OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Kubuś Puchatek

Znasz kogoś z biura z Krakowa? Szukam Jakuba

??

HR to nie dział który organizjue pracę kierowców..więc (usunięte przez administratora) wiesz. Od tego jest dział spedycyjny

Kiero

Mobile podrzuci ktoś czy opłaca się pojeździć na skoczka 2/2 i czy mają podwójne obsady, mam swojego zmiennika z którym od dawna jeździmy razem i szukamy czegoś nowego

Jak

Do pracowników magazynów. Czy to prawda że mają być zwolnienia na magazynie w Podgrodziu i na Mokrzcu?

Tadeusz

Panowie ,czy w Omedze kierowca na DG wykupuje jakies dodatkowe OC ? Ma ktos wzor umowy jaka sie podpisuje z firma?

Krzysztof

Muszę jeszcze dodać plus Omedze bo przez problemy ze zdrowiem zawalilem 2 dni za które Omega i tak mi zapłaciła więc zero obciążeń wychodź i dziękuję za zrozumienie

Tomi

Niestety nikomu nie polecę tej firmy. Każdemu kto ma trochę rozumu nie trzeba tłumaczyć. A (usunięte przez administratora).... Popracuje doświadczy miodu

Ciekawy

Co w tym roku OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.przygotowało dla swoich pracowników na święta?

Gabriela
@Ciekawy

W sensie pytasz o jakieś bony czy imprezy świąteczne. Planujesz tam może składać cv? Co cię zainteresowało w tej firmie?

@Gabriela

Tak, paczki dla pracowników, bony itd. Bo to chyba jest już standard w firmach. Chciałem złożyć, ale mam też inną propozycję. Stawka ta sama. Może Omega będzie miała lepszy socjal, wtedy tam złożę CV.

Zuzanna
@Ciekawy

hej byłeś może na rozmowie i tam szczegóły zdradzili odnośnie tego socjalu? ta druga to gdzieś z okolicy? dasz znać w razie czego jaki socjal oferują tu i tu, ciekawa jestem która firma jest bardziej konkurencyjna i czy tutaj może coś jeszcze dodatkowego oferują

pjoter

@Omega Pilzno czy samozatrudnienie to konieczny warunek podjęcia u państwa pracy?

Lolo

Ludzie szanujcie się,bo w tej firmie was szanować na pewno nie będą,tam potrzebni są młodzi i niedoświadczeni kierowcy bo z takich można jeszcze coś wydoić (nie chodzi tu o trasy,załadunki czy rozładunki itp.)bo to robi każdy ,firma potrzebuje takich kierowców co pojedzie w trasę i wróci ale z dobrym mandatem ,a firma dobrodusznie założy za ciebie ,ale tylko po to żebyś przez następne pół roku ten mandat odrabiał,a za pół roku nie martwcie się będzie następny :-)

Ciekawy

Co w tym roku OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. Z o.o. przygotowała na święta dla swoich pracowników?

Damian

Witam pracuję drugi miesiąc jak narazie wszystko ok pieniądze przed czasem tak jak pani Iwona mówiła wszystko 100% się zgadza każdy dzień zapłacony byłem 24 dni 3000 € dobry kurs wyszło ponad 14 000 zł nie napracowałem się???????? polecam(przeprowadziłem wywiad z innymi kierowcami którzy pracują trzy osiem 15 lat nigdzie się nie wybierają ja też nie mam takiego zamiaru) możecie śmiało dzwonić Pani Iwona 600348969 (różne systemy beczki Cysterny Chłodnie plandeki)????????????????????

Power
@Damian

Dokładnie,3000euro za dwa miesiące,dlatego tylu ,uciekło,tylko skoczki jeżdżą i ci bez doswiadczenia,haha bo za miesiąc to u Niemca płacą 2700euro

Damian

Niestety takie są fakty do powierzonej pracy podchodzę 100% Omega podchodzi Do każdego kierowcy indywidualnie nie mogę nic złego powiedzieć ci co jeżdżą u niemca niech jeżdżą dalej OMEGA jest spokojna praca nie napracuje się I można zarobić Jest dużo czasu wolnego na pisanie komentarzy odpowiedzi czytanie książek Zwiedzanie

Damian

Oj niedowiarkó Na wszystko są papiery i przestań pisać brednie bo mogę cię odnaleźć Następnym razem zastanów się zaczym coś napiszesz bo przez takich ludzi jak ty bym pewnie jeździ u niemca nie pozdrawiam

kuku

Jest super kasiora na czas 12tysi

Jarosław
@kuku

A czym konkretnie zajmujesz się w OMEGA Pilzno ITiS? I co trzeba umieć aby dostawać taką pensję? Trzeba mieć duże doświadczenie? Daj znać :D

Agaha
@Jarosław

Co trzbe robić? Trzbe wchodzić w (usunięte przez administratora) dyspozytorkom żeby wymyśliły trasę na 30 dni

Isildur
@Agaha

Dyspozytor to zbędne stanowisko pasozytnicze. Oni nie planują. Także wchodzenie nie pomoże.

