OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Byly pracowanik

Czy ktoś miał problemy z wypłatą pieniędzy przy zakończeniu współpracy z firmą?

@Byly pracowanik

A przede wszystkim z naliczaniem jakiś dodatkowych kosztów?

Markus

Oczywiście że to prawda, pracowałem i wiem że gdy kierowca odchodzi zostawiają sobie np 3 tysiące na rzecz mandatów które mógł kierowca dostać

@Markus

1700 zl wypłaty za miesiąc pracy, do tej pory nie wypłacili. Pociągnęli sobie jakieś kary, faktury brak. Na podstawie wyliczonego ryczałtu 5,5% (450zl) przez księgową powinno być 8500 zl brutto. (usunięte przez administratora)

pracownik1

Firma Omega Pilzno jest esencją tego co najgorsze w (usunięte przez administratora)ach typu JANUSZEX. Człowiek jest najmniejszą wartością w tej firmie. Brak realnego rozwoju zawodowego czy finansowego. Na rozmowie rekrutacyjnej firma uzasadnia niekonkurencyjną podstawę swoim systemem premiowania, który jest NIEREALNY do zrealizowania jeśli pracuje się jako spedytor lub dyspozytor. Chcesz być premiowany za swoją indywidualną prace i wyniki? ZAPOMNIJ zamiast tego będziesz odpowiadał za błędy pracy przeciwnego zespołu. To znaczy dyspozytorzy ponoszą odpowiedzialność za błędy spedytorów i odwrotnie. W sumie to czy będziesz miał premie czy nie zależy od pracy około 10-20 osób w zależności od wielkości działu, totalny brak logiki. Dodatkowo firma przerzuca na Ciebie odpowiedzialność za kierowców którzy pracują na własnej działalności wyjeżdżając kiedy chcą i robiąc co chcą generują straty, które negatywnie wpływają na Twoje wyniki. Kadra zarządzająca cechuje się totalną ignorancją. Uciekają od odpowiedzialności, przerzucają cały ciężar danej sytuacji na pracowników niższego szczebla. Przychodząc do przełożonego z problemem jedyne wsparcie jakie otrzymasz to wyuczona formułka "jakie masz na to rozwiązanie?" lub "jaki masz na to pomysł?". Niskorosły manager transportu NIE SZANUJE roli dyspozytora / spedytora w firmie umniejszając ilość pracy jaka jest wykonywana na tych stanowiskach. Oprócz tego oczekuje od pracowników aby wykazywali się inicjatywami samemu nie mając podstawowej wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu transportu. Jedyne co potrafi to obsługa arkusza kalkulacyjnego i trzaskanie drzwiami gdy brakuje mu merytorycznych argumentów w dyskusji z podległymi mu pracownikami. Niestety nie można nic z tym faktem zrobić ponieważ dział HR w firmie Omega Pilzno otwarcie przyznaje, że nie ma żadnego wpływu na nieprofesjonalne zachowanie kierowników czy managerów. Na umowie podane jest 40h pracy tygodniowo lecz w rzeczywistości dyspozytor czy spedytor zostaje po 1-2h narodzin dziennie, dodatkowo codzienna dyspozycja na telefonie w godzinach wieczornych i nocnych. Oczywiście nikt nie płaci za te nadgodziny oraz dyspozycję na telefonie po pracy, a kiedy upomnisz się o to dostaniesz zwrotkę od managera, że widocznie źle organizujesz swój czas pracy. Przez dramatyczne warunki pracy w firmie jest ciągła rotacja i braki kadrowe co odbija się na obecnych pracownikach zwiększeniem ilości pracy i obowiązków za które nikt nie płaci. Podsumowując z firmy odeszło ostatnio kilkanaście osób, ponieważ mieli dość narastającej patologi zarządzania i ciągłego dodawania obowiązków i nierealnych założeń. Ja na pewno w niedługim czasie podzielę ich los i ostrzegam wszystkich aby nie popełniali mojego błędu i nie rozpoczynali pracy w tej firmie.

Austin
@pracownik1

Nie zapomnę telefonów od kierowców czy klienta który myślał że jest Bogiem. Szybko przygodę skończyłem strata czasu. Praca dla ludzi bez ambicji usadzic siee przed komputerem i marnować swój czas codziennie. Gdyby jeszcze chociaż kawa czy obiad był zapewniany przez firmę. Ale no przecież za coś muszą płacić leasingi za auta wyżej postawionych. Nikt nie płaci za czas który spędzasz w domu rozwiązując problemy niezależne od ciebie. Premia? Proszę cię..

