Bispol Sp. z o.o.

Opinie o Bispol Sp. z o.o.

Ktoś

Tak zgadzam się w 100% ludzi traktują gorzej jak (usunięte przez administratora), tylko norma się liczy i wiecznie mało i mało , nie liczą się nawet z tym że teraz takie upały a norma taka sama , do toalety nie ma jak wyjść bo operator nie ma prawa zastąpi najlepiej zlac się w gacie, szkoda że robimy na czując premie , jak operator coś odwali to oczywiście wina ludzi a operator noga na nogę i telefonik w ręku a ty rób na jego premie szok , w ogóle ludzi mają za.nic !!!!!! Zwykle robole !!!!!!!!!

badi
@Ktoś

tak a opinia napisana przez konkurencyjną agencję pracy :)

Ktoa
@badi

Ciekawe gdzie tu masz konkurencję hahaha , śmieszne . Wszystko co tu jest napisane to piszą pracownicy firmy bispol. I taka jest prawda , obrońcy się znaleźli pewnie ci co siedzą z nogą na nodze i telefonik w ręku , śmiech na sali....

Ktoś

Dlatego została garstka ludzi którzy jeszcze w tym siedzą ale to chwila, bo ileż można . Wiadomo człowiek pójdzie za większym pieniądzem a nie za taka płace. Rodzinna firma chyba w biurze ..........

PracownikNieOdDzis

(usunięte przez administratora) Bispol BYŁ firma rodzinna tak jak sie reklamuje ale teraz jest firma dla ktorej czlowiek jest jednostka i licza sie tylko wykresy i statystyki... Za duzo jest ludzi ktorzy nie wiedza na czym polega funkcjonowanie firmy Bispol . Obawiam sie , ze to bedzie jak z tym kolosem na glinianych nogach... Sa czasy ze to praca szuka czlowieka a nie na odwrot ... Dbajcie o pracownika i o dobra atmoswere... PS. (usunięte przez administratora)

Z calego serca NIE POLECAM. Robienie na premie operatora, w dodatku mnóstwo stresu.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bispol Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Tokarz - Frezer CNC powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
badi

korzystam co roku, nie narzekam

kora

ja na winobranie chce jechac do Francji w najblizszym czasie, jest ktoś?

Dno to mało powiedziane! Traktują pracowników jak (usunięte przez administratora)! Nauczcie się zarządzać ludźmi bo prędzej czy później wszyscy was kopną w (usunięte przez administratora) Szkoda nerwów i zdrowia na taką pracę !

Pracownica

Zachowanie niektórych kierowników pozostawia wiele do zyczenia. Traktowanie pracowników jak psy - powoli mam juz tego dosc. Nie wspominam juz nawet o zachowaniu niektórych operatorów, myślą ze ktos im bedzie darł nadprogramowe sztuki na premię. Totalny brak szacunku z ich strony i jeszcze jakieś wąty.

Asdfgh
@Pracownica

i Jeszcze wyśmiewanie pracowników przez liderów ze (usunięte przez administratora)na Ich premię

Pozdro123

Po pierwsze. Pracuję w bispolu blisko trzy lata i mam pewność co do tego że kierownik tak z niczego nie ,wybuchł' po drugie wiem jacy teraz ludzie przychodzą do pracy tkzw odporni na wiedzę mam na myśli autora postu. Ile można coś tłumaczyć ? Mówi się pierwszy raz drugi, dziesiąty..Jak przychodzisz w przekonaniu po co mam pracować skoro Mama Tata da no to bardzo przepraszam.. a co do operatora to jednak istnieje takie coś jak droga służbowa ale sądząc po twoim wpisie sugeruję iż masz nie wiecej jak 19 lat i dopiero co sikorka wyleciała z gniazdka i próbuje zasmakować życia. Ps. Jeszcze musisz się dużo o życiu nauczyć bo nie raz Ci się łapka podwinie.

Zaq
@Pozdro123

A co to ma znaczenie czy miał powód czy nie? W świetle przepisów kierownik do zwolnienia. Drzeć mord.. to może w domu na krowę ( znając ich wszystkich to prosto z obory do roboty) a nie na pracownika. I nie ma tu nic do rzeczy czy ktoś ma 19 czy 50 lat, a sądząc z twojego wpisu to jeszcze w pracy chwalłaś/eś się tym pokazując kierownikowi jaka/i to jesteś lojalna. A prawda jest taka że to Ty nic w życiu nie widziałaś/eś poza tym zakładem i pewnie nigdzie indziej pracy nie znajdziesz. Pozdro.

Był ktoś na sortowaniu sadzonek truskawek w Niemczech? Jakie są wasze opinie?

Weronika

Czy zamierzasz podjąć tego typu pracę? Jeśli tak, powiedz co chciałbyś konkretnie wiedzieć na ten temat? Interesują Cię ogólne warunki zatrudnienia? A może liczą się dla Ciebie oferowane stawki?

