Salesianer Miettex Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Salesianer Miettex Sp. z o.o.

Prymus

Jestem pracownikiem tej firmy i nie mogę powiedzieć złego słowa o pracy jak i o szefie, nikt z nas nie jest idealny. Obowiązki i zadania są jak w każdej firmie, nigdzie nie płacą za picie kawy. Dla mnie jest wszystko jak najbardziej ok. Super pomocni i przyjaźni ludzie z którymi zawsze można się dogadać.

@Prymus

Oczywiście - nikt z nas nie jest idealny, a swoje obowiązki i zadania trzeba po prostu sumiennie wykonywać. Na stronie Salesianer Miettex znalazłam kilka ofert pracy - można między innymi aplikować na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi klienta. Może wiesz, czy przed objęciem tej posady są jakieś specjalnie szkolenia przygotowujące?

Pracowałam w SM w Konstantynowie i mam dobre wspomnienia. W tamtym okresie była fajna ekipa, tworzyliśmy zgrany zespół , niestety było nas za mało do załatwienia wszystkich spraw...Większość nowo zrekrutowanych osób nie była w stanie sprostać wymaganiom i dotrzymać tempa wraz z coraz szybszym rozwojem firmy. To chyba był główny problem...Każdy miał wymagania nie mające nic wspólnego z kwalifikacjami. Jednak Ci co byli dawali z siebie i wszystko i wzajemnie się wspierali. Gdy była potrzeba pracowało się w każdym dziale i nikt nie robił z tego problemu. Jestem wdzięczna firmie bo wiele się nauczyłam i cieszę się że miałam okazję poznać wielu fajnych ludzi z którymi do dziś mam kontakt ;-) Pozdrawiam tych którzy zostali i dbają o dobry wizerunek firmy!

M.

A ja pracowałam w Salesianerze w administracji. Nie powiem złego słowa. Odeszłam z przyczyn osobistych. Z tego co widzę to wszystkie opinie płyną od zwolnionych pracowników działu handlowego :) każdy ma swoje zadania, za które dostaje wynagrodzenie. Każdy jest rozliczany z obowiązków. Jeśli handlowiec przez 3-6 miesięcy nie podpisuje żadnej umowy a wynagrodzenia nie ma minimalnego, to czego się spodziewa? Głównym zadaniem handlowców jest walczyć o klienta. Nie ma wyników, nie ma głaskania po głowie. Od strony pracy w administracji nie powiem złego słowa. Pracy jest dużo to fakt. Ale gdzie płacą za siedzenie? Atmosfera miła, warunki pracy bardzo dobre, zespół sympatycznych ludzi. Jeśli chodzi o pracę w tej firmie to polecam, ale trzeba być nastawionym na duże tempo i wielowątkowe zadania :)

Dawid

@Diament Idealnie to z pewnością nigdzie nie jest więc cieszmy się , że jest ok i poprawiajmy jeśli jest coś do naprawy.

Koleżanka
@Dawid

@Dawid, dobrze mówisz. dokładnie tak. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Ludzie są różni. Byłabym ostrożna w wydawaniu tak jednoznacznych osądów jakie się tu pojawiają. To, że firma nie spełniła czyiś oczekiwań nie oznacza, że nie spełni oczekiwań kogoś innego. Poza tym, podstawowe pytanie czy pracownik spełnił oczekiwania firmy :) I to jest zagadka.... Niech każdy spróbuje i sam oceni.

Firma Salesianer Miettex Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik Utrzymania Ruchu. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Chudy

Pracowałem przez 3 tygodnia w Firmie na stanowisku przedstawiciel handlowy. Przez ten czas nie udało mi się umówić żadnego spotkania bo wieszać czasu spędzałem w domu. Do Salesianer niemam żadnych pretensji ponieważ otrzymałem narzędzia pracy i zostałem przeszkolony. Wszystkim którymi się chce pracować polecam a innym odradzam ponieważ zostaną szybko zwolniony l.

Diament

Po trzech latach działania w Polsce i ponad stu za granicą, można się spodziewać profesjonalnej, poukładanej i rzetelnej firmy. Firmy, w której pracownicy są traktowani uczciwie, pozytywnie motywowani i nie ma rotacji jak w tramwaju. Klienci wiedzą, że mogą na firmę liczyć i chętnie ją polecają... Jeśli takiej firmy szukasz, to spokojnie idź dalej.... Ta firma jest inna, Naprawdę Inna...

@Diament

Co masz na myśli mówiąc "inna". Czy firma źle traktuje swoich pracowników? Twoja wypowiedź nie przedstawia nam warunków jakie oferuje firma, jest nieco chaotyczna. Opowiedz proszę jak obecnie klaruje się praca w firmie Salesianer Miettex Sp. z o.o. Jakie zajmujesz stanowisko?