Opinia odnośnie Omega Pilzno Rzeszów Dworzysko.Nie Polecam w 200%warunki fatalne praca fatalna atmosfera fatalna.Ogolnie (usunięte przez administratora)

Nie wiem, kto TY jesteś od jakiegoś czasu wylewasz tu swoje żale. Ale dziś przesadziłeś, konkretnie pisząc o ilorazie inteligencji Pani Ewy. Pracowałem z Panią Ewa prawie dwa lata i przez ten czas nie było żadnych komunikacyjnych w relacji kierowca dyspozytor. Dodam, że na to stanowisko nadawała się jak mało kto, Praca była poukładana, problemy w trasie rozwiązywane szybko, decyzje również były podejmowane pewne i zdecydowane, kobieta ma charakter i mysisobie radzic z problemami, m.in takimi jak Ty.. Mógłbym tak jeszcze pisać ale nie o to mi chodzi. Obrażasz kobietę bo Uraziła twoje "ego". Po Twoich wpisach można sądzić, że nie nadajesz się do współpracy z innymi i nie potrafisz podporządkować się zasada w firmie której pracujesz.

Korekta

Nie wiem, kto TY jesteś od jakiegoś czasu wylewasz tu swoje żale. Ale dziś przesadziłeś, konkretnie pisząc o ilorazie inteligencji Pani Ewy. Pracowałem z Panią Ewa prawie dwa lata i przez ten czas nie było żadnych probkemów komunikacyjnych w relacji kierowca dyspozytor. Dodam, że na to stanowisko nadawała się jak mało kto, Praca była poukładana, problemy w trasie rozwiązywane szybko, decyzje również były podejmowane pewne i zdecydowane, kobieta ma charakter i mysisobie radzic z problemami, m.in takimi jak Ty.. Mógłbym tak jeszcze pisać ale nie o to mi chodzi. Obrażasz kobietę

Sylwia

tyle czasu minęło a ty dariuszu ziemianie dalej ją kochasz

Nie doszły pracownik

Nie doszły dlatego że dogadaliśmy się do stawki i od tego momentu zaczęły się problemy. Wysłali mnie na badania A na miejscu okazało się że muszę zanie zapłacić (dziwne ponieważ znajomy był wysłany gdzie indziej i nie płacił) Później czekałem ponad tydzień na szkolenie bhp . Po dwóch tygodniach maiło dojść do podpisania umowy dostałem telefon że nie dostanę tyle co dogadaliśmy się tylko 600zł mniej. Mówili że mi wrócą koszta + szkolenie bhp .A skończyło się tak że musiałem się upominać o wzrot kosztów, fakturę musiałem wysłać na swój kosz które też mało być zwrócone A dostałem tylko co było na fakturze. A dzwoniąc tam co z resztą to odpowiedź brzmiała że oni są wporzatku bo chcieli mi dać pracę ???? A reszty już nie zobaczyłem (A żeby zrobić badania i szkolenie musiałem zrobić ponad 80km. Pisać co o nich myślę nie będę zostawię to wam.

Dydyk
@Nie doszły pracownik

Mnie naciągnęli na 3 tys straty. Olać taką firmę. Dziwię się że tam ktoś jeździ. Chyba okoliczni rolnicy bez szkoły i mózgu. Nie wiem. Nie chcę nikogo urazić....ale. dziwię się że są takie firmy, które żyją nie z pracy, a wyłudzania od innych. Żebrak ma więcej honoru

były pracownik biura

Bardzo się cieszę, że moja historia z Omegą to już przeszłość. Praca za śmieszne pieniądze, które równają się niemal najniższej krajowej. Oczywiście według umowy praca 8 godzin w ciągu dnia. W praktyce sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Odbieranie telefonów po godzinie 16 lub odpisywanie na maile to norma, o ile nie codzienność. Niby taka specyfika pracy, jednak szkoda, że za nadgodziny nie zobaczy się złamanego grosza. Praca w święta? Konieczność, za którą też dodatkowego wynagrodzenia nie ma. Podwyżkę dostaniesz tylko i wyłącznie, jeżeli twoje stanowisko wpasowuje się w widełki ustalone x lat temu. Kawa czy też woda? Tylko jeżeli sam ją sobie zapewnisz. Jedynym benefitem jaki oferuje firma jest Multisport, który kosztuje niemal 70 zł. Wymagania mają duże, jednak w drugą stronę już to niestety nie działa. Podsumowując pracy w Omedze nie polecam. Jedynym plusem byli spoko ludzie, którym życzę, aby jak najszybciej znaleźli lepsze oferty ;)

zgadzam się
@były pracownik biura

Czuję się (usunięte przez administratora) przez Omegę, pracodawca na umowie wpisuje mniejsze pieniądze niż te, na które się umawiasz, tak jak i tak 'były pracownik' pisze, są śmieszne. Premia, o której mówią na rozmowach, która ma właśnie być tym czynnikiem, przez który nie mogą ci zaoferować takich pieniędzy jak chcesz, mimo że robisz jak (usunięte przez administratora) jest nieosiągalna. Nie polecam tej firmy nikomu. Pani Prezesowa nie zgadzając się na podwyżki pokazuje tylko, że nie ma pojęcia ile pracownicy aktualnie są warci na rynku pracy. Też zrezygnowałem z tej firmy, przechodząc do innej moja pensja wzrosła o ponad 40%. Uważam, że to mówi wszystko o psich pieniądzach jakie daje Omega. Szkoda na nich swojej energii i wiedzy, którą się nabyło przez lata studiów i w innych miejscach pracy.

