Eternis Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Eternis Sp. z o.o. sp.k.

Damian-00

biuro i obsługa w Białymstoku perfect! Na infolinii też szybki kontakt i sprawne rozwiązanie problemu. POLECAM.

Mój narzeczony chciałby być dostawcą Glovo. Czy musi mieć do tego samochód, czy wystarczy rower lub skuter? W jakich godzinach musiałby być dostępny?

@Anna

Dzień dobry Pani Anno, W aplikacji Glovo istnieje wiele możliwości, można dostarczać rowerem, skuterem, autem, a nawet pieszo (TOP 6 miast). Natomiast jeśli chodzi o godziny, wszystko zależy od chęci i możliwości- grafik jest elastyczny więc to kurier wybiera jak i kiedy chce pracować.

Kamil
@Eternis Sp. z o.o. sp.k.

Firma zapewnia środek transportu czy trzeba mieć swój pojazd, bo czytałem coś o umowie najmu? A jeśli chodzi o stawkę to jest cały czas taka sama czy zmienia się jeśli chodzi o weekend i godziny nocne? Będę wdzięczny za info.

Michu90
@Kamil

Maja na wynajem skutery, auta, wszystko masz na stronie eternis.pl. Ja pracuje na ich skuterze w wawie. Stawki zmienne. wszystko zalezy od godzin, pogody czy tego co sie dzieje aktualnie na miescie.

@Michu90

I co? Opłacalne jest żeby wynająć? Wychodzisz po rozliczeniu na swoje? Czy jednak jak się ma własny transport to finansowo kalkuluje się lepiej?

Artur

Najlepszy partner w Poznaniu, nie ma chyba lepszego. Osoby współpracujące z szefowa jak najbardziej pomocne w każdej sprawie. Zero problemów. 10 gwiazdek na 10.

Tony

Jaką umowę podpisujecie z obcokrajowcami?

Honorata
@Tony

Też jestem ciekawa. No i czy jest na czas określony czy nieokreślony? Jaka jest w ogóle stawka?

@Tony

Dzień dobry Panie Tony, Wszystko zależne jest od statusu jaki posiada obcokrajowca. Pomagamy w złożeniu niezbędnych dokumentów w celu legalizacji pracy dla obcokrajowców w Polsce. Zachęcam do kontaktu bezpośrednio z działem pod telefonem: +48 515 589 262 lub mailowo: praca@eternis.pl

Wladek
@Tony

Praca bez umowy każą czekać póżniej nie ma umowy i tak zwodzą i nic nie ma z tego. Żadnej umowy.

@Wladek

Dzień dobry Panie Władku, Z każdym klientem podpisujemy umowę. Nie ma możliwości podjęcia pracy bez posiadania umowy.

@Wladek

Ty nie dostałeś? Ile czekałeś na umowę? Bo może pracowałeś tak krótko ze nie zdążyli ci dać. Zwykle jest 7 dni na sporządzenie dokumentów. A inni pracownicy? Mieli papiery od pracodawcy?

Krystek

Mój drugi partner i wreszcie nie muszę sie o nic martwić, prosić o wypłatę czy czekać aż łaskawie odbiorą telefon. Tak trzymać Eternis. Dzięki za super sprawne przepięcie!

Wladek
@Krystek

Chyba sami napisaliście ja pracowałem 3 tygodnie i dziękuje opisałem problem w pierwszym komentarzu

Natalia

Serdecznie dziękuję Pani Innie Lobova za profesjonalną obsługę i miły kontakt. Polecam współpracę z Eternis.

Urszula

Hej, jest tu ktoś z działu sprzedaży? Myślę nad wysłaniem tam aplikacji, tylko zastanawiają mnie podane widełki 4500 - 8500 zł brutto. Dość duża rozbieżność, to sama podstawa czy już jakaś górna granica z premiami wliczonymi? W sieci chwalą się też różnymi dofinansowaniami, ale to realne dla każdego pracownika czy tylko dla wybranych? ;]

Katarzyna

Bardzo dziękuję firmie Eternis za najlepszych pracowników , współpracowałam z Paną Inną która pomogła mi założyć aplikacje Bolt Food , zawsze odzwania i pomoga mi że wszystkimi problemami ! Pani Inno jest najlepsza . Pozdrawiam Katarzyna

Lina

bardzo pomocny zespół. Wszystko załatwione jak należy- rozpoczęcie pracy na następny dzien, plecak wydany, pomoc w uzupełnieniu umowy, szybki i sprawny kontakt. polecam!

Maria
@Lina

A można wiedzieć jakie to są umowy?

@Maria

Dzień dobry Pani Mario, Rozpoczynając pracę na aplikacjach w Eternis jest kilka możliwości współpracy m.in.: • Umowa zlecenie (najkorzystniejsza dla studentów) • Umowa zlecenie + umowa najmu • Współpraca B2B (przy własnej działalności gospodarczej)

Marzena
@Eternis Sp. z o.o. sp.k.

czy istnieje jeszcze inna mozliwowsc, umowa zlecenie dla osob powyzej 26+ zatrudione w innej firmie na etat, szukam dodatkowej mozliwosci zarobku, czy to wchodzi w grę wogóle ?

@Marzena

Dzień dobry Pani Marzeno, Jak najbardziej, dobierzemy umowę według Pani statusu i potrzeb. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (720-760-760) lub mailowego (biuro@eternis.pl).

Sofia

Chciałabym podziękować Pani Innie Lobova za bardzo organizowaną i profesjonalną pracę i pomoc. Polecam Eternis!

Nati

Bardzo dziękuję Panie Innie za pomoc w założeniu aplikacji Wolt , pracuje jako kurier i zawsze mi pomaga Inna , odpowiada na wszystkie moi pytania profesjonalnie , bardzo dziękuję Pani Inno ! Polecam Eternis jako PARTNERA!

Łukasz

Bardzo solidna firma, wszystko dopracowane, przelew zawsze na czas!

Miła

Chciałbym podziękować za profesjonalną pomoc waszej pracownicy, miła obsługa i pozytywny nastrój na cały dzień .Inna Lobova -jesteś super???? pozdrawiam

Katrina

Bardzo dziekuje P.Inna Lobova!Очень компетентный специалист,помогла во всем разобраться.Рекомендую

Mark

Super profesionalna obsługa, wszystko jasne i szybko, możliwość niezwłocznego rozpoczęcia pracy. Niezbędne informacje w jednym miescu. Niezwykle pomocna w założeniu profilu dla mnie była bardzo przyjemna i kompetentna pani Inna Lobova. Polecam!

Tetiana Pogorelova

Bardzo dziękuję Pani INNA LOBOVA, była miła profesjonalnie i pomogła mi z zainstalowaniem UBERA na telefon.

ReMig

P.Inna Lobov to bardzo profesjonalna, rzetelna i przemiła osoba. Polecam współpracę.

ELİK

Благодарю Инну Лобову в профессионализме,в внимательности,за хорошую работу.Она лучше всех в своей работе в фирме ETERNIS.

Inna Aliakhnovich

Хочу выразить огромную благодарность компании Eternis и непосредственно самому компетентному и лучшему сотруднику Инне Лобовой, которая всегда находила все ответы на мои вопросы. Огромное спасибо

Katarzyna

Polecam firmę, dobra współpraca. Pani Inna Lobova bardzo miła i kompetenta osóba.

Zostaw merytoryczną opinię o Eternis Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eternis Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Eternis Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eternis Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 25 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eternis Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Eternis Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eternis Sp. z o.o. sp.k.