SPEED SPEDYCJA SP. Z O.O.

Tychy

Opinie o SPEED SPEDYCJA SP. Z O.O.

admin 2015-07-29 12:34
Wypowiedz się jaka atmosfera pracy panuje w firmie SPEED SPEDYCJA SP. Z O.O.. Od Twojego komentarza wiele zależy.
Bazowy człapek - syn Drakuli 2017-04-14 16:29
Ostrzegam uczniów bez doświadczenia co do tej firmy, żeby nie dawali z siebie zbyt wiele i nie robili za drugiego gdyż nikt tego nie doceni, a tym bardziej będą negatywne opinie na wasz temat próbą wybicia się przez starych driverów. I nie róbcie weekendów bo to co wyrobicie ponad 3 koła z paska i tak poleci do kapsy szefa. Serdecznie pozdrawiam z Transylwanii.
Wielkie S 2017-08-08 21:51
Jak na firme transportowa nie ma najgorzej. Kasa ok, w miare dostosuja sie do kierowcy. Lepiej nie przychodzić bez doświadczenia, maja troche stałej roboty do której trzeba mieć sporo cierpliwości.
Wszystko trzeba sobie wywalczyć. Samochody nowe ale niestety naczepy już nie, używane ściągane z zachodu po DSV. Ciągniki to najtańsze wersje wyposażenia wiec za to też należy sie minus.
Warsztat to śmiech, jak maja coś zrobić albo dać do auta to już jest wielkie oburzenie.
Dyspozycja/spedycja - tak 3/5 ocena.
Zostaw swoją opinię o SPEED SPEDYCJA SP. Z O.O. - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPEED SPEDYCJA SP. Z O.O.