Opinie o Halofarmacja Sp. z o.o. w

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Halofarmacja Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Halofarmacja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Halofarmacja Sp. z o.o. w

aha Nowy wpis

Pan dyrektor do spraw cen nadal nieudolnie ustala ceny,tym razem w sieci Farmacja24, czyli u tych, co przejęli Halofarmację. Ceny nadal nierealne, zamówienia i wrzuty bezsensowne, ale trzeba przyznać,ze potrafi się chłopak ustawić przy każdej władzy!

byly pracownik Nowy wpis

najprościej w wyszukiwarce firm, w krs. Niby ludzie po studiach, a takie bezmózgi, że nie wiedzą jak zweryfikować czy firma jest obecna na rynku. Wstyd! halofarmacja juz nie istnieje, jej apteki przejęła Farmacja24, czy ARC Farmacja.

były pracownik Nowy wpis

firma już nie istnieje, była upadłość, był syndyk.

edek Nowy wpis

a jeszcze powiedzcie jak spraw wygląda jeśli chodzi o konkretne zarobki, bo dla mnie to jest super ważna kwestia, zrezygnowałem teraz z poprzedniej pracy, a chciałem mieć pewność, że tutaj nie zarobie mniej, raczej nastawiam się wręcz na większe stawki, bo mam spore doświadczenie już w pracy..jak sadzicie?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Halofarmacja Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
hmm

mam powiadomienie, że 16.10.2013r. pojawiła się nowa wypowiedź w temacie, niby jest tu 441 odpowiedzi, a po wejściu w wątek są tylko dwie strony. cenzura????

A kto jest wierzycielem Halofarmacja, który powoduje że nie mogą dalej normalnie funkcjonować?

sadsafgds

A z robotą coraz gorzej. Wracam właśnie z rozmowy: 20 cv na jedno miejsce mgr farmacji radze wam szybko sie zawijać z tej zalosnej firmy. Oni mają w nosie pracownikow, liczy sie tylko kasa. W marcu jak kupili ten bajzel obiecywali gruszki na wierzbie a i tak wiadome ze od poczatku chcieli to po prostu zamknąć. Radze już szukać pracy bo w 2013 bedzie tylko gorzej. Masa aptek pada i jeszcze wiecej padnie. Ja na szczescie prace dostalam i sie ciesze jak male dziecko. Reszcie- powodzenia, milej pracy w atmosferze niepewnosci, zwatpienia i czekania do 14 na pensje phe he he he. Moj ppierwszy i ostatni wpis tutaj.

cfdf

Problem to raczej Ty masz, niepewna praca, wynagrodzenie,wiarygodność w hurtowniach bliska zeru,jeszcze chwila i będziecie już tylko kosmetyki Avonu sprzedawali.

dany

cfdf - 2012-11-13 08:42:11 Zmiana lokalizacji to 300-500 km. a nie 30( to nadal wygodnictwo). Nie pracuję w tej super firmie od lipca,ale lubię czytać Wasze użalania się nad sobą-to dopiero żałosne.Skoro aż tak bardzo interesujesz się ludzkim nieszczęściem to radzę wizytę u psychologa. Pomoże ci to rozwiązać problem emocjonalny.

afro

Chcialbym sie zapytac o aktyalny numer tel do tej HaloFarmaci??Wlasnie otwiera nowa apteke i sie zastanawiam tam zatrudnic..ale sie nie moge dodzwonic z tydzien juz....??

do "ja" - 2012-11-20 13:44:53 To nas oświeć, przecież Ty wiesz o co chodzi - (usunięte przez administratora) z zarządunie rozmawiacie z wlasnymi kierownikami????????? nie sadze ze ktos w aptece ukrywa cos przed kims. a jak wyglada adres mailowy Twojej apteki??? zmienilo sie cos?? :-) to kolejny dowod ze nie jestes JUZ pracownikiem w tej sieci :-)) nie jestem z zarzadu :-)))))))

justin - 2012-11-19 22:43:42 Przecież to jeden i ten sam właściciel,pan (usunięte przez administratora). A sytuacja analagiczna do tej, jaka była w aptekach.i to jest wlasnie dowod na to ze osoby ktore sie tu udzielaja nie sa juz pracownikami firmy, skoro nie maja nawet pojecia co sie dzieje w firmie. panstwo (usunięte przez administratora). to juz nie aktualne informacje zalosne, zalosne, zalosne

justin

ale co maja pralnie panstwa (usunięte przez administratora). do tej firmy???????? ludzie sami nie wiecie co piszecie

...

w aptece ;-)

kaska

A gdzie Ty pracujesz?

kaska - 2012-11-14 16:05:04 ja - 2012-11-12 23:07:46 a ja kase na koncie mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Masz? To znaczy za jaki miesiąc?za pazdziernik, dostaje kase kazdego miesiaca.

kaska

cfdf - 2012-11-13 08:42:11 Zmiana lokalizacji to 300-500 km. a nie 30( to nadal wygodnictwo). Nie pracuję w tej super firmie od lipca,ale lubię czytać Wasze użalania się nad sobą-to dopiero żałosne.tylko pojedyncze wpisy sa aktualnych pracownikow, bo to widac ze nie sa w temacie i nie wiedza co sie dzieje :-p ŻAŁOSNE skoro nie maja byli pracownicy nic innego do roboty......

do cfdf

Ty może na Marsa się przeprowadź. To będzie idealna zmiana lokalizacji dla Ciebie.. Przykro czytać takich wpisów ograniczonych ludzi. Porażka. Ty się nie wypowiadaj publicznie. Jak lubisz czytać to kup sobie lub wypożycz (może w bibliotece oddalonej o 300km od Twojego miejsca zamieszkania) dobrą książkę. Nie szukaj wrażeń. Nie zajmuj się nie swoimi problemami.

Zostaw merytoryczną opinię o Halofarmacja Sp. z o.o.

Halofarmacja Sp. z o.o.