Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Edyta

@Pewniak- co najbardziej odpowiada Ci w firmie? Dobre zarobki, kontakt z pracodawcą? A może jedno i drugie? Miło czyta się pozytywne opinie, choć zdarzają się też sporadycznie negatywne głosy. Zachęcam do opisu wszystkich odczuć, to bardzo pomaga ludziom poszukującym pracy w Ambercare24.

MC

Pracuję i polecam. Magda

Pewniak

Super firma !!!!! Pracuję z nimi. Pewniak

Gertruda

Zawsze wszytko załatwiam z nimi przez internet, fajnie bo szybko i sprawnie, oddzwaniają też błyskawicznie, mili ludzie, jestem teraz w trzecim miejscu i nie mam na co narzekać. Polecam, a jak ktoś nie wierzy to jego rzecz. Gertruda

Czy kandydat na stanowisko Praca jako opiekun w Niemczech OD ZARAZ! DO 1800€ + PREMIA w firmie Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
M

Pracowałam z nimi kiedyś i obecnie też pracuję. Dla mnie są ok , raz brakowało mi parę euro do wypłaty ale zadzwoniłam i pani na drugi dzień mi przelała, ja polecam. Mariolka

E.W.

Pracuję w Ambercare24 już jakiś czas i jestem zadowolona. Elwira

Jarka

Są OK. Jarka

K

Pracuję z nimi długo, fajni ludzie.

Roma

Ambercare24 to tak jak u wszystkich większych agencji, pracujesz dobrze to i kasa niezła, zero kłopotów, dbają o ciebie jak o rodzinę. Jak nawalasz , porzucasz robotę, wódeczka ciągnie... to kłopoty się zaczynają. Wypowiedzenie 14 dni i szukaj szczęścia dalej. Ja jestem z nimi dobrych kilka lat i chwalę ale wiele moich koleżanek to juz kilkanaście podobnych agencji zaliczyło. Oj odgryzają się teraz, odgryzają... Ale co tam dużo gadać, wystarczy poszukać w Internecie i od razu widać jakie to " betreujki-kwiatuszki" z nich są. Ja zawsze oceniałam agencje po tym ile roboty mają, bo te dobre to od ręki dają ci kilka propozycji, wtedy widać, ze prężnie działają bo wszystkie do nich idą. Te co tylko udają to też mają, ale jedna na tydzień albo i miesiąc. Masakra. Od takich z daleka bo dziadki teraz wiosna padają jak muchy. Zależy mi aby robić i zarabiać a nie siedzieć przed komputerem bo za to mi nie płacą. Wczasy to se robię w wnuczusią w sierpniu bo mam za co. Roma

@Roma

Konkretnie i na temat. Jak firma dobra trzeba chwalić, jak złą nie zostawiać na niej suchej nitki.

MW

Wyjeżdżam z nimi od 3 lat, ja i dwie moje inne koleżanki. Nie będę nic zmieniać.

Zastanawiam sie czy warto starać się o pracę. Tak skrajnie różne opinie?

Lotna

Bardzo dobra firma, waśnie wróciłam ze szteli. Ja chwalę ich za organizację i stronę bo mają tam sporo dobrych ofert. Sama tak sie zgłosiłam i bez problemu wyjechałam. Dla mnie Super. Teraz biorę następna robotę z niezłą premią. Polecam. Lotna

Mgdalena K.

Jestem zadowolona, pewna firma. Jolka

Katarzyna W.

ok. polecam Kaśka

Riksza

Super agencja, jestem bardzo zadowolona. Riksza

Wi.

Przede wszystkim w Niemczech zarobisz super kase. Nieporównawyalną do polskich zarobków w tej branży. A że strach jechać samej, zwłaszcza kobiecie to lepiej pojechać z jakąś agencją. Ja wybrałam Amberacare24 ze wzgledu na duzo pozytywnych opinii no i jak sama poejchałam to rpzekonalam sie, ze to prawda. Wszystko było w najlepszym porzadku.

Jadwiga

Spoko, byłam z nimi kilka razy, wszystko w porządku.Jadwiga

Aloes

Mam za kilka dni wyjechać do pracy z ta firmą.Nie podano mi adresu, kontaktu do obecnej opiekunki lub do rodziny, sytuacji podopiecznego na piśmie.To tak sie odbywa? W ostatniej chwili?

Zostaw merytoryczną opinię o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 26 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.