Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

zoskasamoska

Bardzo wiarygodna i bezpieczna firma. Polecam a jeżdżę do opieki już dobrych klika lat. Pozdrawiam. Zofia

Ola

Bardzo rzetelny pracodawca !

Nikola32

Nie wiem skąd tak negatywna opinia. Ja współpracowałam z tą firmą dość długo i nigdy nie było żadnych problemów. Gdybym decydowała się ponownie na taką pracę to tylko z Ambercare. Ja polecam tą firmę, bo wszystko było zgodne z umową.

Katarzyna
@Nikola32

Ja tak samo, może to konkurencja daje takie opinie ? z całego serca polecam współprace

jacek
@Katarzyna

Też mi się tak zdaje, że to nieuczciwa konkurencja, bo firma Ambercare24 jest zawsze pro pracownicza

Agata

Hejty będą wszędzie ! Co to za firma, która ich nie ma. Ja serdecznie polecam współpracę z tą firmą.

Czy kandydat na stanowisko Praca jako opiekun w Niemczech OD ZARAZ! DO 1800€ + PREMIA w firmie Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Wiola

Fajna firma, mam do nich całkowite zaufanie, nigdy się na nich nie zawiodłam ! Buziaki z Nowym Rokiem dla całej firmy i szefostwa. PS. Tak trzymać i nie zwracać uwagi na tych co zamiast zarabiać tylko myślą o zarabianiu.... Wiolka

admin

Czy Ambercare24 to pracodawca godny polecenia? Napisz szczerze co o tym myślisz. Twoja opinia może zmienić rynek pracy.

Disappointed carer .
@admin

Beznadzieja.

Weronika
@admin

Bardzo polecam firmę

Ulka
@Weronika

Ja również polecam, bardzo rozsądna agencja

Irena Z.

Pieniążki zawsze regularnie, dużo różnych ofert pracy, normalna umowa, ja polecam to dobra i sprawdzona firma. Polecam, polecam. Irena Z.

Karolina R.
@Irena Z.

Zgadzam się, a najważniejsze , że od początku wszystko jasno przedstawione.

Zuzanna

Maja liczne oferty, podają ceny na swojej stronie od razu przy ofercie, każdy od razu widzi za ile jest stella, uczciwie działają. Warto z nimi jeździć a nie marnować czas na dzwonienie po innych agenturach gdzie nigdy nie wiesz za ile masz jechać bo fajny opis widzisz w internecie a jak zadzwonisz to cena masakra. Byłam z nimi już kilka razy, na zastępstwach i normalnie i nie narzekam. Zuzanna

Bożenka
@Zuzanna

Dokładnie, długo szukałam takiej agencji jak ta. Jest to strzał w 10 ! :)

Anita M

Dziwią mnie negatywy, bo ja jestem b. zadowolona z wyjazdu z Ambercare... Pensji dostałam dokładnie tyle, ile mi obiecali, składki zusowskie tez miałam odprowadzane. Wszystko było jasne- co, gdzie, jakie obowiązki. A jak czegoś nie wiedziałam albo miałam trudności ( nie znam zbyt dobrze niemieckiego, a to był mój pierwszy taki wyjazd, więc początki nie należały do najłatwiejszych) to bez problemów się z nimi kontaktowałam.

Ola214
@Anita M

Anita a nie wiesz może czy są jakieś kursy językowe zapewniane przez Ambercare za dopłatą ?

Karina K.

Ja miałam okazję pracować w Ambercare24. I nie mogę narzekać. Pracowałam z kilku takich firmach i w Ambercare24 zarabiałam najwięcej - za zakres obowiązków wszędzie podobny. Praca jest legalna, z umową (bo z tym u innych też bywa różnie). Generalnie mogę polecić - wszystko co obiecują dają swoim pracownikom.

Kornas
@Karina K.

Również mogę polecić firmę Ambercare24. Wszędzie bywa różnie, ale tutaj nigdy nie miałem spięć.

Beznadziejny pracodawca

@Anna

A ja się nie zgodzę z tym co tutaj Pani pisze. Pracuje z tymi ludźmi naprawdę długo i nigdy nie miałam problemów. Normalne, że czasem są jakieś małe niedomówienia jesteśmy tylko ludźmi :) Jednak wystarczy szczerze porozmawiać i problemy się rozwiązują.

opiekun

Szanowne kolezanki.Pracuje w ambercare24 od roku i musze przyznac ze jest to jedna z najnormalniejszych agencji.Mam fajna rodzinke i jestem zadowolony jak i oni ze mnie.Jesli chodzi o wynagrodzenie,musze przyznac ze bedac w niemczech bywało tak ze pieniazki byly wyplacane wczesniej,czasami z poczatkiem miesiaca,natomiast bedac juz w polsce byl jakis poslizg mały.Alarmowy telefon działa ale raz mnie zawiodl.Nikt nie odbierał a ja czekałem na busa.Efektem tego,bylo zamowienie przewozu z innej firmy.Przelewów swoich nalezy pilnowac skrupulatnie,czasami gdzies tam sie zawieruszy 25 euro :) ..W sumie polecam i zachecam do wspolpracy.....

