Bohle Polska

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bohle Polska

tarnowiak

jak to dobrze, ze ktos wymyslił forum, gdzie mozna spokojnie wiadro pomyi wylac na ludzi i zmieszac te i inne firmy z blotem, prawie anonimowo. tylko ze paru z nas namierzyli kiedys w bisie na polecenie prokuratury i juz nie bylo anonimowo. co tak duzo tutaj tych ktorzy kiedys pracowali cos slyszeli, albo pracuja juz tyle lay i tak zle. a i tak z ciekawosci czy teskonoty zagladaja i czytaja i swoje 3 grosze wrzuca. tak dlugo jak firma z bochni bedzie walczyc o nas czyli o swoich pracownikow tak samo jak o zlecenia i robote, wszystkie wasze wpisy zlosliwe te z zemsty jak i podlizujace sie firmie beda tyle warte co zeszloroczny snieg. adresem naszych wszystkich frustracji(chyba tak to sie pisze) powinnien byc zaborczy system zusowsko-podatkowy. czy ktorys ma umowe smieciowa o dzielo, czy zlecenie? mnie od poczatku wzieli na umowie o prace z pelnym zusem. a zreszta cale to czy inne forum gdzie sobie mozna popuscic emocji to o kant h... rozbic. pozdrowienia na wszystkich ziomali z tarnowa i uszwi.

nowy00

Witam , może mi ktoś powiedzieć jak tu z robotą ogolnie , bardziej by mnie interesowała praca zagranica . Przyjmują młodych pracowników z 2letnim okresem pracy w izolacji ?

ziomek

jakbym czytał tylko wasze opinie Panowie, to pewnie od kilku lat byłbym ciagle bezrobotnym. Tam źle płacą, tam kradną, tam układy rodzinne, tam znowu, alkoholicy na budowie, tam partacze, tam sie nie mozna rozwinac, tam za duzo godzin, tam za malo, a tam znowu demola na elektrowni. prawda jest taka że ja pracuję w tej firmie od 4,5 lat i jak wszedzie i tutaj za lezenie nie placa. ale jak sie pokazesz z dobrej strony to i ciebie docenią. mnie sciagnal do firmy znajomy. za mna przyszedl rowniez moj kuzyn. pozniej za nami odeszło paru ze starej firmy. i jest nam wszystkiem raz lepiej raz gorzej ale dobrze. dla mnie sie liczy reguralna i dobra kasa, placona punktualanie a nie jak w mojej starej firmie raz dwa tygodnie, raz miesiac puzniej. a tutaj co do dnia i w takiej wysokości jak obiecano. sproboj szczescia gdzie indziej to wtedy zobaczysz.

Kamil
@ziomek

szczęście tu nie ma nic do rzeczy, kolego pracujący aż 4,5 roku w bohle, też byłem pracownikiem tej firmy , i prawda jest taka ze u każdego innego pracodawcy jest o niebo lepiej(usunięte przez administratora)pozdrowienia i wielu lat pracy życze, (usunięte przez administratora)

zawiedzony

Nie polecam tej firmy, to nic innego jak agencja pośrednictwa pracy, (usunięte przez administratora) będąc dobrym monterem można sie zatrudnić w firmie o lepszych warunkach,(usunięte przez administratora) Zresztą co można powiedzieć jeśli firma zajmuje sie izolerką przemysłową(usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Bohle Polska.
pracownik 2

A ja wrecz przeciwnie. Z czystym sumieniem moge polecić i ciesze się ze mnie kumpel namówił zeby sie do bohle przyjac. raczej staram sie nie czytac az tak dokladnie tych wszystkich bredni jakie pisza na forum ci wszyscy wywaleni za gorzałkę albo lenistwo. Do Rolfik: mysle ze bez doswiadczenia bedzie ci ciezko sie utrzymac.

NIE POLECAM TEJ FIRMY

maruda

Kolega pracownik to musi być jakiś mega kozak. o 12:41 w południe czas w pracy na pisanie. no gratulacje. wszystko to stek bzdur. atmosfera jest w porządku, ludzie są zgrani, a na niekturych budowach widziałem znają się już od kilku lat. nie ma rotacji jak w mojej wcześniejszej firmie. sam ściągnąłem do siebie 4 kumpli i sobie chwalą. paru jeszcze chce przyjść. ale kazali czekać. hehe a meldunek nam pomogli załatwić na miejscu. docenia się fachowców, ale takim jak ja ruwnież daje się szansę.

