FAZ Drivers Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o FAZ Drivers Sp. z o.o.

No nie wiem, czy tak na nie na wszystko da się odpowiedzieć. Kolega pytał o zarobki w systemie 3/1. Ile one wynoszą? Jak wiesz to weź napisz, bo sam jestem ciekaw. No i jeszcze też chcę się dowiedzieć, czy tu zwracają uwagę na to, czy jazda jest eko, czy można jeździć jak się chce? W poprzedniej mojej firmie cisnęli o to. Wiesz coś też, czy właśnie są nagrody za eko jazdę?

Mirosław

Jet praca dla kierowców C+E w transporcie po Unii na cysternę z ADR. System pracy 2/1 lub 3/1 w zależności od preferencji. Jaka jest stawka za dzień bo nic o tym nie ma w ogłoszeniu? Co z paliwem? Jest karta paliwowa czy bierze się zaliczki?

Ryszard

Z tym kupowaniem sobie sprzętu to mocna przeginka. Brak umowy o pracę też boli ;/ A sama wypłata na czas to trochę za mało żeby się chyba na poważnie tą firmą zajmować. Szkoda...

Kordian

Chyba trochę podkoloryzowales bo jak kupisz sobie rzeczy i weźmiesz fv to zwracają kasę. Telefon trzeba kupić samemu? ???? w autach są telefony służbowe. Rękawiczki i kamizelki… auta w rotacji, wiec każdy sobie przywłaszcza takie rzeczy. Ja buty kupiłem i kask i mi kasę zwrócili. A jak masz problem raz na jakiś czas zrzucić auto to powodzenia szanowny Panie kierowco. Kierowca ma umieć zmienić koło, zarowke i dolać olej i posługiwać się paleciakiem żeby rozładować auto. Chyba ze potrafisz tylko po navi i autem w automacie dojechać od A do B.

Obecny kierowca

7 miesiący pracuje w Fazie , i nigdy nie miałem takiej sytuacji , a jeżeli chcieli , żeby wyjechać wcześniej wysyłali sms-a z zapytaniem czy byłbym chętny ( nie dzwonili )

@Kordian

Nie mam problemu z obsługą paleciaka i rozladunkiem auta tylko z brakiem zaplaty za dodatkowa prace. Obluge auta - dokrecanie kól, dolewanie oleju - tez sobie radze. Nie kazde auto mialo sprzęt - telefon rękawiczki itp. Nikt nie powiedział mi o mozliwosci zwrotu za zakup tych rzeczy. Prosze nastepnym razem czytać ze zrozumieniem Panie Kordianie i nie zakładac rzeczy o ktorych nie ma się pojęcia.

@Kordian

Nie mam problemu z rozladunkiem samemu auta tylko z brakiem zapłaty za dodatkowa prace. Potrafię obsługiwac wózek paletowy jak i elektryczny. Nie na wszystkich autach byl telefon i sprzęt typu rękawiczki. Nikt nie poinformował mnie o możliwosci zwrotu pieniędzy za te rzeczy. Radzę sobie rowniez z obsługa auta tj. dokrecanie kół czy dolanie oleju - nie wiem czemu od razu zakłada Pan, ze tak nie jest. Proszę następnym razem czytać ze zrozumieniem i nie zakładać rzeczy, o których nie ma Pan pojecia.

Barbara
@Obecny kierowca

To może opowiesz o pracy w tym miejscu skoro masz inne zdanie ?

Gall
@Kordian

Głupoty piszesz, za obsługę paleniska się płaci. Chcesz dumać za free, to dymaj. Place kasę za kursy i tp po to,żeby zarabiać. A nie za free dorabiać transdziada. Ale

Gall

Wstyd

Razer
@i

Chcesz mi powiedzieć, ze jestes na tyle niehigieniczny, ze zakladal bedziesz rekawiczki po kims, które zostają na aucie? Auta przeciez sa w rotacji. Przy zarobkach jakie gwarantują w faz, to kupic sobie kamizelke za 5 zl i rekawiczki za 10 to chyba nie jest jakiś wyczyn ;) a jak jestes taki skrupulatny to kup i wyslij im paragon, a hajs ci zwrócą

