Bispol Sp. z o.o.

Opinie o Bispol Sp. z o.o.

Antoni

Właśnie jaka tu jest składka wypadkowa???? W razie w dobrze wiedzieć.

Nikt taki
@Antoni

Po co ci jakaś składka jak i tak będzie twoja wina i tyle w temacie. Teoria mija się z praktyką.

@Nikt taki

Wysokość składki mówi o tym jak często zdarzają się wypadki i czy jest porostu bezpiecznie. Im wyższa składka tym gorsza firma. Czy to takie trudne sprawdzić ile procent wynos składka wypadkowa ??

Mostwanted12345

Chce zapytać czy w tej firmie zdarzają się wypadki i ile procent wynosi składka wypadkowa?

???
@Mostwanted12345

Zdarzają się ale tylko twoja wina

@???

Ponawiam pytanie ile wynosi składka wypadkowa?

Wszystkie opinie zostały usunięte . Po co ta strona , szok

Ktos

Lepiej usunąć niż spojrzeć co tak na prawdę dzieje się na halach no tak. .

???

Dzien dobry mam takie pytanie poniewaz sa takie stanowiska parcy jak liderzy grup na danej hali. Jak jest sezon to rozumie ze pomagaja kierownikom czy brygadzistom w przygotowaniu produkcji ale np. teraz to zajmuja sie spacerowaniem teraz to powinni pracowac normalnie na liniach. to taka mamła aluzja na brakujace osoby

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bispol Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Tokarz - Frezer CNC powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

on

jakie głupoty? chyba fakt i prawde , ale tego już też nie mozna.

berbeć

Dzień Dobry . Podzielę się również moja opinią na temat tej firmy proszę sobie wyobrazić że pracownicy dostają co miesiąc umowę zlecenie i pracują już tak po 7-5-3 lata ile firma ma zysku z nie zapłaconych urlopów tym ludziom w dodatku kiedy miesiac ma jakieś święto to taki pracownik nie dostanie nawet najniższej krajowej co powinno być pewnym wynagrodzeniem Dziękuje i pozdrawiam

lala
@berbeć

osoby zazwyczaj nie dostają umowy bo same nie chcą. Idź pogadaj z przełożonym a na pewno dostaniesz umowe

Weteran

Widzę że wypowiada się tu tylko sama smietanka Bispolowskich Malkontentów. Mówicie że 7 lat pracujecie i tak ciężko? To pytam? Jakim trzeba być nieudacznikiem życiowym żeby przez ten okres pracy lepszej nie znaleźć? Niestety wiele ludzi powinno dziękować firmie za to że płaci im za przyjście do pracy a nie za pracę, bo oni uważają że wystarczy pachnieć. W tym momencie firma bierze wszystkich chętnych którzy tylko wykazują chęć zostania np operatorem, co wiąże się bezpośrednio z lepszymi zarobkami i umową. Ale nie lepiej przecież wylewać żale a jednocześnie tkwic w tym do końca życia. Miejcie choć trochę ambicji i jeśli jest tak źle w firmie to poszukajcie innej. Rynek jest otwarty.

@Weteran

Weteran powiedz to kobietą po 45-50 roku życia których nikt nie przyjmie bo jest już w takim wieku . Zresztą umowa o prace powinni dostawać wszyscy nie tylko operator i w zwyż co tym kobietom nie należy się urlop tylko cały rok jeb..... . Brawo twoja logika daje prace to ma wykorzystywać . Nie pozdrawiam. Trzymaj sie powodzenia w swoim perfekcyjnym świecie

Weteran
@berbeć

Nie miałem na myśli tutaj tych kobiet. Bo One akurat nie lamentuja i faktycznie zasługują na umowę. Te osoby które tutaj płaczą i o których pisze mają już umowę, pracuje tutaj więc wiem co mówię. Nie ma dnia bez narzekania, bo jak ktoś może coś ode mnie wymagać? A jak już zwróci uwagę to koniec świata. Paru twardzieli już było, zwolnili się bo bispol beeee a po roku na kolanach pod kadrami ze skruszonym sercem. O tych ludzi mi chodzi. Grupy wzajemnego lamentu którzy przychodzą za karę do pracy a jedyne rozmowy jakie można usłyszeć to o tym jak bardzo jest źle. Starszym ludziom i tym że stażem oczywiście życzę jak najlepiej. Te osoby wiedzą co to praca i potrafią się dopasować do rozwoju firmy. Oby prezesi ich docenili. Ale tym którym zawsze wiatr w oczy to choćby dał 500 zł więcej co miesiąc to i tak zawsze będzie mało