Sid
@Isildur

To kto planuje? Co ma robić dyspozytor

Isildur
@Sid

Dyspozytor jest pośrednikiem między spedytorem, planista a kierowca. Mówiąc inaczej o stanowisku dyspozytora to tak jak jechać do Angli przez Hiszpanię.

Omega Pilzno
@Jarosław

Wysokość wynagrodzenia kierowców w Omedze Pilzno zależy od wielu czynników. Najważniejsze to dział i rodzaj zabudowy, kierunek tras oraz system płacowy. Warto dodać, że pieniądze zawsze przelewamy na czas. Szczegóły można poznać po wypełnieniu formularza na stronie: omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy

Driver UK
@Omega Pilzno

A to jakaś łaska w Polsce że pieniądze przelewacie na czas??? Co to w ogóle za gadka ????

Jarosław

Jak 800 zł? ;o Mówisz o pracy na 1/4 etatu czy co?

oyabun

12 tysi ale groszy na miesiac w to uwierze

Krzysztof

2 mam wsiąść w zaladowane auto (Volvo 4 letnie. Nowa zabudowa) i 6 rozładunek przy dniówce 125 e brutto. To się kr...a próbie

Krzysztof

Omega też potrafi np. wymiane (ale których?) kół i ich sprawdzenie wpisać w delegację a nie kreda na kołach. Tale tak auto zapłacili że wybaczam i bede uważnie czytac. Dziękuję pozdrawiam

Damian

Witam pracuje od Listopada na beczkach 125 € tzw. Skoczek wszystko w porządku fajne trasy spokojna robota(kierowca 10 lat doświadczenia) Odezwę się po wypłacie????????Jak na razie polecam można ryzykować zawsze tam jakaś przygoda ????????

Jan
@Damian

Co to są beczki jaki to dzial

Omega Pilzno
@Jan

Dzień dobry. Beczki to dział silosów sadzowych. Zachęcamy do kontaktu. Możemy opowiedzieć więcej o formie pracy "na skoczka", wynagrodzeniu i innych interesujących Pana kwestiach. Najlepiej wypełnić formularz kontaktowy na tej stronie: https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy

@Jan

Cześć zadzwoń sobie wszystko Ci wytłumaczą z mojej strony Fajna robota dużo czasu na zwiedzanie Jeśli umiesz jakiś język wpadać na firmie zostawić swój numer telefonu wtedy wyruszasz chodzi o planowanie swojej pracy I wolnego czasu a nie siedzenie w kabinie się (usunięte przez administratora)????????????‍♂️600348969 Pani Iwona

Daniel

Witam.Jako nowy kierowca na przuczeniu dostaje się 130 zł..A później???Od czego zależą wynagrodzenia???Dniówki czy kursy???Podobno jest jeszcze jakaś umowa że po szkoleniu nie można odejść przez 9 miesięcy ponieważ firmę kosztuje wyszkolenie kierowcy 8 tysięcy złotych....Czy to prawda????

PRACOWNIK
@Daniel

Później dniówki albo km. Stawka już jest inna.

Zuzanna
@PRACOWNIK

A jest szansa na doprecyzowanie jakie warunki potem się tworzą?

Bajka

Co się dzieje z Jakubem?

airbus

Jak wygląda praca dyspozytora w firmie Omega Pilzno?? Na jakie zarobiki mozna liczyć na poczatku, oraz co należy do zadań dyspozytora w firmie?

Mhhhm
@airbus

Możesz liczyć na pracę 24/7 bo telefon dzwoni ciągle i ciągle są problemy. Ale spokojnie, zapłacą Ci za 8h dziennie :) dodatkowo sam fakt że ogłoszenie na dyspozytor jest ciągle odświeżane bo 80% osób nie wytrzymuje dłużej niż pierwsza umowa czyli 6 miesięcy. Z całego serca.. nie warto, po prostu

Poszukujący ce

Na Olx ogłasza się Omega ze daje 15-20 tys brutto na międzynarodówce, chyba tylko poto aby zwrócić uwagę na ogłoszenie ????realia odbiegają od tego znacząco. Jako początkujący zaoferowali mi na przyuczeniu 160 zł brutto ????potem na międzynarodówce na własnej działalności 8500 netto. Nie dziwi że nie mają kierowców. Kto normalny pójdzie za taką stawkę. Dziadtrans jak się patrzy. Nie polecam.

Maxel
@Poszukujący ce

Zapomniałeś kolego dodać że z tych 8500 musisz opłacić ZUS, podatek i składkę zdrowotną, nie wiem czy zostanie Ci 6000?

PRACOWNIK
@Maxel

8500zł netto to jest już po opłaceniu ZUSu, podatku i księgowej

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

• Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 207.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 22 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.