Ward Personnel Limited

Opinie o Ward Personnel Limited

Cieśla

Pracowałem jako Cieśla szalunkoway dla Warda, dobra organizacja, dużo godzin, dobre wypłaty, pomagają w organizacji pobytu. Ja polecam Worda

Ilona
@Cieśla

To ile godzin miesięcznie robicie skoro ich tak dużo?

Witam, ktoś tutaj siedzi w Cork jako magazynier i mógłby się wypowiedzieć coś na temat pracy? Czy jest sens pracować tam długoterminowo?

Małpka
@Nowy

Też jestem ciekawy i czy trzeba znać język

DS

Pracuję dla agencji o pół roku w Dublinie. Jestem bardzo zadowolony z pracy oraz z współpracy z agencją wszystko jest jasne i przejrzyste mieszkam w domu wynajmowanym przez agencję jeżdżę samochodem wyjmowanym przez agencję i jestem z tego bardzo zadowolony nigdy nie było żadnych problemów. Wiem za co i kiedy płacę. Biuro działa bardzo sprawnie jeśli mam jakieś pytania wystarczy telefon lub e-mail do agencji i prawię natychmiast mam odpowiedź. Polecam dla osób które dopiero zaczynają pracę w Irlandii i naprawdę chcą pracować. Bo dla takich którzy chcą żeby ich traktowano jak " panów i władców stanowczo odradzam"

@DS

Super ze zapewniają Ci transporty i mieszkanie, a jakie są warunki konkretniej? Mieszkacie w wieloosobowym pokoju czy w jakimś domu? Jak to jest? I co z posiłkami? Macie dietę czy jakieś bony?

Polecam Warda za rodzaj umowy, dobre warunki pracy i komunikacje w Polsce i na miejscu, sa bardzo pomocni. Uważam, że na plusy zdecydowanie zasługują wynagrodzenie i swobodna atmosfera pracy.

Wiktoria
@Piotr

o jakim stanowisku piszesz ze takie dobre warunki na nim są? umowa to etat ze jestes z niej zadowolony?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Ward Personnel Limited? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Monter Okien PVC
Doświadczony izoler.

Jak to wygląda z zakwaterowaniem? Czy firma opłaca, a potem np odciąga za mieszkanie z wypłaty czy na start samemu trzeba sobie opłacić? I czy transport z Polski do Irlandi na swój koszt? No i co jeśli ktoś nie ma safe passa?

Tylko_Legia

Polecam agencje. Nie mam jezyka, wszystko pomagaja zalatwic- pokoj, PPS, dojazd do pracy. Dobry kontakt z koordynatorami i z administracja, chlopaki na kwaterze tez wporzadku. Pieniadze w kazdy piatek, narazie nie mam zastrzezen.

@Tylko_Legia

Gdzie robisz tam? Jaka kasa?

Monter

Witam czy ktoś pracował jako monter rusztowań z tej agencji.Pozdrawiam.

Izoler

Witam jak z mieszkaniami w ward personel w Irlandii dla monterów izolacji

Marek Elektryk Dublin

Pracuje dla Ward juz ponad 5 miesięcy. Wyjechalem bez j angielskiego w dniu przylotu odebrano mnie z lotniska tak jak było umówione . Jestem zadowolony stawka 25 eu na godzinę dieta 168eu tygodniowo. We wszytkiem mi pomogli sprawy administracyjne zakwaterowanie. Mam swój pokój w domu jednorodzinnym koszt wynajmu 500 eu na miesiac. Jestem zadowolony pracuje sobie średnio powyżej 50 godzin tygodniowo. Polecam ta firme.

Izoler

Witam pracuje jako monter izolacji już 8 lat i chciałbym podjąć pracę w ward personel jako monter izolacji w Irlandii pracuje ktoś tam jako monter izolacji jak z wypłatami mieszkaniem co ile można jechać do polski do rodziny jak z ubezpieczeniem i mieszkaniami

John44

Jeżeli nie wiesz czym jest samodzielność, inicjatywa, niezależność, radzenie sobie w życiu samemu to nie przyjeżdżaj do Irlandii. Nie zatruwaj życia dorosłym swoją bezradnością. To nie jest złośliwość tylko prośba. Czytaj ogłoszenia ze zrozumieniem. To jest kraj w którym samodzielność jest na porządku dziennym.