Powiedzcie mi jak często są zjazdy do polski na eksporcie?

Za granica co ile są zjazdy o polski ?

Ale wy tu sie chlopy opiszecie. w bohle robic trzeba jak wszedzie i zawsze znajdzie sie ktos komu cos nie bedzie pasowac. wszystkim nie dogodzisz, mi tez nie. tu u nas na zakladzie kolo koloni tez trzeba sie starac i zasuwac jak trzeba, ale jest git. Tak sie sklada ze dopuki sie nie przyjmiesz do roboty to sie nie przekonasz a jakbym tylko czytal te pojekiwania i stekania to bym zadnej firmie nie zaufal. prawda jest taka, ze mnie po 15 latach pracy zwolnili z firmy ze slaska, by byly redukcje i jakby nie to ze sie przyjalem do bohle na poczatku na kraj, bo mieli i maja roboty, to bym teraz siedzial z zona i dzieckami u tesciowej, a dom by mi komornik za kredyt zlicytowal. do tego juz dochodzilo. tak ze kazdy jest kowalem swojego losu. siema z zaglebia rury.

?

spoko bez jezyka przyjmuja tylko na robocie pasowalo by sie zanac!rotacji niema chyba ze ktos do norwegi spyla ,to co masz na umowie zawsze dostaniesz i na czas bez znajomosci zawodu raczej marne szanse!tak na tle innych firm to pod wzgledem wyplacalnosci jest naprawde ok zawsze wszystko i na czas! TYLKO ZE W KRAJU TO SZALU NIEMA!!!! A ZAGRANICE NIE KAZDY CHCE JECHAC!!!!

zapomnij o nagrodach!!!! dużo obietnic mało efektów!!!!

do Kolegi Drwala

no właśnie Drwal, może byś tak zaprosił na tego grilla. też jestem w poblizu Koloni. A co do firmy to sam nie wiem z skad mają tyle pracy. naokoło mizeria a tutaj budow na najbliższe pułtorej roku.Co do kasy to jest zakaz informowania o zarobkah.

drwal

Jestem teraz w niemczech w rejonie Koloni. wszystko jest. jest praca, kasiora tez dobra, ulak, kumple do grilla tez sa na miejscu, oby tak jak najdluzy, polecam dobrym izolerom

admin

wszystko OK. jest uczciwie.

gosc

Pracowales w firmie i nawet nie znasz struktury...Pan (usunięte przez administratora)to nie pracownik firmy Bohle tylko firmy podwykonawczej, za ktorej platnosci Bohle nie odpowiada. A Pan (usunięte przez administratora)byl szefem tej firmy... wiec nie pracowales w Bohle tylko u Pana (usunięte przez administratora)!

gosc

Kierownicto Bohle (usunięte przez administratora)?! To nie jest nawet pracownik Bohle tylko podwykonawca - firma MAJDA! wiec nie obrażaj tej firmy jak nie znasz nawet struktóry facet!

Ja dzwoniłem do kadr, numer znaleziony na stronie internetowej firmy (tam poszukaj). Sprawdzili mnie i przyjęli do pracy w ciągu tygodnia. Wpadła jeszcze raz premia do wypłaty 10, teraz mają mnie wysłać na chwilę za granicę, potem wracam znowu na polskie budowy. To mi odpowiada. Pytałem i wiem że ostatnio szukają jeszcze kogoś dobrego na warsztat i do ewentualnie pomiarów. Możesz pytać. Miła i fajna atmosfera w biurze w Bochni. Kierownicy na budowie tez są ok. Uciekłem ostatnio z Iso-Przekrętu (Perfektu) i teraz wiem że żyję.

mario30

Jestem ze Szczecina pracuję jako izoler/blacharz. Jak dostać się do tej firmy. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Bohle Polska - Rzezawa

• Jak się pracuje w Bohle Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Bohle Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bohle Polska?

Bohle Polska