@Weteran

Gościu no niestety jest tak że brygadzista lider przychodzi i sie czepia o co bądż a powinien sam wżiąść i to zrobić bo on nie jest kierownikiem czy szeryfem na tym zakładzie jest pracownikiem tak jak reszta ale jak zostanie brygadzisą to chodzi i rozkazy i uważa sie za nie wiadomo jakiego kierownika , tak jest i ścigaja za byle co .

Berbeć

Jakiego ogłoszenia?

Wodnik szuwarek

Prawie wszyscy kierownicy i brygadzisci trzymają się tej roboty rękami i nogami ponieważ w żadnym innym zakładzie nie pełniły by tej funkcji.... Ale to są starzy weterani więc awansowali niektórzy to mają podstawówke skończona innni zawodowke i takie osoby zarządzają ludźmi. Haha ale niestety tak to jest

Wodnik szuwarek

Albo tych laborantek tyle i co z tego ile palet do przerobienia to akurat powinny siedzieć i przerabiać a nie jedna chodzi za drugą a nie ludzie to robią (usunięte przez administratora) robotę

Wodnik szuwarek

Jest więcej rządzących niż pracujących tu niech szukają ludzie a nie robią stanowiska pracy wogole nie potrzebne powinienen być kierownik i tyle poco jakiś brygadzistach czy lider czy ustawiacze (usunięte przez administratora) taka jest prawda hala np. nie idzie ale kierownik jest chyba świeżego powietrza stoją i się śmieją haha i brzuchy im rosną z nic nie robienia

Ciekawski

Laboratorium to kumam, a wzorcownia czym się zajmuje?

Ciekawski

Widać, że jesteś obeznany w temacie. Długo już tam robisz?

Ciekawski

A na tej hali co pracujesz jest lepiej niż na ''F'' ? Można sobie wybrać hale?

Ktos

Dokładnie jak jesteś operatorem, a co z ludzi z hali ???????? Jak nie zarobią często najniższej krajowej nawet, jak tu utrzymać rodzinę , nie rozumiem totalnie za noc 1.90 to dopiero śmieszne

Witam,mam pytanie oczywiście konkretne. Jakie zarobki faktycznie są na produkcji. Czytam opinie Ale nikt konkretnie nie napisał ile faktycznie się zarabia. Czy to jest jakaś tajemnica ,czy celowo nie piszecie ,bo źle tam nie ma. Może znajdzie się odważny i odpowie mi na pytanie. Bo z tego co usłyszałem można wyciągnąć grubo ponad 3 tyś. Prawda ,czy blef

Halina
@Piotr

Ja akurat nie wiem. Dopiero się zainteresowałam pracą w Bispol. A jakich zarobków oczekujesz?

@Piotr

To żadna tajemnica, na produkcji zarabia się 85zl dniówka..........

Nutkaaa :)

Witam. Złożyłam podanie do bispolu mam 24 lat i chciałabym sie dowiedzieć czy opłaca się tam iść i jakie jest wynagrodzenie miesięczne zarobi z 2000 mniej? Czy więcej?

Bis
@Nutkaaa :)

Zalezy czy na pchaja czy operatora i na jaka hale trafisz

On
@Nutkaaa :)

Tak zarobisz

Halina
@On

Rozumiem, że pracujesz w Bispol, dzięki za szczegóły na temat pensji. Byłoby super, gdybyś napisała coś więcej o tym, jak oceniasz tę pracę. Co myślisz o atmosferze?

b1tch

Jak wygląda praca na stanowisku operatora? warto iść?

Knot
@b1tch

Raczej nie warto się tu pchać , teraz jest tyle ofert pracy że rotacja w tym zakładzie spora

@Knot

Opowiesz cos więcej jak tam wygląda sytuacja na tym stanowisku?

