OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Aneczka

W ofertach podana stawka 14-14,1 tys. brutto. A na jakich to trasach? Każdy kierowca CE zarabia tak samo, niezależnie jakie trasy, co ile zjazdy, jakie kraje docelowe?

@Aneczka

jeśli jest Pani zainteresowana szczegółami pracy w charakterze kierowcy, to zachęcamy do odwiedzenia strony: omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ Po wypełnieniu formularza ktoś się z Panią skontaktuje i odpowie na nurtujące pytania.

A to umowa polska jest czy zagraniczna w ogóle ? Bo mi coś umknęla ta informacja, ale piszesz w złotych, to brzmi jakby na polskiej się robiło. Do tych kwot w ogóle coś dochodzi, jakiekolwiek dodatki?

Pracuś

Noo umowy to nie ma żadnej,bo tu się pracuje na działalności gospodarczej lub umowie zlecenia

Omg

Ile wynosi dniówka? ZUS poszedł w górę od nowego roku. Podnieśli cos?

Odp
@Aneczka

14000 masz jak jeździsz na Kamczatke. W ogłoszeniu jest też że przyjmują na umowę o pracę.

MARCIN
@Omg

400 ZŁ / DOBA

Hej, a dasz mi znac co z tą umową o pracę. Tzn. wyżej ktoś pisał, że w grę wchodzi jedynie własna działnosć albo zlecenie, a ktoś mu odpisał że uop też jest możliwe. To jak to wreszcie jest, bo nie wiem czy potrafiłbym ogarnąć to b2b, umowa o prace bardziej mi leży

Obecnie współpracujemy głównie z kierowcami na własnej działalności. Posiadamy biuro rachunkowe, które w ramach współpracy z kierowcą jest do jego dyspozycji. Pomoże założyć działalności i załatwić inne formalności z nią związane. Biuro rachunkowe jest w stałym kontakcie z kierowcami. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

MARCIN

400 za / doba jazdy tylko na działalności gospodarczej.

Blackdriver

Współpracuje z firmą Omega Pilzno i jestem zadowolony z współpracy z Tą firmą.Na co się umówisz to masz z reguły idzie się dogadać z każdą rzeczą warunki współpracy wiadomo z każdym działem są inne w zależności co się wozi i gdzie wiadomo zdarzają się gdzieś jakieś małe niezgodności lub o czymś się zapomni ale idzie się dogadać idealna firma to to nie jest ale w zasadzie która jest? ;) jeśli cenisz sobie spokój pewną prace i godny zarobek to uważam że kto chce pracować i robi to dobrze tu ma szanse się sprawdzić i liczyć na dobrą współpracę

Boguś
@Blackdriver

Fajnie że o tym piszesz bo to dla mnie istotna informacja. A ta negocjacja o której wspomniałeś dotyczy też zarobków? Na umowie masz stałą stawkę czy liczą się dniówki które dogadasz bezpośrednio przed robotą?

Opel omega
@Boguś

,z nimi się nie dogadasz na początku , będą cię sprawdzać, czy się Nadajesz A później na Głęboką wodę cię wypuszczą i Radź sobie sam do siebie, dla nich jesteś tylko numerem 1

Omega Pilzno
@Blackdriver

Dzień dobry @Blackdriver. Dziękujemy za przedstawienie opinii o pracy w Omedze Pilzno. @Boguś jeśli jesteś zainteresowany szczegółami pracy w charakterze kierowcy, to zachęcamy do odwiedzenia strony: omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ Pozdrawiamy

Katarzyna
@Blackdriver

Czyli można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony, skoro twierdzisz, że można mieć tutaj pewną pracę? Bo dla mnie pewność pracy to właśnie takie warunki, nie wiem jak dla Ciebie. Skoro zarobek jest taki godny, to może napiszesz, ile mniej więcej zarabiasz? Myślę, że wiedza na temat stawki pomoże zdecydować się wielu osobom, aby złożyć CV. Mój mąż na przykład cały czas myśli, a ja mu pomagam :P

Kierowca

Być może to Prawda Że W każdym dziale Pracuje Się Inaczej

@Blackdriver

Ile wynosi ten godny zarobek?

Biały Wilk

Pytam Bkackdrivera o ten godny zarobek czyli przestawił kwotę. Nie napisał jakie kierunki obsługuje. Wszystko co piszę jest teorią.