@Weronika

Wszystko ???? Może pani jakoś odpowiedzieć w prywatnej wiadomości?

Weronika

Na forum nie stosujemy "wiadomości prywatnych", ponieważ to dzięki publicznym pytaniom uzyskujemy ważne informacje. Publikowanie swoich zapytań prowadzi do tego, że wielu użytkowników (w tym byłych i obecnych pracowników) będzie mogło udzielić Ci na nie odpowiedzi. Nie musisz obawiać się zadanych pytań, jeśli tylko będą one dotyczyły pracy i różnych aspektów związanych z zatrudnieniem. Powiedz zatem, co konkretnie jest przedmiotem Twojego zainteresowania odnośnie pracy? To zapewne ułatwi użytkownikom udzielenie odpowiedzi.

Weronika

Wspomniałeś w swoim komentarzu o mobbingu. Zdajesz sobie sprawę, że to poważny zarzut? Czy to, o czym piszesz, rzeczywiście ma/miało miejsce w firmie i masz na to świadków? Jeśli tak, skorzystaj z nowej funkcji na forum GoWork.pl. Wszelkie szczegóły dotyczące owej funkcji możesz znaleźć w zakładce "Opinie o pracodawcach" na stronie serwisu GoWork.pl lub klikając w baner "zero tolerancji", który wyświetla się na głównej stronie portalu.

Viktor

Dla operatora praca ok, na taśmie nie specjalnie. Pieniądze w porządku jak na Łańcut, przyjmują wszystkich nawet bez doświadczenia, można awansować z taśmy na operatora jeśli komuś faktycznie chce się pracować i rozwijać. Ogólnie to dobra opcja na zyskanie doświadczenia, najtrudniejsze są początki potem można nawet polubić tę firmę. Jedni będą nią gardzić, mało kto będzie się zachwycał, najlepiej sprawdzić samemu.

@Viktor

Ile dokładnie płacą za miesiąc i czy ciężka jest tam praca i co się robi na taśmie? Z góry dziękuje za oddpowiedź

Doswiadczony
@Zainteresowany

5.50 /h to czysty wyzysk a gdzie najniższa krajowa?

Bardziej doświadczony
@Doswiadczony

Bzdury wypisujesz albo pomyliłeś firmę.

@Doswiadczony

Użyłeś w swojej wypowiedzi słowa wyzysk. Czy wiesz, że jest to poważny zarzut skierowany w stronę pracodawcy? Według definicji wyzysk to występek polegający na wykorzystaniu przymusowego położenia innej osoby i zawarciu z nią umowy, nakładając na nią obowiązek świadczenia niewspółmiernego ze świadczeniem własnym. Czy dokładnie to słowo miałeś na myśli?

klient

Ja o innej sprawie a mianowicie jakości produkcji na 10 kupionych wkładów ECO trzy były bez knotów czy na tym polega ECO być może- coś kuleje w firmie kontrola jakości .Wkłady zakupiłem w Leclerc W-wa.

Weronika

@Zainteresowany, co oprócz warunków finansowych jest dla Ciebie istotnym aspektem zatrudnienia w firmie? Czy jest to także atmosfera, benefity pozapłacowe a może rodzaj umowy? Czy złożyłeś już swoją aplikacje do Bispolu? @GumowyKaczor, jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku? Czy coś zmieniło się od czasu gdy opublikowałeś swój komentarz?

GumowyKaczor

Tylko produkcja i produkcja a wie ktoś może coś na temat kierowców c+e w bispol Głuchów

Kas

NIE TA FIRMA!! PRZEZ TAKICH CO CZYTAĆ NIE POTRAFIĄ OCENY NIE SĄ WIARYGODNE!! NA CZYM MOGĄ SIĘ OPIERAĆ LUDZIE ZAINTERESOWANI PRACĄ W BISPOLU W GŁUCHOWIE JAK WYPISUJĄ TU KOMANTARZE O ZBIORACH W SZWECJI.. MASAKRA

Kas

NIE TA FIRMA...

Weronika

@Ja, masz rację - chodzi o Bispol z Głuchowa. Czy masz jakieś opinie na temat tej firmy jako o pracodawcy? Bispol prowadzi obecnie nabór na dużą ilośc stanowisk specjalistycznych oraz na staże. Czy ktoś z Was już miał okazję spróbowania swoich sił w rekrutacji? Chętnie poznamy nowe szczegóły dotyczące tej firmy.

Worker

Czy w tej firmie jest 4-ro brygadowka? Pozdrawiam.

Do abc

Dobrze mowi. Wiem cos o tym.

Zostaw merytoryczną opinię o Bispol Sp. z o.o. - Głuchów

• Jak się pracuje w Bispol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bispol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bispol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bispol Sp. z o.o.