TOYOTA MG CENTRUM

Katowice

Opinie o TOYOTA MG CENTRUM

hans 2010-05-02 12:22:56
Prawda jest taka, że gdyby nie jeden "czlowiek" firma byłaby całkiem przyzwoita. Mam tu na myśli największą jej zakałę i porażkę czyli dyrektota działu[usunięte przez administratora] człowiek bez żadnych zasad, a przede wszystkim bez elementarnej wiedzy, potrzebnej do pracy w serwisie, pomiata ludźmi jak chce, wykorzystuje bez skrupułów wszystkie sposoby, aby na plecach innych piąć się do góry, albo ostatnio ratować swój tyłek. Przepracowałem w swoim życiu wiele lat i nigdy nie spotkałem sie z tak [usunięte przez administratora] jak w jego wydaniu.Myślę, że firma zyskała by wiele, gdyby pozbywała się ludzi fałszywych i zakłamanych jak on, którzy w zależności od wlasnych potrzeb potrafią oczerniać zarówno podwładnych jak i przełożonych (tych ostatnich nawet zajadle). Praca z tym gościem to najgorsza rzecz jaka może się przytrafić normalnemu człowiekowi.....radze więc uważać.
... 2010-05-02 12:54:17
Zgadzam się z kolegą w 100%. Dodam tylko, że atmosfera w dziale b-l jest bardzo przygnębiająca, żadnej pozytywnej motywacji do pracy, tylko groźby i baty, a jedyna normalna i kompetentna osoba, która podtrzymywała wszystkich na duchu i dawała "kopa" do roboty, czyli kierownik hali [usunięte przez administratora] na domiar złego rozchorowała się i z tego co mi wiadomo, nie ma po co wracać, ponieważ "życzliwy" dyrektor zapakował mu do plecaka, pod jego nieobecność całe zło i przypisał wszystkie porażki działu, choć wszystkim wiadomo, że to właśnie kierownik wyciągnął nas z głębokiej zapaści, ratujac tym samym fałszywy tyłek swojego szefa. Wielka szkoda, bo przez ostatnie 2 lata, pomimo tyranii i poniżania, dzięki kierownikowi dawało sie jakoś przeżyć, a teraz wszystko wróciło do smutnej normy i dalej trzeba użerać się z nieludzkim i niekompetentnym [usunięte przez administratora]
gall 2010-05-29 11:39:38
Zarząd firmy stawia na nieodpowiedzialna kadrę kierowniczą, która braki własnych kompetencji nadrabia chamstwem i poniżaniem podwładnych.
Dać 2016-04-21 15:11:14
Wiesz co, firma ma się bardzo dobrze, generalnie to najlepiej od założenia, dlatego jest świetnie, atmosfera jest naprawdę przyjemna, lekka, dobre premie
Zostaw swoją opinię o TOYOTA MG CENTRUM - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOYOTA MG CENTRUM