ale co ja ci będę gadał sam sprawdź tylko musisz się uzbroić na minimum 3 tyg pracy 1 tydzień dowiadujesz się jak jest naprawdę wracasz na bazę z wypowiedzeniem i 2 tyg musisz przemęczyć ale między nami to sprawa dyskusyjna czy warto się męczyć dokońca wypowiedzenia firma generalnie zrobiła sobie biznes bo jak ja byłem to buty robocze przymusowo dostałem choć mówiłem że mam chyba 60 ojro odciągane przy wypłacie oddane po pół roku pracy Także sprawdź a nie czytasz opinie w internetach ^^ PS .widzę że kiepski okres bo na Google map z oceny 2.3 zrobiło się 4.7 chyba firma daje premie za przychylna opinie ^^

Zostaw merytoryczną opinię o Euba Logistic GmbH - Angermünde

• Jak się pracuje w Euba Logistic GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Euba Logistic GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euba Logistic GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 12 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euba Logistic GmbH