Opinie o Electropoli Poland Sp z.o.o. w Nowa Sól

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Electropoli Poland Sp z.o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli Poland Sp z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli Poland Sp z.o.o. w Nowa Sól

Gienek

To nie podwyżki, to jest poniżanie nas wszystkich. Pracujemy na dole, aby cała elita z góry mogła wygodnie żyć.

Nieponiżony
@Gienek

Jest na to jedna rada - ZWOLNIJ SIĘ I IDŹ DO FIRMY, KTÓRA CIĘ NIE PONIŻY. Zachęcam! Ja tak zrobiłem i niestety musiałem wrócić z powrotem - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Ja jestem z podwyżki zadowolony.

Co to są za podwyżki to nawet nie starczy na wzrost cen. Dla nas są jakieś ochłapy a biurowi robią wigilię imprezka z wypasionym jedzeniem !

kasa

porażka (usunięte przez administratora)na każdym kroku. Wypłata to idzie na wygody biurowych a nam jest wmawiana ściema.

sprawiedliwy

witać prawda hohoho. my za najniższa zapierniczamy , premie zabierane ciagle a wielki pan produkcji auto kupuje za setki tysięcy.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowa Sól
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy (PS) Pracownik produkcji
Nowa Sól
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz/ monter rurociągów- praca w Danii
ATN Service ApS
sprawiedliwy

Firma w której pracując kilka lat nie można liczyć na awans !!! Awans to układy i układziki !!! 2024 to zobaczynie jaki awans i kogo będzie w UR !!! To się nie mieści w głowie !!!

Zenada !!! obiecanki i nic więcej i ciezka praca dużo dźwigania. zabieranie premi beż powodu. Kierownownik beż umiejętności. nie polecam nikomu tej firmy !!!

Czarnu

To co jest to zart. 2 dni mili bo potrzeba ludzi a potem obrażanie i śmiechy z innych ludzi. Pracuje na produkcji krotko ale szukam czegoś. Nie polecam te pracy bol pleców i rąk

obrażanie pracowników i zwalnianie A potem grozenie że nie będzie premi. pan kierownik produkcji niech zmieni podejście

zmiana

niech szefostwo zejdzie i posłucha jak wielki pan kierownik mówi do ludzi ! Co to ma byc jak nie przyjdziesz na nadgodziny to nie dostaniesz premi lub naśmiewanie się bo ktoś jest nie z zpolski. może te osoby nie znają polskiego i są z innych krajów ale panie T oni chociaż nie są tacy zakłamani.to jak ten pan sie zachowuje trzeba zgłosić to wyzej

Mari

Zauważyliście że pozytywne komentarze i zapytania o możliwość podjęcia pracy są pisane przez kadry?

pracownicy

To już przesada jak można tak odzywać się do ludzi. na pytanie dlaczego taka niska premia to odpowiedź, że i tak pracownicy są leniwi i niech się cieszą bo ciągle stoją i nie produkują! może Ppan dyrektor porozmawia z panem T!!!!!

OLO
@pracownicy

@pracownicy -zgadzam się z wami, niestety brak kultury. Jestem pracownikiem już kilka lat i mogę stwierdzić że pan T potrafi tylko obrażać pracowników. Najgorsze jest w jego zachowaniu to jak jest fałszywy. Poklepie swojego pracownika po plecach a za 10 minut obgaduje go z innym ze swoich pracownikow

Tak
@OLO

Bo to jest zwykły (usunięte przez administratora), fałszywy , obłudny niestety z poszanowaniem innych i kulturą na poziomie zera . Kuedys trafi na swego i skończy marnie za swoje postępowanie , takich jak on raczej nie spotyka się w firmach na takich stanowiskach człowiek to nie śmieć . Musi mieć duże kompleksy ten facet .

Czy jest możliwość pracy w Electropoli Poland Sp z.o.o. na część etatu?

aaa

Czy są przyjęcia w tej chwili do Electropoli? Jak tak to gdzie składać cv? Złożyłam pare przez e-mail ale nic się nie dzieje.

X
@aaa

Wloz do skrzynki na listy przy ochronie na zakładzie.

Justyna
@aaa

Mogę prosić e-mail do firmy? Chcę wysłać CV

Jg

Omijajcie tą firme. Szerzy sie nepotyzm. Zwalniaja wieloletnich pracownikow a zatrudniają kolegów/przyjaciół/rodzine na to miejsce. Takie poszanowanie do pracownika.a kadry i dyrekcja udaja ze niewidzą tego

Magazyn

(usunięte przez administratora)stosowany coraz częściej przez Pana (usunięte przez administratora)a kadry i dyrekcja nic z tym nie robią! Nie polecam nikomu tej firmy! Omijać szerokim łukiem chyba że chcecie mieć zniszczone zdrowie psychiczne. @Pracodawca ogarnijcie się i zacznijcie szanować ludzi..

to jakaś wariatkowo co się dzieje!!!!!! pracownik się źle czuje i musi zostać ma Lini bo inaczej groźby od samego kierownika ze nie będzie premi i są chętni na to miejsce.

Czy w firmie Electropoli Poland Sp z.o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Szkolenie tutaj wyglada tak że przychodzą do Ciebie tylko z listą do podpisania że brałeś udział w szkoleniu które nigdy nie miało miejsca

Miki

Nie polecam pracy w tej firmie zwlaszcza z wielkim panem A liderem produkcji.brak szacunku do ludzi ciągle poniżanie innych.

Miki prawdziwy
@Miki

O ktos tu wykorzystał mój pseudonim po tym jak się zwolniłem. Jeżeli masz (usunięte przez administratora) to się ujawnij a nie podszywasz pod kogoś. Ja akurat z liderem nie miałem nigdy problemów jak i z nikim innym w tej firmie.

kandydat

Brak informacji podczas rekrutacji, brak podstawowych danych, dodatkowo brak profesjonalizmy z działu rekrutacji. Podobno szukają ludzi a brak nawet ogłoszeń. Panie zamiast spędzać czas przy kawce to powinny zająć się porządnie swoją pracą.

stara

Wiadomo że kontrola ważna żecz ale czy to upoważnia kierownika T. nerwy przenosić na pracownikow. nawet pod nerwami nie powinno się takich słów mówić do oracownikow. Firma tyle mówi o kulturze szkoda ze nie reaguje na obrażanie osób agencyjnych.

@stara

Ta firma nie ma szacunku do swoich pracowników a tym bardziej do osób zatrudnionych z agencji :)

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli Poland Sp z.o.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Electropoli Poland Sp z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli Poland Sp z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli Poland Sp z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 5 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli Poland Sp z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Electropoli Poland Sp z.o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli Poland Sp z.o.o.