M
@opiekun

mi też nigdy nie zgadzają się wypłaty, brakuje zawsze ok. 50-80 euro, czy też tak macie? ale po interwencji w księgowości już jest ok

Małgorzata
@M

Nigdy nie miałam problemu z księgowością, wszystko było na czas

Agata

Zaskoczyła mnie Twoja opinia bo obecnie jestem w Niemczech z innej firmy i po powrocie chciałam zatrudnić się u nich. Czytałam gdzieś że to fajna firma i dba o opiekunki. Może inna opiekunka napisze jakie ma odczucia i jak się układa współpraca. Pozdrawiam Was koleżanki.

@Agata

Ja pracuje tutaj już ładnych parę lat. Wypłata zawsze na czas. Mogę polecić w 100 %

Halina

Ja nigdy nic nie kombinuje i mi się zawsze wszystko zgadza. Kasę zawsze miałam 15 tego więc nie narzekam. Amber to dobra firma i ja polecam. Halina

irka

Praca na takich kontraktach nie jest najłatwiejsza i praktycznie 95% zależy od tego jak zorganizuje to agencja i ile prawdy Ci powie. Ja jechałam z nimi dwa razy i było w porządku. Nie mam uwag, bo wszystko mi odpowiadało na tyle że pewnie pojadę po raz kolejny z nimi jesli bedzie taka potrzeba

Andzia

Chciałam wyjechać z ta firmą do Niemiec . Moje 4 aplikacje zrobiły swoje , po miłych rozmowach , przyjętym CV ,pokazaniu swoich referencji. Czekałam na zaakceptowanie przez niemiecka stronę . Moim ogromnym zdziwieniem było gdy pracownik firmy poprosił mnie o numery telefonów do moich byłych podopiecznych . Nigdzie z żadnej firmie nie spotkałam się z czymś takim .Czy to jest normalne? Na razie zrezygnowałam z wyjazdu z Amber .Dziwne też było to ze musiałam sama zapłacić za przejazd w jedna stronę , pózniej miałoby to mi zwrócone przy wypłaci e...

Sara
@Andzia

rzeczywiście zwracają za bilet ale z dużym opóźnieniem, mi dopiero po 2 miesiącach od powrotu że zlecenia oddali

i.k

Jadę już kolejny raz, zawsze wszystko zgodnie z planem, wynagrodzenie adekwatne to obowiązków i stanu osoby którą się akurat opiekuje

MAGDA
@i.k

ile razy już byłaś? Czy opis osoby do opieki zgadzał się z tym co zastawałaś na miejscu?? z góry dziękuję za odpowiedź

małaja
@MAGDA

ja byłam już kilka razy, głownie na zleceniach zmianowych, raz u osoby z balkonikiem, raz osoba na wózku... opisy na ich stronie oddają istotę rzeczy, jak się zadzwoni do biura, to dziewczyny mówią o zleceniu jeszcze więcej. Mają kilka numerów, więc warto podpytać i samemu zdecydować :) ja polecam, skusiły mnie wysokie składki zusowskie no i mozliwosc dlugiej wspolpracy :)

praca momentami bardzo ciężka chociaż wszystko zależy jaka osoba do opieki się trafi.. raz miałam kobietę 48 kg i to w miarę sprawną więc problemu nie było żadnego, a raz się trafiła taka 70 kg przy której trzeba było więcej robić i już nie było tak kolorowo, kręgosłup bolał itp. wiec praca pracy nie równa jeśli chodzi o opiekę nad osobami starszymi.. ale do samej agencji nie mam zastrzeżeń, bo płacą jak trzeba ale to tez jest uzależnione od zlecenia, bo przy tych dwoch kobietach stawki były rożne własnie ze wzgledu na ich stan, przy tej drugiej znacznie lepiej płacili

renata

agencji i ofert pracy jest bardzo dużo, ale uważajcie na to żeby były legalne, bo inaczej nie macie żadnych praw, w amber jest o tyle dobrze, że na każde zlecenie bez wyjątku jest podpisywana umowa, więc w razie czego jest sie do czego odnieść

Jadwiga

Jestem po rozmowie w tej agencji. Rozmowa konkretna, rzeczowa, wyglądało to profesjonalnie. Jestem dobrej myśli, pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 26 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.