OnRDE
@Katarzyna

Działalność jaka umowa o pracę

@OnRDE

400 zł / za dobę jazdy

Pracuje w Omedze już dłuższy czas, jestem zadowolony, kinontakt z dyspozytorem serwis na zawołanie. Pieniądze w porządku- jeśli ktoś chce pracować to i zarobi. Nie zamierzam zmieniać na ten moment, dziękuję osoba z którymi współpracuje Zestawy,nr 1 w firmie

Wacek

Jak jest z wyjazdem kierowca wyjeżdżą w trasę kiedy chce .Czy są ustalone godziny

@Wacek

@WACEK jeśli jesteś zainteresowany szczegółami pracy w charakterze kierowcy, to zachęcamy do odwiedzenia strony: omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ Pozdrawiamy

Pytający

Cześć, mam pytanie jak wygląda praca biurowa np. w księgowości?

Mk
@Pytający

Kawka placek i fajka, tyle z obowiązków

Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym lub krajowym co ile ma zjazdy? W ogłoszeniu napisali, że wymagają dyspozycyjności, ale właśnie żadnych szczegółów nie widzę odnośnie tego kiedy i jak to wszystko działa. Dlatego proszę, żeby ktoś napisał, mam nadzieję że tutaj po prostu ktoś wie więcej.

Kamil

Witam,zatrudniacie kierowców w Gdańsku? Widziałem ostatnio że macie magazyn pozdrawiam

@Kamil

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ i zapoznania się z naszą ofertą, a następnie wypełnienia i wysłania formularza.

klakier

wysłałem cv jakiś tydzień temu i zero kontaktu :/ słabo taka potężna i wspaniała firma ze zmieniłem zdanie. Wasze opinie tez rozbieżne co daje do myślenia i dniówka 300-350pln żadna dniówka. Mam wrażenie że tam jest wielki Rollercoaster

Witam kolegów kierowców, przeczytałem mnóstwo komentarzy o pracy i ciężko sobie wyrobić zdanie, bo nie wszystkie sa negatywne. Tak konkretnie, to ile na własnej działalności moze tu zarobić kierowca?? Szukają właśnie kogoś do was i na poważnie rozważam wysłanie cv. Rotacja wśród kierowców jest duża? Nawet ci co pracują najdłużej nie mogą liczyć na umowę o pracę? Na czym polega ten program nagradzania pracowników? Pozdro i bezpiecznej jazdy:)

Część. Co to za projekt. Jaki kierunek? A tak wogule czy można liczyć na początku na swój samochód?

@Tomek

Zapraszamy do kontaktu z działem HR poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie w zakładce kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/

Agata

Czy firma zatrudnia kobiety na stanowisko kierowca?

@Agata

Tak, jak najbardziej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ i zapoznania się z tym co oferujemy dla naszych kierowców, a następnie wypełnienia i wysłania formularza, co pozwoli nam na skontaktowanie się w celu przedstawienia w szczegółach naszej oferty.

xxx

Jeśli praca wygląda tak jak rozmowa to omijać z daleka tę firmę Zadzwoniłem w sprawie pracy kobieta która odebrała była tak nie przyjemna w głosie jak by ją ktoś zmusił do odebrania tel. lub przeszkodził w piciu kawusi Do rozmowy nie doszło rozłączyła się Brawo dla takich pracowników Ps. telefon do tej osoby w ogłoszeniu praca dla kierowcy C+E Bielsko-Biała

@xxx

Dziękujemy za opinię, wyjaśnimy opisaną sytuację wewnętrznie. Pomimo opisanych nieprzyjemności, zapraszamy do ponownego kontaktu.

@xxx

Dzwoniłem i potwierdzam ostatnio poziom rekrutacji spadł bardzo. Młody chłopak wydawał się po głosie a bardzo opryskliwy W tle rozbawiona atmosfera i miałem wrażenie jakby mnie ktoś wyśmiewał . Również Bielsko Biała

karierowicz

Kandydatom radzę poważnie się zastanowić przed aplikowaniem. Panie z HR opowiadają bajki o tym jak firma się dynamicznie rozwija i jakie ma ambicje. Chyba nie chcą zauważyć, że praktycznie sami młodzi pracownicy pracują po godzinach i w weekendy za darmo "bo to transport". Marketing/PR jest mocno rozwinięty ale to zapewne dlatego, że obszarem zarządza żona prezesa. Specjalne dopasowane szkolenia dla nowego pracownika... pominę milczeniem. Kontrahenci są dopasowani do różnych key managerów niby wg branż - ale to mydło i powidło, jedynie dział automotive wygląda na w miarę spójny. Generalnie rządzi tam system premiowy od wyników. Założyli sobie, że w tym roku będą mieli 24% wzrostu - no to powodzenia. Wydaje się, że w okresie pandemii trochę im podskoczyły obroty, wynajęli magazyny, ale sami nie mają za bardzo pojęcia w którą stronę to wszystko pójdzie. Nawet z wypowiedzeniem trzeba uważać, bo ściemniają, że okres wypowiedzenia nie przysługuje przy porozumieniu stron.