Mi tam pasowalo, wszystko tak jak uzgodnione przez telefon/emial. Chlopki odbieraja z lotniska czy autokaru, zawoza na kwatere (kazdy ma swoj pokoj a nie jakies baraki). Wyplaty co tydzien na konto , oplaty wiadomo za dom( czynsz za pokoj, ogrzewanie , smieci) tak jak w Polsce, no chyba ze ktos nigdy nie wynajmowal to sie dziwi ???? Na grafik tez nie narzekelem, sa nagdodziny ale nie muszisz robic co tydzien jak nie chesz. Spokojnie da sie zyc i odlozyc. Zgrana epika w robocie i duzo rodakow na miescie. Administracja po polsku - Pani wszystko wytlumaczy i pomoze, list mozna dostac od reki albo na maila, wystarczy zadzonic czy napisac widomosc. Planuje do Warda wrocic.

Juzek

Wszystko jak najbardziej okey,praowalem w dublinie przy klimatyzatorach i tak jak wszystko bylo wczesniej powiedziane tak bylo na miejscu. Kasa co tydzien w piatek na koncie, swietne warunki zakwaterowania, duzo nadgodzin, ja polecam bardzo ta agencje

Jak z zarobkami?

Jak z zarobkami na stolarni?

Kamcio

Pracowalem dla tej agencji prawie caly 2021rok, nie bylo zadnych problemow. Jak powiedzili przez telefon tak pozniej bylo. Roboty duzo, nadgodzinki do oporu wiec da sie zarobic. Warunki spoko i najwazniejsze pomagaja w zalatwieniu wszystkich spraw (nawet drobnych), czego sie obawialem bo po Angielsku ani slowa, ale wszyscy mega pomocni. Ekipa w pracy tez spoko wiec jak ktos szuka roboty to polecam.

Wisła_P_King

Pracowalem dla Worda przez prawie rok i wszystko było ok, kasa się zgadzała co tydzień, mieszkanie git, na koniec uścisk dłoni i bajo do norkow, ale przewinęło się kilku pseudo fachur którzy polecieli z roboty a teraz widzę wylewają jakieś smutki. Jak się znasz na robocie i ogarniasz blachę i nie zawalasz roboty to polecam worda,bo stawki godne, nadgodziny też są.

Maciej

Pracuje z Wardem od pol roku i jestem bardzo zadowolony. Odbior z lotniska, zapewnione zakwaterowanie i pewna praca. W pierwszym dniu zabrali mnie na budowe i przedstawili chlopakom z budowy. Pomogli zalatwic kursy Safe Pass i Manual Handling po polsku. Pomogli zalozyc PPS numer (tutejszy Pesel) i konto w banku. Pomagaja w sprawach urzedowych. Godziny tez spoko, tak jak w ogloszeniu bylo, mozliwe nadgodziny. Idzie zarobic i odlozyc kase. Polska spolecznosc i sklepy, wiec prawie jak w domu. Polecam.

Elektryk ze Slaska

Witam wszytkich tak czytam opinie i normalnie nie chce mi sie wierzyc ze Ci ludzie pracowali kiedykolwiek dla Warda. Ja pracuje dla nich od ponad roku. Od samego poczatku byli pomocni we wszytkim.organizacja niezbednych dokumentow zakwaterowanie. Wypalty zawsze o czasie paski za wypalty z pelnym rozliczeniem. Nie moge powiedziec o nich zlego slowa a wrecz przeciwnie mozna na nich liczyc w kazdej sprawie. Pozdrawiam hejterow:)

Tomasz Dudkiewicz

Niemam zastrzeżeń do tej agencji, po rozmowie o pracę chłopaki postanowiłem spróbować czegoś innego w innym kraju. Chłopaki odebrali z lotniska izakwaterowali w domu, wypłaty zawsze w piątek na koncie a jak potrzeba jakieś pomocy to pomagają we wszystkich sprawach czy to z pomocą w urzędzie czy z wyrobieniem dodatkowego kursu, ja osobiście polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Ward Personnel Limited - Cork

• Jak się pracuje w Ward Personnel Limited?

Zobacz opinie na temat firmy Ward Personnel Limited tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ward Personnel Limited?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 45 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ward Personnel Limited