Opinie o Thomalla Stahlmontage w Wertle

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Thomalla Stahlmontage. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Thomalla Stahlmontage o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thomalla Stahlmontage w Wertle

Kristof

Witam wszystkich tak jak w tym miesiącu wypłaty po terminie dziś 16sty i o wyplatach cisza

Rafał
@Kristof

Dodałeś ten wpis prawie dwa tygodnie temu, powiedz proszę kiedy wypłata wpłynęła na Twoje konto? Czy w przeszłości zdarzały się już takie opóźnienia? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać!

W ogłoszeniach podaje 11 ero na rękę kłamstwo po pierwszej wypłacie zjechałem do pl za godzinę dał 9 ero i ta dopłata do mieszkania potrąca Ci 200 ero totalną kpinę robi sobie

Kristof

Krzysiu sam takie opinie wystawiasz sobie ? Opowiedz lepiej o premiach w wypłacie przecież jedna czwarta w wypłacie to premia A człowiek u Ciebie ma najniższą krajową(usunięte przez administratora)

ninja

chłopie niezłe zioło palisz ta firma to kpina tak regularnie płaci dziś mamy 14sty wieczorkiem i na kontach kasy niema a co może nie prawda że kręci gość i to swoich pracowników ,że z ich wypłaty netto potrąca jeszcze na podatek co on powinien go płacić że dolicza premie aby wyrównać kasę z godzinami i wymieniać jak długo jeszcze jego wałki

ninja
@ninja

To po co u niego robisz jak ci tak źle u niego ? Jedź do Skandynawii i zasuwaj za 230 koron na rękę . Odliczą ci 80 koron tygodniowo za pokój w którym będziesz mieszkać z jakimś palącym polskim śmierdzielem . Będziesz się z nim kłócić za śmierdzące ciuchy albo za to że albo że pali w pokoju . Wszyscy jesteście świniami bo tylko gadacie ale nic ze swoim życiem nie robicie . W weekend chlejecie , bijecie sie na kwaterach albo wyzywacie od najgorszych .Pracowałem u Tomali to widziałem co takie oszołomy z opolskiego zresztą nie tylko z opolskiego , potrafią mieć pretensje do całego świata , że baby nie chcą was w swoich domach . Jakbyście znali historie swojego pochodzenia to nie siedzielibyście w Polsce tylko wrócilibyście do swoich krajów . Tak , tak - większość z was w opolskim to macedończycy , chorwaci i ukraińcy przesiedleni po wojnie i dlatego Niemcy pozostali po wojnie w opolskim tak was nienawidzą bo widzieli co wasi rodzice zrobili z domami i gospodarkami pozostałymi po Niemcach przesiedlonych z powrotem do Niemiec . A jeżeli chodzi o terminowość wypłat : w Polsce firmy tak płacą i nikt nie narzeka bo tak jest i koniec i nikt nie dyskutuje a u Tomali wam źle ? To sie zwolnijcie i już . Mi nie pasowało chamskie zachowanie majstra u Langena to rzuciłem robotę . Myślicie , że będę pracować u kogoś kto nie szanuje pracowników i traktuje ich jak śmiecia ? Ta ruda niemiecka spedalona świnia powinna dawno leżeć w piachu ale tam tacy są co będą lizać przedział bo dał im pracę . Tak samo jest u Huntellmana . Narzekają ale robią , idioci . Zero szacunku do siebie i do innych Jak wam tak źle w Niemczech u Tomali to wracajcie do Polski i przestańcie pleść bzdury na innych Polaków .

kris
@ninja

Tak zgadza sie zero szacunku a szacunek trzeba wywalczyc i o niego dbać lecz lizane (usunięte przez administratora) zawsze były i będą wtedy droga do nieba czyli isc gdzie indziej

Bartek
@ninja

Którym przydupasem jestes? Pewnie tym co siedzi 10 lat u tego oszusta lize (usunięte przez administratora) i ma 12 euro netto bo tyle ta łajza płaci i jeszcze 200 na mieszkanie pobiera i kreci kaloryfery. Wydzwania po ludziach i prosi żeby przyjechali bo już bałwanów mu brak. Ten czlowiek ma spróty łeb i lepiej u niego nie pracowac...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Thomalla Stahlmontage? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

@Piotr 1200 euro a czy to jest całość dla nas czy trzeba z tego jeszcze zapłacić np mieszkanie czy transport?

