Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz

Opinie o Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz

Były kliet

W lubinie juz nawet myjkowy naprawia samochody a elektryk w serwisie naprawia tygodniami a jak sie z nim prywatnie umowi to pare godzin dla zainteresowanych ten elektryk ma warsztat na goli kolo lubina dobrych mechanikow zwolnili a polowa sama odeszla teraz myjkowy i dwoch gamni z wioski co ciagniki naprawiali dwuch krawaciarzy jeden tempy a drugi najwiekszy oszust i klamca MASAKRA W TYM LUBINIU

krawaciarz
@Były kliet

Wróć się Gamoniu do szkoły aby nauczyć się poprawnej pisowni gramatycznej. Pozdawiam

Stefan
@Były kliet

Smalec - elektryk nie żartujcie, nieporozumienie, tylko tam siedzi aby zapłacili mu ZUS resztę rzeczy umawia z klientami w Goli i robi bez paragonu czy faktury ryżowym testerem

Radzio

Powoli kumata ekipa się wykrusza idą gdzie indziej tam gdzie potrafią ich docenić i mają większe zarobki... Niektórzy po naprawdę długich latach pracy... ale niestety z podstawy wyżyć się nie daje, starcza tylko na opłaty a pracy coraz mniej więc kółko się zamyka... a te tem...ki z Klecińskiej nigdy tego nie ogarną bo są zbyt gł...i

kierowca

Szkoda tych mechaników reszta to mniej ważni w całym tym procesie sprawności aut ale jak tak dalej będzie to ...... nie wiem chyba zmienię serwis jak ktoś chce uzyskać wydajność słabo płacąc pracownikom paranoja . A szkoda fajna ekipa mechanicy dobrzy.

dżony

Same wykresy w Excelu nie naprawią, ani nie sprzedadzą aut. Zarząd, pracowników firmy sprowadził do w/w wykresów.(usunięte przez administratora), to druga dewiza nowoczesnych managerów. Śmieszna korporacja.

prorok
@dżony

jebną z hukiem za góra kilka lat i będzie po temacie, to klasyczny teraz scenariusz w polskich firmach tej wielkości, błędy z zarządzaniu po kilku latach kończą się katastrofą, a miejsce na rynku zajmie ktoś inny, bo w kapitaliżmie nie ma próżni na rynku, więc nikt płakać za tym nie będzie.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Mechanik/Elektromechanik/Elektryk - Samochody Dostawcze (K/M)?
szczur kanałowy

na następną imprezkę niech szefowie lecą do smoleńska

desperado

Radzio ma rację to juz wielka kupa ta firma to szambo nikt nie szanuje pracownika wsadził bym pana jurga do kanału i po m-cu dał 2000 na konto ciekawe jak by dał radę utrzymać rodzinę

fachowiec

młodzi krawaciarze rozłożą tę firmę w góra kilka lat, jakby to Mirek teraz zobaczył to by się chyba za głowę złapał

Radzio

balon i muszę Cię zmartwić bo ostatnio nowi pracownicy mają wyższą podstawę na dzień dobry niż Ci starzy a wszystko przez to że w niektórych oddziałach po prostu tylko tym są w stanie zachęcić ludzi do rozpoczęcia pracy... ich mit o tym że "przecież śrubki kręci się w jedną stronę" chyba się nie sprawdza... lepiej mieć 10 wymienników za 1500zł niż 5 fachowców za 3000zł to raczej dewiza firmy w tym momencie... a system premiowania ma tylko jeden cel okraść kowalskiego aby szefowie mieli więcej... to tak w skrócie... wszystko powyższe co zostało napisane w tych wszystkich komentarzach to szczera prawda i niestety przekonałem się o tym na własnej skórze... tak więc życzę powodzenia i głębokiego zastanowienia się przyszłym potencjalnym pracownikom czy warto marnować tam czas bo szefostwo na co rocznych imprezach chwali się jak może i podkreśla jak to jest super itd... niestety na co dzień cały czas mówią że firma jest w przysłowiowej d...e a słowa pochwały nie uświadczysz ba nawet będziesz musiał chodzić i upominać się o swoje co miesiąc bo Ci tego nie wypłacą albo tamtego i tak w kółko. Co mądrzejsi już się pożegnali z pracodawcą zostali jeszcze tylko Ci co muszą z różnych powodów (głównie przez brak alternatywy) i Ci co mają nadzieje na poprawę... Te obiecanki które to piszą na ofertach pracy i na rozmowach nie jak się mają do rzeczywistości... Myślę że stary Prezes nigdy by nie dopuścił do takich uwag na temat firmy i kierownictwa zresztą nieraz rozmawiałem z nim osobiście i to był człowiek któremu należy się pełen szacunek i poważanie zbudował coś co niestety jego rodzina zniszczyła w dość krótkim czasie i niestety nic nie wskazuje na to aby to uległo zmianie mam wręcz wrażenie że zmierzają ku destrukcji...

