M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama

Opinie o M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama

klient 12

Ogromna kolekcja designerskich niepowtarzalnych pierścionków zaręczynowych z brylantami

FB

Polecam na 100% fachowa i przemiła obsluga a wybór że obłędu można dostać

daniel WD

Świetni ludzie i atmosfera! Miejsce jakiego się szuka całe życie!

AnnaRWD

Świetny sklep jubilerski z ogromnym wyborem pięknej biżuterii! Chyba jedyne miejsce w Polsce z tak dużym wyborem większych certyfikowanych brylantów. Warto umówić się wcześniej na spotkanie.

Polecam!

Świetne miejsce na zakup brylantowej biżuterii. Renomowana artystyczna pracownia jubilerska. Kupuje u nich niezmiennie biżuterię od wielu lat. Szczerze polecam szczególnie jeśli chodzi o zakup większych brylantów.

KlientkaPaulina

Jedni z najlepszych ekspertów w branży od pokoleń. Renomowany jubiler. Cudowny pierscionek wykonany na najwyzszym poziomie i świetna obsluga. Serdecznie polecam!

NinaT-1988

Wspaniała firma z niesamowicie życzliwymi osobami. Pierścionek dotarł tak szybko! Narzeczona jest zachwycona! Bardzo dziękuje za doradzenie i dużo cierpliwości

Adam Wojewoda

Zdecydowanie polecam ten sklep ! Przepiękne wzory w niskich cenach i bardzo przyjazna, kompetentna obsługa, na pewno wrócę po obrączki !!

Andrzej-Wrocław

Rewelacja, wybór, obsługa, ceny. Zamówiony pierścionek został dostarczony na czas. Żona zaskoczona prezentem.

Miła obsługa. Ceny lepsze niż w popularnych sieciówkach. Jeśli kupujesz tu pierścionek zaręczynowy, dostajesz spory rabat na obrączki.

GH

Jest to miejsce które wszyscy lubią i tęsknią za takimi klimatami.Piekne i pomysłowe zagospodarowanie powierzchni która urzeka swoją prostotą tworząc coś pięknego.Urzeka harmonia stworzenia całego otoczenia i jego funkcjonalność.Można zachwalac ale to trzeba zobaczyć.Pozdrawiam.Polecam.

AF

SAME POZYTYWY!!!!

Partnerskie stosunki, swietna atmosfera! Duże możliwości!

Sw

Bardzo uczciwa i owocna współpraca !

Sw

Serdecznie polecam. Rzetelny partner biznesowy!

Ap12

Świetna współpraca rzetelny partner

User207

Wszystko w porządku!

2019-76

Przemili ludzie. Świetna atmosfera pracy.Wyśmienici eksperci! Przyjemnością było móc współpracować!

Ilona
@2019-76

@2019-76 Bardzo mnie cieszy Twoja opinia. Na jakiej umowie byłeś zatrudniony w M&M Gold?

Leopold

Rzeczoznawca na próbę umówienia w celu dokonania wyceny bransoletki tenisowej z diamentami stwierdził, że nie są zainteresowani. Dziękuję za uwagę

Ilona
@Leopold

Skoro rzeczoznawca w M&M Gold faktycznie tak stwierdził, to chyba nie należy tego podważać. A powiedz mi, po raz pierwszy miałeś do czynienia z tą firmą? Jestem ciekawa, jak pracuje się w M&M Gold. Nie ukrywam, iż szczególnie interesuje mnie system wynagradzania i premiowania. Czy Wasza wypłata składa się także i z prowizji?

Mariusz

Poprzednie opinie były naprawdę pozytywne, klienci byli bardzo zadowoleni z usług firmy M&M Gold Dom Aukcyjny Panorama. Może jakiś obecny pracownik zechce powiedzieć, jak wygląda sytuacja od środka? Jesteście zadowoleni ze swojej pracy? Jakiej pensji można się spodziewać, czy osoby bez doświadczenia też są tu mile widziane? Jestem ciekaw co możecie mi powiedzieć na ten temat, napiszcie koniecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama - Warszawa

• Jak się pracuje w M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama?

Zobacz opinie na temat firmy M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama?

Kandydaci do pracy w M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

M&M GOLD Dom Aukcyjny Panorama