Masakra
@Kordian

Jakie imię takie podejście,przez takich gamoni ten zawód jest jaki jest

Umowa zlecenie na start serio? Wszystko w temacie nie dość że najniższej robimy to jakieś umowy zlecenia na 3 miechy powodzenia zycze

Dario
@Nowy

Bzdury piszesz drogi kolego, w Faz mamy 3 formy zatrudnienia I nie uwierzę Ci ani ja ani nikt tutaj pracujący że nie wiedziałeś o tym lub że nie zostałeś o tym poinformowany ponieważ każdy z nas przechodził tą samą rozmowę kwalifikacyjną . Pozdrawiam serdecznie i na przyszłość radzę dobrze wytężyć słuch podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Dorota
@Dario

Ale skąd wiesz co się działo akurat na jego rozmowie kwalifikacyjnej? Może z tych trzech akurat umowę zlecenie mu zaproponowano?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie FAZ Drivers Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. rozliczeniowych.
i

Umowa zlecenie pomimo obietnic umowy o prace. Brak niezbędnego sprzętu do pracy - rękawiczki, kamizelki, buty, telefon itp. - wszystko trzeba kupić samemu. Nieznajomosć przepisów regulujących czas pracy kierowcy, nieposzanowanie czasu pracy kierowcy - rozładunki na trybie out itp. Zdarzało się, że trzeba było samemu rozładować ciężarówke nieodpłatnie. Firma nie potrafi zaplanować wyjazdu dzień wcześniej - dzwonią i bez umawiania się za kilka godzin masz stawić się na załadunku. Na plus wypłata na czas.

Lidia
@i

To znaczy nie ma wcale grafiku tylko trzeba czekać aż ktoś zadzwoni? To wygląda na totalny chaos a zdarza się, że ludzie nie mogą się stawić i jakie są konsekwencje?

Dario
@i

Bzdury Pan piszesz Panie kolego, telefony są w każdym aucie na stanie , buty kupujesz i oddajesz fv do rozliczenia ( kasa na koncie expresowo) . Kamizelki na stanie, chyba że jakiś gamoń przytuli.... Chyba nie chcemy za to winić kogoś w biurze? Umowę dostaliśmy tak jak chcieliśmy i też w trybie expresowym , wyjazdy są ustalane indywidualnie i tutaj też drogi kolego mijasz się z prawdą bo zawsze jesteś pytany kiedy chcesz wyjechać, my tak mamy i tak samo mają inne osoby które tutaj pracują. Wybacz ale nic w tym co napisałeś nie skleja się ze stanem faktycznym i uważam że specjalnie i złośliwie wprowadzasz ludzi w błąd

Marcin b

Jestem zadowolony ze współpracy z firma od prawie roku nie mogę złego słowa powiedzieć. Pozdro szoferzy

Kamaz

Czytając tę bałwochwalcze opinie mam pytanie...czy FAZ to jakaś sekta?

Rekrut

Witam jakie są zarobki w Faz Drovers?

30sci

512832937 szukam zmienniczki do podwójnej. Odezwij się pozdrawiam

Emilia
@30sci

Do czego? Chyba nie rozumiem, to ma coś wspólnego z praca w firmie? Wyjasnij jak dajesz ogłoszenie

Mateusz

Widzę, że tutaj panowie jakiś czarny humor wam się załączył :D ja od dwóch lat pracuje i grama złego słowa nie mogę powiedzieć. Widocznie wszystko jak w życiu, jakie Wy macie podejście to firmy widocznie takie firma ma do was :) szerokości !

Kordian
@Mateusz

Potwierdzam

Ryszard
@Kordian

No to niby skąd te złe opinie? Jedni tak bardzo niezadowoleni a tu nagle nie ma wad i jest super? Coś tu śmierdzi.

Marcin24

Jako kierowca jestem bardzo zadowolony ze współpracy w FAZ, mam możliwość wyboru jakim autem chcę jeździć (chłodnia, plandeka), mam elastyczny czas pracy czyli sam decyduję kiedy i na jak długo chcę wyjechać w trasę, co jest szanowane przez pracodawcę i nikt nie zmusza mnie do wyjazdu w innym terminie (raz odebrałem tel z zapytaniem czy mógłbym pojechać wcześniej gdyż jest taka potrzeba ale to było tylko pytanie a nie polecenie); dzień wcześniej dostaję informację potwierdzającą, że wyjeżdżam w umówionym wcześniej terminie. Zatrudnienie w formie jaka mi odpowiada czyli umowa-zlecenie, umowa o pracę lub własna działalność (w tym przypadku pracownicy firmy pomagają w jej prowadzeniu). Stawki bardzo korzystne (lepsze niż kierowców zatrudnionych bezpośrednio w firmie w której ja jeżdżę, co przyznam szczerze mnie zdziwiło), wypłata zawsze na czas! Jedyny minus to brak "własnego" auta i to, że za każdym razem wyjeżdżam innym ale można się do tego przyzwyczaić. Ogólnie bardzo, bardzo polecam FAZ DRIVERS!