Jarosław
@karierowicz

Jak wygląda ta praca po godzinach o której wspomniałeś pod względem wynagrodzenia? Bo jak rozumiem nadgodziny dodatkowo są płatne? Nie napisałeś o tym, dlatego chcę dopytać. Szkoda, że pominąłeś te szkolenia o których jednak wspomniałeś. Kto uczy nowego pracownika i wdraża go w zakres obowiązków? Dużo mi pomoże Twoje wyjaśnienie o ile będziesz chciał poświęcić dla mnie czas.

Cichociemny
@Jarosław

Przecież nie masz płacone za nadgodziny, czas pracy jako spedytor nie istnieje. Każdy ma (usunięte przez administratora) czy ty pracowałeś 4gldziny w domu czy odebrałeś telefon o 3 w nocy żeby kierowcy powiedzieć jak się koło zmienia.

Jakub
@Cichociemny

Pracuję jako dyspozytor w Omedze od marca 2022. Kierowcy tutaj są naprawdę fachowcami i nie mam telefonów o zmianę koła. Fakt, że pierwsze miesiące mojej pracy wyrobiliśmy sobie wzajemne relacje i szacunek , i nie było od razu łatwo. Tu naprawdę pracują świetni ludzie, jest współpraca, pomoc. Jeśli chodzi o kasę to pewnie, że zawsze może być lepiej , ale nie narzekam. Jestem w stanie się z tej kasy utrzymać. Mnie ta praca daje satysfakcję .

Taradaj
@Jakub

Co za bzdury!! Od kiedy to kierowca dzwoni do spedytora o zmianę koła??? Od tego są techniczni, sam miałem taki przypadek i przez technicznego załatwiałem sprawe

Biały Wilk

Za pracę jako kierowca płacą. Natomiast za wyjazd na święta, sylwestra bądź ciągła jazda w okresie wakacyjnym ( 4 miesiące trwają w Omedze wakacje) są problemy z płatnościami.

Biały Wilk

Jeździsz w okresie wakacyjnym, pojedziesz na świata, sylwestra później się musisz upominać o swoje. Jak zawsze nie wierzą Ci że byłeś na święta w trasie muszą to sprawdzić, przypomnij mi itd.

Biały Wilk

Zapomniałem dodać za jazdę w okresie wakacyjnym, świata, sylwestra jest premia. Właśnie z wypłatą premi mają problem.

aaa
@Biały Wilk

Ja bym poczekał i pozwał do sądu o odsetki.

Drajwer

Czy warto się przyjąć do Omegi na kierowcę ??

AJ
@Drajwer

Ja jestem kierowca od ponad roku w omedze i polecam bo wyplata jest na czas i jak żyje się dobrzez z dyspozytorami to masz dobrze ułożona robotę

@AJ

Od ponad roku? 9 miesięcy trzeba wyjeżdżać zgadnie z umową jak świezak. Kasa na czas to żaden plus to podstawa współpracy. Zapewne masz niski ZUS i więcej Ci zostaję.

A to tutaj jeździ się po nocach lub przegina z czasem pracy? Bo nie wiem czy tak tylko sobie piszesz czy może takie sytuacje mają miejsce w rzeczywistości? Ze spedytorami da się ogólnie dogadać?

Biały Wilk

Jeździsz jak chcesz, ale masz być na czas. Czas pracy, jazdy jest Twój. Wszystko zależy od Ciebie. Czy w Omedze czy w innej firmie jeśli coś pójdzie nie tak odpowiesz.

Miły

Jak praktykanci ułożą robotę to trzeba jechać nocą . A po drugie to działalność

Krzysztof

Witam mogłbyś coś wiecej powiedziec o pracy w omedze ? od dłuższego czaasu szukam informacji i raczej napotykam tylko te negatywne ...

@Miły

Dyspozytor z którym ma kontakt kierowca nie układa roboty. Najlepszy tekst "czas tranzytu pozwala dojechać na czas". Nie wiedzą tylko że wynagrodzenie nie pozwala jeździć nocą.

@Biały Wilk

A tak średnio to ile kilometrów dziennie się pokonuje? Płacone ma się od godziny/trasy czy kilometra? Jak to wygląda? Zastanawiam się nad złożeniem CV w to miejsce, stąd te moje pytania. :>

Biały Wilk

Płacone jest z dniówki lub km. Ile km do pokonania zależy od roboty. Czasem 5km czasem 820km. Ja nie polecam. Z ostatnich ciekawostek wystawija obciazenia że jazdę innymi drogami niż Omega wyznaczyła.

Laki
@Biały Wilk

Część. Ile z km jest płacone?

