Opinie o Fair-mittelt GmbH w Hannover

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fair-mittelt GmbH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fair-mittelt GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fair-mittelt GmbH w Hannover

Mariusz Nowy wpis

Czy firma mimo pandemii ciagle się rozwija ?

Oszukana Nowy wpis

Widze ze opinie znikaja. Jestescie zlodziejami i tyle. Prawda w oczy kole. Bede pisac do skutku. Zeby inni sie nie nabrali .

Marzena Nowy wpis

Czy ktoś z Was posiada najnowsze wieści związane z zatrudnieniem w firmie Fair-mittelt GmbH? Chętnie poznamy nowe informacje dotyczące pracy w tej firmie, będą tu one bardzo przydatne dla innych użytkowników forum!

Oszukana Nowy wpis

Serio ?? Chyba sami sobie piszecie pozytywne opinie. Jedna wielka klapa. Minute po mojej opini zostala napisana pozytywna.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fair-mittelt GmbH. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca C+E, system 2/1, Tandem Chłodnia / Ciągnik Siodłowy Chłodnia
Hannover
Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
logo firmy Elektryk budowlany i przemysłowy - Zatrudnienie od zaraz!
Hannover
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
Waldi

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!

Franek

Świetny pracodawca. Niestety konkurencja nie odpuszcza?

Wariat

Witam nie polecam tej frimy za prace przepracowana musiale czekac na swoje pieniadze ponad tydzien co to ma wogule byc tydzien opuznienia smiech na sali a pani w biurze sie jeszcze pyta czemu mam takie zdanie o zeitfirmach jeszcze powino sie im odsedki naliczyc za opuznienie

Krzychu997

Firma ok

alles super

batoryw

Bardzo polecam!! Rzetelna i dobra firma jak mowili poprzednicy nigdy nie bylo problemu z wyplatami. Zostaje i polecam

Daro

Polecam firme. Dobrze mi sie u nich pracuje kasa zawsze wyplacana na czas . Dodatkowo pomagaja w zalatwieniu formalnosci: melduja,zakladaja konta w banku jak ktos nie ma no i ogolnie jest ok. Jest to trzecia agencja przez ktora pracuje w Niemczech i jak na razie mi odpowiada mimo ze z wczesniejszymi mialem problem. Firma dla ktorej pracuje jako wozkowy tez jest spoko pracuja tam bardzo wyrozumiali ludzie mimo ze moj niemiecki nie jest najlepszy dogadujemy sie tak wiec moge dac 10/10 a pracuje tam 2 miesiac .

Caro

Polecam, bardzo fajni ludzie, super praca :) chętnie pomagają nawet jeśli chodzi o rzeczy nie koniecznie związane z pracą!

Krystian

Polecam! Wszystko zorganizowane a pieniazki na czas.

GabrYŚka

Ja z chłopakiem pracujemy przez tą agencję 8 miesiąc i wszystko gra. Płatności na czas, urlop bez problemu ogólnie jak musisz mieć wolne bo chcesz do lekarza, urzędu itd wystarczy tylko powiedzieć i wypełnic wniosek urlopowy. Teraz mają w składzie osobe polskojęzyczną więc daje 5/5

słowik1989

Hejka ja polecam :) Firma spoko, praca ok, zakwaterowania w porzo . Spoko szefostwo i najwazniejsze, ze idzie sie dogadac po polsku jak sa problemy. Nie ma zlewki jak pracownik ma problemy to smialo moze walic jak w dym zawsze pomoga a dla mnie to juz duzy plus bo jak przez inna agencje bylem w Holandi sam musialem wszystko ogarniac.

MOnia

Hej ja razem z chlopakiem tez pracuje przez ta firme i wszystko gra. Zaklad pracy spoko.ludzie w sumie tez jesli chodzi o kontakt z biurem fair mittelt to nie ma problemow dzwonisz umawiasz sie z szefem i masz wszystko na czas. Pensja zawsze w terminie czasami nawet troche wczesniej. My z chlopakiem pracujemy juz jakis czas i oboje jestesmy zadowoleni zwlaszcza ze u nas kiepsko z niemieckim.

karwisia

W ramach sprostowania nie wiem czemu ktos wpisal Olsztyn jako miasto... to niemiecka firma znajdujaca sie w Hannoverze

karwisia

Współpracuję z tą firmą od ok roku i polecam. Wypłaty na czas, praca w sumie nie jest ciężka wiadomo wszędzie trzeba pracować bo za siedzenie nikt nie bedzie placil... Szefostwo jest w porzadku zawsze mozna podjechac i wyjasnic jak sie ma jakies problemy albo pytania. Ja polecam wszystkim ktorzy szukaja pracy wedle mnie wszystko jest ok.

killer

Hmmm ciekawe bo ja jakos pacuje przez ta agencje w firmie Fige i nie dosc,ze robota jest lajtowa to nigdy nie mialem problemu z platnosciami, albo z szefem... Sorrki ludzie ale nie chce mi sie wierzyc w te bujdy. Ja jak przyjechalem mialem ciezka sytuacje nie dosc ze szef zorganizowal mi kwatere to jeszcze dal zaliczke bo przyjechalem goly i nie koniecznie wesoly ze wzgledu na ciezka sytuacje finansowa. Dla mnie Karsten zachowuje sie jak kumpel nie jak szef i nie moge czytac tych klamliwych wypocin na jego temat. Dla wszystkich zainteresowanych podjeciem pracy ja szczerze polecam i zachecam, bo to 3 agencja pracy w ktorej sie znalazlem i jako jedyna ta mnie nie wykiwala...

Zostaw merytoryczną opinię o Fair-mittelt GmbH - Hannover

Fair-mittelt GmbH