Niema
@b1tch

A jak ma wyglądać? Z dnia na dzień coraz gorzej. Chcesz to sama zobacz ale nie spodziewaj się super fajnej roboty. Naobiecuja ci w kadrach kokosy a później kierownik ci będzie uszczuplał wypłate.

@Niema

nie pytam sie jak wyglada ogolna sytuacja, tylko jak wyglada praca na stanowisku operatora jezeli wiesz cos na ten temat fajnie byloby cos wiecej wiedziec

Ro
@b1tch

Uczysz sie obslugi a pozniej sam dzialasz. I sluchasz od kierowniczki ze malo ze za wolno ze zle ze z ciebie h...a nie operator. Jak cos bedzie nie tak na lini to ty dostaniesz po (usunięte przez administratora) bo sobie nie przypilnowales. Niewazne czy to bedzie wina osoby pakujacej czy lidera czy nawet kierowniczki. Tobie uwala premie i tak. Szkoda nerwow

Łukasz
@Ro

Ciekawi mnie jak wygląda sytuacja z dodatkami do wynagrodzenia. Można dostać premie lub inne benefity na przykład dofinansowanie do gruszy lub jakieś bonusy świąteczne?

Eo
@Łukasz

Gruszki to szybciej znajdziesz w sadzie:) sa bonusy swiateczne. I na tym benefity i dofinansowania sie koncza:)

@b1tch

Zgadzam się , lepiej szukaj innej pracy.

Bge

Co wy chcecie od pracy wykonywanej przez pana (usunięte przez administratora)Wprowadzil tyle udogodniej i pozytywnych zmian (wprowadzenie systemu 5s kan-ban)ze z radoscia sie przychodzi do pracy. Bardzo czesto uzywane haslo przez kierownictwo hal "jak sie nie podoba to sie czlowieku zwolnij".

Beka
@Bge

Chyba tylko na jedne z hal często używany tekst przez Panią kierownik! I z tad taka duża liczba zwolnień. Bardzo dziwne że nikt się jeszcze tym nie zainteresował.

Ona
@Beka

Panowie kierownicy tez czesto uzywaja tych tekstow. Sama nie raz slyszalam jak kierownik tak do mlodego pracownika mowil. To i tak grzecznowciowe wypowiedzi z ust tych niedoruszenia ludzi ktorzy powachali wladzybi teraz uwazaja sie za niewiadomo kogo

Łukasz
@Ona

Masz rację, nie można nadużywać swoje stanowiska i w ten sposób zwracać się do podwładnego. Może można poprawić relacje z przełożonym, tak żeby stały się bardziej koleżeńskie. Jak myślisz?

Niema
@Łukasz

Żart normalnie. Jej się schodzi z drogi. Bliższy kontakt z reguły skutkuje brakiem premii

Pracownik100

No na pewno on wprowadził :) myślę że on nawet nie wie jak się to pisze , musiał sprawdzić poprawną pisownię żeby napisać ten post poniżej:p

Bispol

Widac ze panu (usunięte przez administratora)niepodobaja sie wpisy na jego temat ktore opisuja prawde na zakladzie (usunięte przez administratora). Prawda boli ale trzeba to brac na klate????

Ktoś

Tak zgadzam się w 100% ludzi traktują gorzej jak (usunięte przez administratora), tylko norma się liczy i wiecznie mało i mało , nie liczą się nawet z tym że teraz takie upały a norma taka sama , do toalety nie ma jak wyjść bo operator nie ma prawa zastąpi najlepiej zlac się w gacie, szkoda że robimy na czując premie , jak operator coś odwali to oczywiście wina ludzi a operator noga na nogę i telefonik w ręku a ty rób na jego premie szok , w ogóle ludzi mają za.nic !!!!!! Zwykle robole !!!!!!!!!

badi
@Ktoś

tak a opinia napisana przez konkurencyjną agencję pracy :)

Ktoa
@badi

Ciekawe gdzie tu masz konkurencję hahaha , śmieszne . Wszystko co tu jest napisane to piszą pracownicy firmy bispol. I taka jest prawda , obrońcy się znaleźli pewnie ci co siedzą z nogą na nodze i telefonik w ręku , śmiech na sali....

Zostaw merytoryczną opinię o Bispol Sp. z o.o. - Głuchów

• Jak się pracuje w Bispol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bispol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bispol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bispol Sp. z o.o.