RDE Niemiec

@VJ daj sobie spokój szkoda nerwów. Spedycja tak wyglada jakby dopiero sie uczyła roboty . I druga sprawa działalność

Be
@Miły

Po jakim czasie Można Liczyć na Awans W Omedze .i czy każdy może Liczyć. Jakie wymagania Trzeba Spełniać i z kim Najlepiej Gadać

Tomi

Będą jakieś przyjęcia do pracy na magazynie?

@Tomi

W sprawie pytań o pracę w obszarze magazynowym zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z naszym działem HR pod numerem tel. 608469773.

Były
@Tomi

Kolego szkoda twojego doświadczenia, kursów żeby iść za najniższą plus śmieszną premie

Czy próbował ktoś pracy w firmie „na skoczka”? Zauważyłem ta nowa propozycje i mnie zaciekawiła bo właśnie zależy mi na elastycznym grafiku :p polecacie ? Dobrze rozumiem ze 14 dni minimalnie trzeba pracować i samemu się podaje swoje dyspo? Jak wam się to sprawdza

Misiek

Witam Panowie... myślę żeby spróbować swoich sił za kierownicą właśnie w Omega Pilzno. Wyskoczyłem niedawno z munduru a co za tym idzie nie mam doświadczenia. Z tego co czytałem na forum jest możliwość przyuczenia. Moje pytanie brzmi: czy mając stałe źródło dochodu (emerytura) rezygnować z aplikowania do tej firmy???..... gdyż jak czytam własna działalność króluje jako forma współpracy z Omega Pilzno.

Niemiec
@Misiek

@ Misiek gdzie ty się pchasz

Misiek
@Niemiec

Zawsze chciałem jeździć, ale jakoś los pchnął mnie w mundur. Ogłoszenia z podkarpacia to tylko z doświadczeniem, ja takowego nie posiadam, czego nie ukrywam ale podejrzewam ze szybko załapie co i jak. Jazdy sie nie boje tylko chodzi o przeszkolenie i wytłumaczenie pozostałych aspektow zwiazanych z ta praca. Nie będę ściemniał po prostu do tej pory moja profesja biegunowo była odległa od kierowania tego typu pojazdami i wytłumaczenie takich rzeczy jest mi potrzebne....zawsze rzetelnie podchodzę do kazdego zajęcia więc i tutaj chciałbym mieć dobre podstawy. Nowy rozdział w zyciu....trzeba zacząć od podstaw ????....nie ma zmiłuj.

Dikson

hej @Pracodawca czy jest szansa zatrudnić się u was jako kierowca bez doświadczenia??? Jestem świeżo po zrobieniu prawa jazdy C+E

@Dikson

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ i zapoznania się z tym, co oferujemy dla naszych kierowców, a następnie wypełnienia i wysłania formularza, co pozwoli nam na skontaktowanie się w celu przedstawienia w szczegółach naszej oferty.

Aktualność
Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku!
Kandydat na Kierownika Magazy.

Witam Wszystkich , byłem ostatnio na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko Kierownik Magazynu Lędziny . Wszystko ok nawet do drugiego etapu się dostałem . Miałem otrzymać odp. Do 30 października 2023 a tutaj cisza wiec zero poszanowania . Wiec nie ma się co dziwić że dùża rotacja pracowników. Nie pozdrawiam

Jo
@Kandydat na Kierownika Magazy.

Nie otrzymałeś odpowiedzi, bo widocznie za wysoka stawka z Twojej strony była podana. W takiej sytuacji firma nie informuje, że Cje nie zatrudni. Niestety....

fan

z ta opinia sie calkowicie zgadzam

Były kierowca...

Niestety dokładnie tak jak napisane. Nie wspominając o Obciążenia za byle co i niedopłatach do wypłaty... Nagle wg tego co powinieneś dostać ginie kilka stów na miesiąc. Nikt się nie odezwie albo wymyśla swoje wersję...Omijać i nigdy działalność tam.

Biały Wilk

W Omedze tylko 47 kierowców dobrze zarabia z Omega Driver.

Heniek
@Były kierowca...

To samo i ja z nimi przerabiam.na początku działalności pieniądze sie w miare zgadzają ale po czasie sa obcinki z wypłaty niewiadomo za co.gdy próbujesz się dowiedzieć dlaczego to robią z kierowcy wariata.moja współpraca z omegą trwa już kilka miesięcy i piwiem że jesli o kasę chodzi to szału niema.chcę zakończyć tą wspólprace z omegą tylko że to trzeba zrobić najlepiej z prawnikiem tak jak pisali inni kierowcy w komentarzach

Laki

Piszesz o pracy na skoczka?

Biały Wilk

Różnica między kierwca z omegi A omega driver wynosi 3000zl przy 24dniach. 3tys więcej myślę że to jest dobrze jak na Omege. Wszystkie kwoty netto podaje

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

• Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 207.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 22 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.