Schrack Technik Polska Sp. z o.o.

Opinie o Schrack Technik Polska Sp. z o.o.

mati

Masz absolutnie racje. Oni chyba mają problemy z rozumieniem co się do nich mówi. Byłem u nich na 4 rozmowach kwalifikacyjnych. Pod koniec pierwszej rozmowy pytają się ile chciałbym zarabiać. Podaję swoje oczekiwania i po tygodniu dzwonią bym przyszedł na drugą rozmowę, czyli rozumiem, że stawka jest ok. Potem jeszcze 3 i 4 rozmowa ( w sumie nie wiem po co ich tyle, jacyś mało konkretni są) i na koniec prezes podaje mi swoje warunki finansowe, że prawie z krzesła spadłem. Po jaki grzyb ciagaja mnie na tyle spotkan, skoro placa tak marnie i nie sa w stanie przystac na moje warunki? Pierwszy raz spotkalem sie z takim brakiem kompetencji podczas rekrutacji. Tak na marginesie to raczej dlugo jeszcze poszukaja handlowca za takie pieniadze.

mbil

Firma jest totalnym nieporozumieniem jeśli chodzi o zarządzanie.Kadra kierownicza od góry do dołu to ludzie o bardzo niskich kompetencjach. Spędziłem w firmie trochę czasu i traktuję ten okres jako survival ;-). Za stan rzeczy obarczyłbym firmę matkę z Austrii, gdzie zarządzający całymi latami przymykają oko na niekompetencję dając się jednocześnie wodzić za nos. Pracownicy są traktowani przedmiotowo, instrumentalnie, a zdolniejsi chcący się rozwijać opuszczają firmę zasilając konkurencję. Arogancja, niekompetencja, działanie na pokaz, pozoranctwo, brak rozwoju kadry kierowniczej-tak to określę.

fairyking

Byłem na rozmowach w kwietniu. Trochę niepoważne traktowanie kandydatów [pół godz czekania aż ktoś przyjdzie, a raz w ogóle rozmowa się nie odbyła, bo kogoś nie było w pracy :) ], pomimo ze od początku podałem moje oczekiwania finansowe, dopiero na ostatnim spotkaniu z prezesem okazało się że nie mogą tyle zaproponować, proponując coś koło 2 tys na rękę. Jednym słowem strata czasu. Pracuję teraz u ich konkurencji na takich warunkach jak chciałem, więc dziękuję prezesowi Schracka za odrzucenie mojej kandydatury :P

MP0

Pewnie z 2000 na rękę wyciągniesz ale nie więcej

doradca techniczny

1 etap: online; 2 etap: w siedzibie firmy 1: Nie wspominam rozmowy pozytywnie. Rekruter mało sympatyczny, sztywny, zadający ogólne pytania i wytykający, że moje odpowiedzi są równie ogólnikowe. W sumie nie dowiedziałem się za bardzo co mam właściwie robić, jakie są zarobki, jak wygląda ogólnie praca. Dostałem informację, że w drugim etapie będę wykonywać test sprawdzający moją wiedze techniczną. 2: w siedzibie firmie uderzyła mnie ta cisza, brak takiej przyjaznej atmosfery. Tam gdzie szedł szef tam milkły wszelkie rozmowy, głowy w dół i można było wyczuć napięcie. Rozmowa znów niezbyt sympatyczna. Test a,b,c,d z wiedzy teoretycznej z poziomu technikum. Szef sprawdził przy mnie test i podał mi procentowy wynik. Zaproponowano mi 3800 na rękę.

Czy czuje się na siłach jako doradca? Z jakimi produktami miałem do czynienia? Czy mam doświadczenie z elektryką? Test: jakie są rodzaje różnicówek, rodzaj kabla, rodzaj układów, na końcu schemat i rozczytanie co oznacza dany symbol

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
MP0

Śmieszy mnie Twoja opinia o produktach. Jakby każda firma miała super markę to nie potrzeba by było handlowców tylko sklepy internetowe i klienci sami by wszystko sobie zamawiali.

fairyking

Witam. A ta marna płaca to dokładnie jaka? W jakich przedziałach kształtują się zarobki w tej firmie w dziale sprzedaży? Pzdr

Beznadziejna atmosfera, jeden na drugiego patrzy wilkiem , kablowanie na porządku dziennym (usunięte przez administratora) za marne pieniądze do tego kierownictwo średniego szczebla to ocean niekompetencji i prywaty jadą tylko na swoich układzikach, nie wiem jak długo wytrzymam , odradzam innym !

se

TL - 2009-12-28 20:50:08 Ciężka praca, godna płaca tak to można w skrócie opisać. Duży plus to komplet narzędzi do pracy dla każdego pracownika z samochodem służbowym włącznie. Praca ciężka, ale płaca nie koniecznie godna. Generalnie płaca jest żałośnie niska. Obiecują góry, a jak idzie co do czego to na koncie tragedia. Produty nikomu nie znane chodzisz i prosisz się by coś sprzedać.

TL

Zostaw merytoryczną opinię o Schrack Technik Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Schrack Technik Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schrack Technik Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schrack Technik Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schrack Technik Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Schrack Technik Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schrack Technik Polska Sp. z o.o.