Filipek

Pewni jesteście, że nic dobrego nie dzieje sie w firmie? Zaszkodzić jest łatwo gorzej naprawić.

135, 136
@Filipek

Tak znam to z autopsji

Siedzą matoly za 1200 euro

Czy Thomalla Stahlmontage zapewnia kartę multisportu?

Edek

Kaloryfery jedynie moze ci zakrecic na mieszkaniu a nie zapewnic karte multisportu.

Ninja

Jakiś jełop wypisuje bzdury caly czas , raz dobre raz złe. Ciekawe ile mu za to płacą ? Na właściciela firmy nadają wszyscy, nawet ci co mu z ręki jedzą. To że Niemcy są głupi to już inna sprawa ale skoro pracujecie u niego to chociaż zamknijcie te głupie gęby bo płaci wam kasę regularnie a czasami wcześniej i jeszcze narzekacie że wam źle i dalej siedzicie jak te matołki . Sam szef jest spoko ale użeranie się z takimi jacy u niego pracują to najbardziej cierpliwego człowieka zagotowałoby do czerwoności. Wiele jest takich lajtfirm w Niemczech Ale uczciwych, które nie okradają Polaków można policzyć na palcach jednej ręki . To , że Niemcy są swiniami i nie szanują Polaków to wyłącznie wina samych Polaków bo sami na to zasłużyli swoim zachowaniem. Gdyby każdy zapisał się do niemieckich związków zawodowych ( DGB ) to niemieckie firmy całkiem inaczej traktowałyby polskich pracowników lisingowanych przez lajtfirmy . Teraz w związkach ludzie mówią już po polsku i w każdej chwili można donieść na taką rudą niemiecką świnie, której wydaje się , że jak jest majstrem to może wykorzystać nieznajomość języka czy nawet spokojny charakter człowieka. Mówię wam , zapiszcie się do niemieckich związków w a wasze życie zmieni sie na lepsze. Nie pozwalajcie niemieckim swiniom na coraz gorsze traktowanie siebie jako Polaków pracujących w Niemczech. Pracując w Niemczech macie takie same prawa jak Niemcy i te ruskie gamonie , które wchodzą Niemcom w cztery litery . Szanujcie siebie nawzajem i pokazujcie to Niemcom, że się szanujecie nawzajem a zobaczycie że zmieni się stosunek Niemców do Was ale najpierw zapiszcie się do DGB i poznajcie niemieckie prawo pracy żebyście mogli wymagać od nich tego co się wam należy. Pozdrowienia dla wszystkich pracujących w Niemczech Polaków.

Spawacz 135
@Ninja

Zspisz sie na wizyte do psychiatry.

Wykręcić to on potrafi Cię na kasie z kroi z Ciebie wszystko co zarobisz tacy ludzie powinni zagniatać ulice

Stary uju nie usowa komentow

Nikt mi tyle nie dał co mi naobiecywal miałem zarabia 2 500e na miech a nigdy nie widziałem u niego takiego Hajsu. Ne polecam

adam

witam jak warunki czy warto czy tak pisza ci co nie bardzo spawali czy jak o co tu chodzi

Stary uju nie usowa komentow
@adam

Witam pracowałem dla tego hmm ciężko go nazwać ale to wieśniak jak robisz po 240h i o nic nie pytasz nie upominasz się to jest ok a jak już zaczynasz pytać Widziesz jakieś luki to już jesteś nie wygodny żadnych premi na święta ani urlop zamiast zarobiąc więcej zarabiasz coraz mniej jak jesteś pewny swoich umiejętności nie będziesz robił dla niego długo

idkaname

"25.10.2017 (3 miesiące temu) thomalla Krzysztof - Ja bym ujowi dał kaloryfer zakręcić płacę to korzystam dobrze że u niego nie robie pozdro najemnicy niewolnicy" "135 subskrybuj temat 27.10.2017 (3 miesiące temu) thomalla Krzysztof - Pracowalem u tego pajaca grzejniki zakreca to fakt i to czesto pozatym atmosfera konfidentow i xxxxxxx .Jego glowny spawalnik Waldemar ruski Niemiec wczesniej w kolchozie pracowal i jezdzi do narzeczonej na swieta na Syberie.Ogolnie kto Panu Krzysiowi T wchodzi w xxxxxxx . i kabluje to moze nawet nie umiec spawac i jest ok pracownikiem" "idkaname subskrybuj temat 09.11.2017 (2 miesiące temu) thomalla Krzysztof - Nikt świadomy swoich umiejętności nie wytrwa długo w tej firmie. Tym bardziej ,że nie stanowi ona żadnej konkurencji wśród pośredników na terenie Niemiec. Wszystko prowadzone typowo pod wyzysk. Na umowie najniższa możliwa stawka plus nieopodatkowane dodatki, które równie dobrze może zabrać za fakt, iż nie spodoba mu się czyiś "uśmiech". Do tego zarobki ok 1800-2000 euro netto, ale robisz od poniedziałku do piątku po 10h i sobotę. Co daje jakieś 7-8 euro netto godzina." "RobertoAndreas subskrybuj temat 20.11.2017 (2 miesiące temu) thomalla Krzysztof - Nie polecam tego pracodawcy oszust i kretacz uważający siebie za nie wiadomo kogo wielki muzyk a tak naprawdę prymityw jak ich mało. Grzejniki wiecznie za ciepłe w mieszkaniach odżywki na poziomie lumpa z pod biedronki tego możecie się spodziewać po tym panie. O i jeszcze jego tzw prawe ręce meldujace mu z uprzejmym podpierd...pozdrawiam cie Christophie Thomallo h ci w xxxxxxx ." pomocna (0) odpowiedz idkaname 29.01.2018 18:57 "Milutki slusarz subskrybuj temat 10.10.2017 (3 miesiące temu) thomalla Krzysztof - Cwaniaczek z bańka w nosie, kurdupel mały, ludzi ma za podpierdalaczy Karolek, Krzysiu i reszta bandy jak zajedziesz to miód na serce dzień później już jest jak wszędzie" "Kozak subskrybuj temat 18.10.2017 (3 miesiące temu) thomalla Krzysztof - Miałem okazje pracować u tego Pana , nie polecam pracy , wiecznie narzeka że mało sie robi, jeżdzi po mieszkaniach i ciągłe pretensje że kaloryfer włączony , na mieszkaniach gdzie mieszka większa ilośc ludzi zawsze jakieś gumowe ucho, dużo patoligii z dolnegośląska. A za mieszkanie niektórzy płacą a niektórzy nie taka to sprawiedliwośc tam jest." "Freddie subskrybuj temat 24.10.2017 (3 miesiące temu) thomalla Krzysztof - Panowie spawacze i ślusarze jaka jest atmosfera w Langen w Hilkenbrook dalej te dwie pały Krzysiu i Kamilek z ucha daja temu niby szefowi chlopaki uważajcie na nich to konfidenci patrzą tylko jak i kogo podpierd.. ic , spawacze z górnej półki (hahahahahah)" Krzysiu ciągle usuwa komentarze, więc zostawię to tutaj. pomocna (0) odpowiedz stefan 21.01.2018 04:58 co tu dużo mówić, jeśli dostaniesz wypłatę i wszystko jest ok, to znaczy że się pomylili. Jeśli jest zima, budzisz się i nagle kaloryfery są zakręcone to znaczy że gdy spałeś, prezes wpadł i je zakręcił. Oczywiście do odważnych świat należy. jak lubisz być dymany to polecam tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Thomalla Stahlmontage - Wertle

• Jak się pracuje w Thomalla Stahlmontage?

Zobacz opinie na temat firmy Thomalla Stahlmontage tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thomalla Stahlmontage?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Thomalla Stahlmontage