Dyspozytor

Wyszłam tutaj z ciekawości ale prawda jest taka że dyspozytor to przepraszam was kierowcy nie planista albo spedytor też dyspozytor to nie wasz psycholog albo (usunięte przez administratora) do wycierania mordy wy macie pauzę a biuro pracuje cały czas więc w tych swoich żalach można znaleźć firmę na umowę o pracę mieć pod sobą spedytora a nie dyspozytora nikt was nie zmusza do bycia w Omedze

Hahahah
@Dyspozytor

I oto cała pani Ewa lub inną biurwa z OMEGI, ps dyspozytor to to samo co spedytor przynajmniej w omedze ????

Dyspozytor

I w stosunku do Pani Ewy że kierowca to przekaźnik między sprzęgłem to była ironia jak trzeba być ograniczonym żeby tego nie rozumieć

Kornik

Ot 6 grudnia nastał wielki dzień w naszej firmie. Na święta zamiast jakiegoś dodatku świątecznego dostaliśmy parę skarpetek… Nie wiem może uda się je wymienić w sklepie na świąteczne zakupy … Tak wogóle to wstyd ze strony pracodawcy i aż przykro się na to patrzy. Na nic niema ma pieniędzy taka bida… Nieporozumienie a nie firma.

Pracujący
@Kornik

Para skarpetek była na Mikołaja a nie na święta (jak już piszesz to pisz prawdę). Wstyd to powinno być Tobie a nie firmie i nieporozumieniem jest raczej to że w tej firmie pracujesz, a na świąteczne zakupy to zapracuj a nie wymieniaj skarpetek:)

Kornik

Tak tak biedni kierowcy wy tylko na tym świecie macie najgorzej. Sieroty jesteście i tyle bo nie umiecie stanąć i się upomnieć o swoje tylko się godzicie na wszystko a później płaczecie. Przypominam ze firm jest mnóstwo wiec można zmienić.

@Pracujący

Oho kadry się odezwały hahaha

Ciekawy
@Pracujący

Czy chcesz powiedzieć, że masz jakieś informacje, że na święta coś pracownicy omegi jeszcze dostaną? Skarpetki to tylko na rozgrzewkę? Może wypowiedzenia

Power
@Ciekawy

Dawno,dawno temu, na przełomie wieków,jak w omedze był tylko transport,żadnych logistyki,a prezes Adam sam osobiście co sobotę robił casting kierowcow. I w omedze były najwyższe zarobki w Galicji i jedne z najwyższych w kraju to na święta dostawało się torbę firmową wypełnioną mn.kawami,czekoladami,szybkami itp,udawane były koszulki i czerwone polary z logo omegi,mam to do dzisiaj,nie było problemów z pracownikami,wszelka chołota ,kierowcą,spedytor , mechanik itp, była wywalają na zbity pysk, duży sentyment do tej firmy

Mhhhm

@patryk Ferenc nie rozumiem co się wydarzyło że aż tak firma zaszła Panu za skórę? Prawie na każdy wpis jest pana mini. Jeden komentarz

Potwierdzam
@Mhhhm

Okropni kierowcy , szczególnie jedna baba która oficjalnie wydaje sie spoko ale jak nikt nie patrzy to chyba ma coś z głową , słyszałem nawet że będzie miała sprawę karna a to się popisała hehe. Jak widać nadgorliwość nie popłaca

Mhhhm
@Potwierdzam

okropni kierowcy? możesz doprecyzować o jaką ''babe'' chodzi? chce wiedzieć jak najwięcej przez znaczeniem się w tej firmie a komentarze póki co, nie zachęcają

@Mhhhm

Nie powiem dokładnie , bo mąż mi to opowiadał słyszał na parkingu od innych kierowców . Ponoć była to bardzo przykra sprawa .

Ciekawy
@Lidia

Lidio możesz przytoczyć Sprawę

@Kornik

Nie narzekaj my w tamtym roku na dziale kraj dostaliśmy sms-a wesołych świąt... Przynajmniej miałeś skarpetki

Jan

Ja nawet sms nie dostałem

@Ciekawy

Nie wiem dokładnie , ale coś chodziło o załatwianie spraw na forum internetowym , gdzie można było załatwić to drogą służbową .Myślę że chyba każdy ma swojego przełożonego .

