Deputo Sp. z o.o.

Opinie o Deputo Sp. z o.o.

Wojciech

W kilka miesięcy ściągnięte pieniądze od wszystkich trzech dłużników, zdecydowanie warto było skorzystać. Inaczej tych pieniędzy bym szybko nie zobaczył o ile w ogóle by to się udało działając samemu.

@Wojciech

Ryszard

Polecam ich szczególnie Pana Jakuba! Miły człowiek, na każdym etapie można było się wszystkiego dowiedzieć. W 4 miesiące odzyskałem swoje pieniądze!

@Ryszard

Dorota

Gdyby nie Państwa skuteczna pomoc w ściganiu dłużników to chyba bym musiała wziąć kredyt. Dziękuję jeszcze raz.

@Dorota

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo miło, szybko i sprawnie.

Jak miałaby wyglądać moja umowa? Ile chcę zarabiać?

Kasztalski

Polecam. Pieniądze od spółki DRAKOM odzyskane.

@Kasztalski

Kowak

Gdyby nie pomoc Deputo w odzyskiwaniu długów to miałbym duże problemy z płynnością finansową. Jeszcze raz ogromne dzięki!

@Kowak

Grzesiek

Deputo mi pomogło odzyskać pieniądze z wpłaconej zaliczki. Kontakt z dłużniczka się urwał, zapadła się pod ziemie, ale po działaniach w terenie ustalono jej adres. Udało się odzyskać 25 tysięcy. Polecam

@Grzesiek

Polecamy się na przyszłość.

Deputo polecił mi znajomy, który również zmagał się z nieprofesjonalnym i klientami zalegającymi z fv. U mnie jak i w jego przypadku Deputo skutecznie "upomniało" się o należne pieniądze.

@Adam

Eco-Plants Slovakia

Deputo nám pomohlo vymáhať peniaze od dlžníka zo Slovenska. Všetko je v poriadku.

@Eco-Plants Slovakia

Lolo

Witam jak się ma sprawa odzyskiwania pieniędzy krypto fake platform ? Czy deputo sobie z tym poradzi ?

Majer
@Lolo

Mi pomogli z Capital Pro odzyskać 168tysiecy

Łukasz
@Majer

To skuteczność dobra. Suma też konkretna. Jak na nich trafiłeś? Prowizję za odzyskanie długu dużą biorą dla siebie, czy klient nie odczuwa w ogóle? Pewnie fachowcy tam pracują.

Fisher
@Majer

U mnie też dali radę z tego typu dwoma platformami.

Dziękujemy za zaufanie.

Jest ok, polecam

@Adam

Blażej

Co obiecali że odzyskaja i mniej w jakim czasie to słowa dotrzymali.

@Blażej

Aleksandra

Widziałam w ogłoszeniu na stanowisko Specjalista/ka ds. Windykacji podali widełki płacowe 5000 - 8000 zł brutto. A macie info o premiach? Czy do tego dochodzą jakieś premie np. miesięczne czy kwartalne?

Kałuski-Trans

Pomogli mi odzyskać pieniądze od spółek Drakom oraz Erde z transportu. Polecam 5*

@Kałuski-Trans

Dziękujemy za współpracę, pozdrawiamy! Deputo

Wiesław

Duże zaangażowanie w pomoc, dobry i sprawny kontakt z osoba zajmująca się sprawą, profesjonalizm i efektywność w działaniu.

@Wiesław

Dziękujemy za zaufanie.

Franek

Odzyskali calość od moich dłużników, myślałem że dłużej im to zajmie. Warto było się zdecydować, inaczej do dzisiaj bujałbym się dalej bez moich pieniędzy.

@Franek

Polecamy się na przyszłość.

Jak szefostwo w Deputo Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Bardzo dobra atmosfera, w sumie w kazdej z lokalizacji u nas w kancelarii. Podejście pro-ludzkie, jak to mówią. Nie możemy narzekać ;)

@Michał

Coś więcej jesteś w stanie napisać o tym podejściu pro-ludzkim? Czym ono się charakteryzuje?

@Monika

A co tu dodawać? Pracodawca tez człowiek, wszystko udaje się ustalić miedzy stronami. Nie mogę narzekać.

@Michał

Nawet jeśli chodzi o wysokość pensji, to też jest to do wspólnego dogadania? Czy o tym to akurat ciężko jest dyskutować :D

Irena

A tak z ciekawości? W jakim czasie te pieniądze wróciły?

Rados
@Irena

2,5 miesiąca p.Ireno.

Wanda

Bardzo dobry pracodawca. Dobry wybór. Dobrze wspominam współpracę z nimi. Powodzenia :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Deputo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deputo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deputo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deputo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 30 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deputo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deputo Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deputo Sp. z o.o.