balon

Zgadzam się z kolegami to co wyprawia się w opolu to paranoja. Mechanik z dziesiecio letnim stażem zarabia podstawę a kierownictwo się tym nie przejmuje, mówi że taki miesiąc następny będzie lepszy - ŻENADA.Ludzie zmieniają sie jak rekawiczki to świadczy o procodawcy

orka i pole kukurydzy

desperado

nawet ci najlepsi odejdą zostanie tylko wiocha

desperado

wszyscy pracownicy tej firmy powinni w jednym dniu złożyć wypowiedzenie ta firma to (usunięte przez administratora) bez nadzieji a pan prezes niech dalej tyje powodzenia Wodzu

tiki

Wszystkie opinie negatywne są jak najbardziej prawdziwe. W tej firmie zarabia sie najmniej na rynku. Szefostwo nie szanuje szczebla dyrektorów i kierowników a co dopiero pracowników. kazdy pracownik w tej firmie = sie smieć! na kazdych rozmowach(wiem to z opini znajomych) obiecują takie rzeczy że az wstyd się tu nimi chwalić. ktoś wyżej pisał o premiach...hahaha ... w wiekszosci miesiecy dostaje się goła podstawę, oczywiście pomniejszoną o ubezpieczenie itd. Co do socjalu to nie ma tu czegoś takiego. (usunięte przez administratora) nie ma sprawdzania wymiaru pracy, (usunięte przez administratora) zawsze jest problem, na wyjazdy z klientami i rozne imprezy trzeba poswiecac swoj czas prywatny i nikt nie powie dziekuje! czesto wody nawet nie dostarczą i trzeba zywić się za wlasną kasę. najgorsze jest to ze głowny Prezes firmy chyba nie wie co wyrabiają jego podprezesi i jak traktują naprawde ludzi. Odradzam pracodawde. Laski na kasie w biedronce maja wieksza kase co miesiąc.

Edek

Chyba temat został wyczerpany przez Janusza jest dokładnie tak jak opisał. Ja przepracowałem w tej firmie naprawdę szmat czasu ale przez ostatnie dwa lata czekania na poprawę moja cierpliwość już się skończyła. Doszły redukcje pracowników i spychologia obowiązków zredukowanych ludzi na pozostałych pracowników. Tak więc pozegnałem się z pracodawcą. Mam wrażenie że kompletnie nie zależy im na ludziach którzy mają pojęcie o tym co robią bynajmniej nie potrafią ich zmotywować. System premiowania to jakaś farsa która ciągnie się od paru lat i w zasadzie nie do osiągnięcia wyśrubowane limity, przez co otrzymujemy gołą pensję bez jakich kolwiek premii. A jak nie ma premii to chyba nie muszę mówić jakie otrzymujemy pieniądze za urlopy. Mechanicy mają jedynie szansę na przyzwoitą premię pod warunkiem że jest co naprawiać a z tym niestety coraz gorzej. Wysokie stawki za RBH odstraszają klientów do tego niezadowoleni doradcy serwisowi , mistrzowie i sprzedawcy skutecznie odstraszają klientów. Nie mam pojęcia kiedy zarząd w końcu przejrzy na oczy, ja bynajmniej nie miałem już sił czekać na jakiekolwiek zmiany i nie słuchałem już obietnic z (usunięte przez administratora)wziętych. Odszedłem sam choć było mi szkoda tego co zostawiłem przez 10 lat pracy w tej firmie, ale za pracę dla idei marki rodziny nie utrzymam.

p

Zatrudniłem się w tej firmie stosunkowo niedawno i na szczęście już nie pracuję. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują góry złota, na okresie próbnym mniej więcej trzymają się tego co sobie wynegocjujesz a potem dostajesz gołą podstawę co po odjęciu kosztów dojazdu daje wynik na poziomie pracy w sklepie warzywnym. Szkoda czasu chyba że ktoś szuka na gwałt jakiejkolwiek pracy.

lolek

kiedyś to była firma=dom dla każdego pracownika. Odkąd nie ma (usunięte przez administratora) to jest (usunięte przez administratora). Nie szanuje się pracowników, coraz więcej ludzi odchodzi z uśmiechem na ustach. Cieszą się, że opuszczają ten (usunięte przez administratora).

Edek
@lolek

Dokładnie jest tak jak napisał Lolek nic dodać nic ująć.

Janek ma rację

?

Super łasa ofeerta pracy obiecanki cacanki omijać szerokim kółkiem lepiej jak to padnie. (usunięte przez moderatora)nie doprowadził by do tego żeby dzieci jego pracowników głodowały bo pensyjki jakie teraz generują to na poziomie chleba z solą, super firma może kogoś kiedyś zasponsoruje [biedne dzieci w uzbekistanie ]itp aby wejść na piedestały dobroczyńcy pomyślcie o dzieciach pracowników

desperado

Brak motywacji = brak pracownika,[jeszcze trochę bo ile można wytrzymać] brak części = brak klienta nie ma części nie ma pracy nie ma pracy nie ma kasy padaczka

?

Padaka kompletna prawda to co opisał Janusz .Myślę że nikt z ludzi od czarnej roboty tego nie obali(poza dupolizami)

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz - Wrocław

• Jak się pracuje w Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz?

Zobacz opinie na temat firmy Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz