Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Tak

Na jakie wynagrodzenie moze liczyc operator pras krawedziowch cnc? Jak wygląda to na tle Radomia?

Czy pracodawca Precision Machine Parts Poland Sp z o. o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak, motywuje. Głównie utratą premii oraz zmniejszaniem liczby nadgodzin.

Kuba

Wiecie czy aktualnie firma może prowadzić rekrutacje? Jakieś podpowiedzi o zarobkach i umowie na start?

Programista CNC

Ściema sprawdzają czy umiesz mierzyć a nie czy znasz się na robocie

Robią młodemu siekę z mózgu żeby dać śmieszne pieniądze i obiecać pracę a potem 3 lata na zleceniu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Szaraczek

Fajna atmosfera, pracownicy na produkcji to naprawę spoko ludzie. Pracowałem półtora roku i wypłata zawsze na czas, nadgodziny wypłacane w pełni. Zrezygnowałem ze względu na śmieciowe umowy odnawiane co miesiąc.

Warchlak warchlaczek

W firmie dzieje się bardzo źle.Pracuje tu już dość długo ale takich cyrków jeszcze nie było.Przez nieudolność tak zwanej kadry "zarzadzajaco-menagerskiej" ta firma zachodzi do poziomu przy domowego garażu. Wielka szkoda ,że właściciele Holendrzy tego nie widzą co wyprawia ich Pan prezes Strzałka bo tego nieudacznika już dawno zatrudnili by co najwyżej jako pomocnika sprzątaczki. Jednym słowem (usunięte przez administratora) i wodorosty.Wszech obecne kumoterstwo , pociotkowstwo i okradanie firmy przez zarząd za pomocą pomocnych kooperantów. Strach pomyśleć co ci inteligenci zrobili z naszą firmą .

@Warchlak warchlaczek

Szanowny Panie, w nawiązaniu do pana opinii informujemy, że naruszył pan dobre imię osoby bezpodstawnymi pomówieniami, co w przypadku braku dowodów jest zagrożone sankcjami prawnymi. Jeżeli dysponuje pan dowodami lub informacjami potwierdzającymi nieprawidłowości prosimy o pilny kontakt lub zawiadomienie właściwych organów. W przeciwnym razie prosimy o zaprzestanie publikowania nieprawdy i zamieszczenie na portalu stosownego sprostowania w ciągu 7 dni. W przypadku braku oczekiwanej przez nas reakcji będziemy zmuszeni do powiadomienia odpowiednich organów ścigania i złożenia zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 212 § 1 Kodeksu karnego i przepisów ogólnych Kodeksu cywilnego. Z poważaniem, Precision Machine Parts Poland Sp. z o.o.

Warchlak warchlaczek
@Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.

W sprostowaniu do mojej poprzedniej wypowiedzi. Szanowny Pracodawco , Bardzo przepraszam jeżeli Pan prezes Strzałka poczuł się urażony moja wypowiedzią. Chciałem również nadmienić że nie mam żadnych informacji lub dowodów aby to Pan prezes Strzałka okradał firmę poprzez przywłaszczanie sobie firmowego mienia w sposób bezpośredni. Poprzez "okradanie" miałem tylko i wyłącznie na myśli dystrybucję zleceń produkcyjnych poza firmę w tak zwana "korupcje" przez co nam pracownikom produkcyjnym ogranicza się nadgodziny (co jest głównym motorem napędowym otrzymywanej przez nas wypłaty) , zabiera się premie II i straszy że I również zostanie zabrana. Swoją poprzednią wypowiedzią chciałem tylko zaznaczyć pogarszające się warunki w naszej firmie (przez co bardzo ubolewam),jednocześnie chciałem poraz drugi nadmienić i powtórnie przeprosić oraz sprostować moja wypowiedź ,że ktokolwiek w sposób bezpośredni okrada nasza firmę. Oczywiście głównym adresatem moich przeprosiń jest Pan prezes Strzałka, ponieważ domniemam , że to właśnie jego uraziła moja poprzednia wypowiedź. Jeszcze raz Pana przepraszam Panie Strzałko.

Jak wygląda ścieżka awansu w Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.?

Wszystko zależy na jakie stanowisko Aplikujesz i jakie masz aspiracje w stosunku do zarobków

Warchlak warchlaczek

W PMP nie ma czegoś takiego jak ścieżka awansu.

Zielony

Jakie zarobki firma oferuje na stamowisku operatora pras cnc

@Zielony

Dzień dobry Panu, zapraszam do przesłania swojego CV ze zgodą na przetarzanie danych osobowych. W trakcie spotkania przedstawimy warunki finansowe oraz wszystkie bonusy dostępne w naszej firmie. Z pozdrowieniami PMP Poland Sp. z o.o.