Kiero

Jak działa faz .aja swoje auta ? Czy jak moze ktos wyjaśnić

Ulala

Szukam zmiennika, zmienniczki do FAZ

Hej
@Ulala

Podaj namiar do siebie

Miranda

Współpracę jako kierowca oceniam pozytywnie. Dobra komunikacja z biurem oraz sympatyczna atmosfera - "na luzie". Plus za kilka możliwości zatrudnienia (umowa o pracę, działalność) oraz elastyczny czas pracy i różnorodność pracy (chłodnia, plandeka itd.) Wynagrodzenie w porządku - wypłaty na czas. Jak najbardziej polecam FAz Drivers.

Mario

Pracuję w firmie od prawie pół roku Mam tylko pozytywne doświadczenia Ciekawe trasy młody zespół fajne perspektywy i niezła na czas kasa Trzeba mieć świadomość że to jest agencja pracy i jako taka dba o swoich kierowców delegowanych do firm Problemem może być jako taka sama firma gdzie trzeba jeździć ale jest wybór Polecam

Seba

Jezdzilem i gdyby nie przeprowwdzka To chetnie bym znow wrocil tam do pracy ze wzgledu na mega klimat biurowy - szanuja kierowcow! Michal bardzo pozytywny ogarnięty i pomocny chlopak, mlody ale daje rade. Wyolaty w terminie

harry

jest spoko ! troche inne podejscie do pracy, fakt nie masz przypisanego auta, ale okazuje sie ze to nie problem w pewnym momencie. po paru miesiacach pracy zlego slowa nie moge powiedziec.

Wojak

Jestem kierowcą który współpracuje z FAZ Logistics od samego początku istnienia firmy. Czytając opinie kierowców jestem w głębokim szoku że ludzie tak negatywnie wypowiadają się na temat Filipa który jest uczciwym człowiekiem. Wracając do tematu pracy w Fazie, nigdy nie miałem problemów z wynagrodzeniem tym bardziej z zaplanowaniem wolnego po dłuższym wyjeździe. Jestem zadowolony z warunków i polecam Faz Logistics niezdecydowanym kierowcom

Afgan

Firma godna polecenia, dobra organizacja , dobry system pracy , pieniądze na czas . Pracowałem w wielu firmach w kraju , ale to jest jedyna firma która liczy się z kierowcą . Praca na kontrakt lub działalność jak komu pasuje . Współpraca z osobami z biura na najwyższym poziomie , nie musisz czekać na odpowiedź pół dnia jak w innych firmach. Praca na różnych zestawach i kierunkach (chlodnia, plandeka, tandemy itp. ) Także jesli szukacie pracy na dłuższy czas , to z czystym sumieniem polecam tą firmę i napewno nie będziecie zawiedzeni z wyboru a także monotonia was tu nie dopadnie . Pozdrawiam Darek

Łucja
@Afgan

To bardzo się ceni, że firma daje możliwość albo pracy na kontrakt albo na własnej działalności. Najczęściej jest to narzucone z góry. Opisujesz firmę w samych superlatywach więc na pewno będzie sporo chętnych by dostać się do firmy. Napisz więc, czy trudno się dostać do Was do pracy?

Afgan
@Łucja

Jeśli chodzi o dostanie się do firmy, z tym raczej nie ma problemów. Jesli szukasz pracy, i masz chęci do pracy to dostaniesz sie bez problemów.

Krzysztof

Jakie zabezpieczenia wprowadziła firma w związku z koronawirusem?

Zostaw merytoryczną opinię o FAZ Drivers Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w FAZ Drivers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FAZ Drivers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAZ Drivers Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 19 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAZ Drivers Sp. z o.o.