Opinie o Perfecta Centrum Reklamy w Kamieniec Wrocławski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Perfecta Centrum Reklamy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Perfecta Centrum Reklamy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfecta Centrum Reklamy w Kamieniec Wrocławski

Staszek Nowy wpis

Fajna praca bo atmosfera jest świetna i firma stara się. Spokojnie można polecić pracę a maruderzy niech dalej marudzą.

Brudas. Nowy wpis
@Staszek

Atmosfera świetna?? Proszę Cie. Szczególnie z tymi brudasami ukraincami! Typowy (usunięte przez administratora) i nic więcej. (usunięte przez administratora) pewnie dalej tam mają na strychu nad stuknietym gocołem A slepy Piotr ma dalej wszystko w (usunięte przez administratora) :) tyle czasu człowiek tam zmarnował. Omijajcie ludzie tę firmę.

Jakub Nowy wpis
@Brudas.

Rozumiem, że możesz mieć inne zdanie na ten temat ale bardzo Cię proszę, abyś na forum publicznym nikogo nie obrażał. Widzę, że masz negatywne podejście do atmosfery, która panuje w firmie Perfecta Centrum Reklamy, dlatego może napiszesz coś o warunkach zatrudnienia? Twoim zdaniem są one przyjazne i warte uwagi?

Andelek Nowy wpis
@Jakub

Chyba właściciel to pisał albo wszystko wiedząca właścicielka (pusia)

ON

Jak wygląda praca specjalisty ?

lalalala
@ON

Przychodzisz do pracy, dostajesz wolną rękę w tworzeniu/zarządzaniu, a na koniec i zrobisz tak jak Ci szef każe.

Filip

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników!!

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Perfecta Centrum Reklamy zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

Ognista

Nie zmieniło się nic. Dalej nie warto tam iść do pracy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Perfecta Centrum Reklamy? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Czy firma normalnie działa?

masakra

...

Renata

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Szkoda, że nie piszecie a miałam nadzieję na jakieś wskazówki.

df

Dobrze, że jest terminowa, ale wiadomo w jakiej wysokości była ostatnio ta wypłata? Dzięki za odpowiedź

nowy

Cześć, zastanawiam się nad pracą w magazynie w tym zakładzie, jak ogólnie wygląda sprawa z robotą i finansowo na magazynie u nich? Premie są wypłacane regularnie i bez przekrętów? Ile wynosi średnia premia? Dziękuję, pozdrawiam :)

k200

jak oni mają kilka tysięcy kandydatów to ja jestem papieżem.... śmiech na sali..... to że nie odpisują świadczy tylko o zerowym poszanowaniu ludzi... unikać firmy. słabo płacą, premie widnieją tylko na papierze, nadgodziny bezpłatne.

stefan

nie udzielają odpowiedzi po rozmowie kwalifikacyjnej...żal.pl

doda

@tomek to z ciebie.pa

doda

firma kuku przyjmuja tych co sa glupsi od nich .

jack

Opłaca się zatrudnić na wyższym stanowisku, ale też jest więcej wymagań. Wszystko zależy od doświadczenia, bo świeżynek raczej na samodzielne stanowiska nie przyjmą.

tak

ok

Seba

A na jakim stanowisku chcesz pracować?

JANEK

zobacz sobie w tych wcześniejszych wątkach, tam wszystko jest opisane

ok

Zostaw merytoryczną opinię o Perfecta Centrum Reklamy - Kamieniec Wrocławski