PMP Poland
@Zielony

Zarobki są uzaleznione od umiejętności i doświadczenia kandydata. Rozmawiamy o tym w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, bezpośrednio z kandydatem. Przedstawiamy także wszystkie świadczenia pozapłacowe. Zapraszamy do aplikowania. Z poważaniem PMP Poland Sp. z o.o. w Radomiu

Kamil

Ogromne doświadczenie w branży, perspektywy dobre, dobry pracodawca cóż więcej można dodać?

X - ANONIM - X

Najwyraźniej nie jesteście profesjonalistami i nie macie odpowiedniego wykształcenie skoro wam nie dano podwyżki. Będąc technikiem spodziewacie się kokosów?? Ta firma jest pioneerem bo robi najlepsze i najbardziej precyzyjne części a bycie pioneerem nie pozwala na zatrudnianie nie elitarnych pracowników.

Alfred

Hahaha jasne...

@Alfred

Post, na który odpowiedziałeś pochodzi z 2010 roku. Od tego czasu wiele mogło się zmienić w działalności firmy Precision Machine Part Poland. Czy obecnie jesteś pracownikiem w tej firmie? Dlaczego nie zgodziłeś się z tym co napisał @X - ANONIM - X ?

XYZ
@X - ANONIM - X

Firma z najlepszym parkiem maszynowym w byłym województwie Radomskim. Dobrzy technolodzy i konstruktorzy . Niemiła atmosfera bo pracują tam pajace (produkcja), gamonie...Po podwyżki lecą nie z umiejętnościami tylko , by podkopać pod kimś dołki. Żenada i głupota... Największe cwaniaki już odeszli , więc jajek nie ma komu handlować a i lizać

@X - ANONIM - X

Piszesz o odpowiednim wykształceniu - napisz więc proszę, jakie konkretnie wykształcenie należy posiadać, by móc pracować w Precision Machine Parts Poland? Jakich umiejętności firma oczekuje od swoich przyszłych pracowników? Czy studenci mają jakiekolwiek szanse, by starać się o zatrudnienie w tym miejscu?

Chyba zablokowali dodawanie opinii

A Twoja opinia jest dodana, więc raczej nie...

Dominika

@Pracownik, można dodawać opinie w tym wątku. Jest to jak najbardziej wskazane, z uwagi na to, że ostatnia aktywność na forum miała miejsce kilka miesięcy temu. Jeżeli jesteś w dalszym ciągu pracownikiem Precision Machine Parts Poland Sp z o. o. to zachęcam Cię do przedstawienie własnej opinii o tej firmie jako pracodawcy.

Dominika

@Magazynier, próbowałeś pisać maila z zapytaniem? Ja niestety nie widzę aktualnych ofert, na bieżąco raczej trzeba sprawdzać oferty na stronie firmy Precision Machine Parts Poland Sp z o. o. Ale może ktoś z obecnych pracowników będzie w stanie przybliżyć warunki zatrudnienia?

Magazynier

Witam, Widziałem ogłoszenie dla pracownika magazynu. Czy mogę prosić o informację na temat tej pracy? Jaka kasa atmosfera czy ciężko.

gość

Hej, jaka teraz panuje atmosfera u nich? Dziękuję.

dszumacher

Jakieś nowe wieści z firmy? Jak tam płacą dla operatorów cnc ?

asdasdsa

Pewnie jak w każdej innej firmie, jeśli są Tobą zainteresowani dzwonią w przeciągu kilku dni

M&M

Witam Od jutra zaczynam 3 miesięczny staż w tej firmie. Jak to jest w PMP ze stażystami? Jak tam ich traktują? Cos na początek? Jakies rady? Pzdr

A czy jest może ktoś kto już pracuje w biurze jako konstruktor lub technolog, ewentualnie pracował i chciałby podzielić się szczegółami na temat pracy na tych stanowiskach np. jaka atmosfera, możliwości szkolenia, zarobki itp.

AGS

Na jakie zarobki może liczyć kontroler jakości z dwuletnim doświadczeniem, czy praca jest dwuzmianowa, jak z sobotami, czy są jakieś nadgodziny?

Zostaw merytoryczną opinię o Precision Machine Parts Poland Sp z o. o. - Radom

• Jak się pracuje w Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Precision Machine Parts Poland Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.?

Kandydaci do pracy w Precision Machine Parts Poland Sp z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.