Krystyna

Powiem Ci szczerze, że jestem zaskoczona tym, iż za noclegi w delegacji trzeba dopłacać z własnej gotówki. Jestem ciekawa, czy kiedykolwiek, jako pracownicy, próbowaliście rozmawiać na ten temat z Dyrektorem Salesianer Miettex. Może podczas takich negocjacji doszlibyście do jakiegoś porozumienia?

Johnny
@Krystyna

zwrot kosztów delegacji należy się pracownikowi jak psu zupa, tu nie ma czego negocjować. W normalnej firmie albo dostajesz zaliczkę na pokrycie takich kosztów albo masz kartę firmową w SM tego nie ma. Generalnie warunki pracy i traktowanie pracowników jest fatalne. Słyszałem że zwolnieni pracownicy szykują pozew zbiorowy przeciwko Serbowi, oby się udało.

@Johnny

Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego w jaki sposób traktowani są pracownicy w firmie Salesianer Miettex? Skąd masz informacje na temat pozwu przygotowywanego przez pracowników?

XD

Firma w trakcie intesywnego rozwoju. Pracuje w niej gro ludzi, którzy chcą rozwijać możliwości swoje i Firmy. Niestety, nie każdy w każdym miejscu sprawdzi swoje możliwości.

Justyna
@XD

Czy w związku ze swoim rozwojem firma dba o kwalifikacje wszystkich pracowników? Czy zapewnia kursy lub szkolenia wewnętrzne? Napisz proszę, jak oceniasz możliwości rozwoju zawodowego i samorealizacji w Salesianer Miettex.

Mistrz
@Justyna

Żadnych możliwości rozwoju zawodowego, zero szkoleń, brak stałego zespołu, donosicielstwo, brak jakiegokolwiek zaufania, beznadziejne traktowanie klientów, niskie standardy pracy a przede wszystkim nieprofesjonalny styl zrządzania zaimportowany chyba z Bałkanów. I ciągle kombinują jak nie wypłacić premii. Oczywiście słabo płacą, brak normalnej atmosfery do pracy oraz dodatków jak ubezpieczenie, opieka zdrowotna czy karta sportowe ( standard w innych firmach zagranicznych) Lepiej sobie darować i rozejrzeć się za czymś normalnym

Zbigniew
@Mistrz

Nie masz zbyt pozytywnej opinii o firmie. Czy pracując tam nie widziałeś żadnych plusów, które rekompensowałyby opisane przez Ciebie niedogodności? Dodałeś swoją opinię jakiś czas temu. Czy od tamtej pory coś się w firmie zmieniło? Myślisz, że mógłbyś zawalczyć o podwyżkę lub możliwość wzięcia udziału w atrakcyjnym szkoleniu? Podniosłoby to Twoją motywację do pracy.

Misia123

Każdą firmę tworzą ludzie i to właśnie od nich zależy jaka ona jest. Z odpowiednim nastawieniem i zaangażowaniem każdy da radę. W każdej firmie są jakieś mniejsze lub większe problemy, także nie sugerowałabym się wypowiedziami komentatorów, bo czasami niepotrzebnie można kogoś zrazić.

@Misia123

Mądre słowa! Ludzie próbujcie sami!

Ma

Firma porażka spóźniają się z wypłatami robisz wszystko pomocy z nikąd nikt nic nie wiem nie szanują pracownika

Ktokolwiek myślałby o pracy w tej firmie (produkcja, kierowca, biuro, sprzedaż lub jakiekolwiek inne stanowisko) niech przestanie zanim jeszcze zaczął.

Justyna
@12345

Proszę, rozwiń swoją wypowiedź i napisz, czym jest spowodowana taka Twoja ocena firmy Salesianer Miettex? Merytoryczne wpisy zawierające konkretne przykłady są cennymi wskazówkami dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tej firmie. Wiesz może, czy już od pierwszych dni pracy można liczyć na stabilną umowę o pracę?

Rz

Spóźnienia z wypłatami ogólna porażka pod względem rzetelności wobec pracownika. Serdecznie NIE polecam - mowa o stanowsku przedstawiciela handlowego.

@Rz

Szczególnie jak się nic nie robi na ten pozycji przedstawiciela. Najpierw wymagajmy od siebie.

Mega
@anonymous

Właśnie tak wygląda wpis usłużnego przydupasa....

Zostaw merytoryczną opinię o Salesianer Miettex Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Salesianer Miettex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Salesianer Miettex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salesianer Miettex Sp. z o.o.?

Salesianer Miettex Sp. z o.o.