Siwek
@Lidia

Heh czyli standard w tych czasach , w necie na forum każdy mądry wyzwiska i obelgi itp ale w oczy sprawy nie umieją załatwić haha

nikoś
@Kornik

Rozumiem, że w związku z tym nietrafionym prezentem złożyłeś wypowiedzenie. W internecie wszyscy mądrzy, ale pójść i porozmawiać rzeczowo to nikt nie umie. Każdy swój rozum ma, nie podoba się to nikt Cię nie zmusza. A być pracownikiem i obsmarowywać firmę anonimowo to szczyt odwagi i raczej o Tobie źle świadczy.

effczan

Patryk Ferenc odpowiedz proszę na ten komentarz

effczan

dobry piesek

Agaha

No i co była wizyta? Ja bym wolała zrobić itd na Pilzno bo dużo się znajdzie

Rafał

Doopy dajesz to samochodzik fajny :)

Pytanie...

Czy umowa na własną działalność jest dobra dla zwykłego kierowcy ? Co na to art. 281 Kodeksu Pracy ? Nie będąc przedsiębiorcą w pełni tego słowa znaczeniu, lub/i nie wożąc na potrzeby własne wykonuje się pracę na rzecz pracodawcy czy nie ? Kto podpowie czy warto taka umowę zawierać i rezygnować z praw pracownika które i tak powoli rząd pracownikom odbiera... ?

Pavel Nedved
@Pytanie...

Dobre pytanie!! I jak kolego przyjołes sie?

@Pytanie...

Tiaa szczególnie jak obrysujesz tego nowego mana z 18 roku . Od razu obciążenie przywalą mają swój serwis . FV nie dostaniesz bo przecież w koszty mógłbyś sobie puścić a tak to oni to zrobią ;)

Jajcasz
@Nusiek

ma się to coś ;) ale … zawsze jest jakieś ale…

@Jajcasz

Ale tę co kąty proste liczyła na wale ??

Jajvasz
@Nusiek

To co słyszałem ze ok przechodzi testy braków ;)

BigMox

Witam interesuje mnie praca 2/1 min 8-9tys netto na rękę na umowę (na umowę znaczy kwota w pełni ozusowana) nie żadne bzdurne dniówki czy kilometrówki jak jesteście zainteresowani proszę o info jak nie to szukam dalej poważnych pracodawców.

@BigMox

7500 netto za 24 dni w trasie na umowie masz w omedze. Ozusowane jest tyle ile minimalnie pracodawca musi odciągnąć po tym całym pakiecie mobilności. Ale umowy nie zobaczysz jak jesteś z podkarpacia.

Zilean

Kolejny dzień czekam aż omega wypowie się na temat Patryka jego opowieści i opinii, ale rozumiem że omega (usunięte przez administratora) po całości i nie chce się przyznać do błędu jak to omega. Jak dobrze ze mnie tam już nie ma w sumie szkoda mojego cennego czasu było gdy teraz o tym myślę ale chociaż zobaczyłem jak to wygląda i jak bardzo piękne panie spedytorki są fałszywe i zakłamane a za winko zrobią najlepsza trasę

Maniek

Chciałbym żeby sama omega Pilzno wypowiedziała się na ten temat, opowiadając jak to było z swojej strony. Przecież sprawdzają te stronę co kilka dni

Hawk

Czyli uważasz że nie zrobiłeś nic złego czym mogłeś sobie zasłużyć na tak specjalne traktowanie? Widzę często piszesz prawdziwe opinie na temat tej firmy też uważam że praca tam tok strata czasu

Jest przyjęcie na magazyniera w Pilźnie. Może ktoś jakiś opinie o tej pracy ma na tym stanowisku? Warto aplikować?

Stasiek

@patrykFerenc chodzi o tę panią z rosyjskim pochodzeniem?

Przemo

Cytat pani Ewy- kierowca to połączenie kierownicy z pedałami.Takie jest podejście w Omedze do kierowcy, aż szkoda gadać

Dominiko
@Przemo

Na a czego byś chciał (usunięte przez administratora) bez szkoły, żeby Cię jak Boga traktowali? Firma Omega jest bardzo dobra, a to, że nie zdajesz sobie sprawy ze swojej niskiej wartości to inna sprawa.

Hahahah
@Dominiko

Ty psie niska wartość to masz co wieczór jak cię biorą w kilku na parkingu a twoja żona patrzy i płaczę ze musisz to robić by dziecku lizaka kupić

Lidia

Ciekawe czy to ta osoba o której myślę heh

No to się doigrała

Nie wiem czy o tej samej łasce mówimy ale wiem że jedna ma sprawę założona ponoć tak słyszałam od męża.

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

• Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 207.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 22 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.