Opinie o Fabryka Mebli Gala Collezione w Łochowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fabryka Mebli Gala Collezione. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fabryka Mebli Gala Collezione o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Gala Collezione w Łochowo

Klientka z Kalisza

Firma nierzetelna sprzedają źle wykonane meble. Kupiłam skórzaną kanapę która posiada zapadnięcia na siedzisku.Gwarancja to fikcja a Pan obsługujący reklamacje stwierdził ,że kanapa nie jest do leżenia tylko do stania w salonie.Mają wiele tego typu reklamacji, ale taka jest technologia i już. Zdecydowanie odradzam zakup ich mebli. Są między innymi w salonach AGATA.Ta firma GALA....i jej produkty to jedna wielka porażka.LUDZIE JEST TYLE INNYCH FAJNYCH,GODNYCH POLECENIA FIRM MEBLOWYCH.dajcie sobie spokój z Galą ,kiepską firmą. Może splajtują przez produkcję takich wyrobów. Doradzam reklamacje ,zgłoszenia do Rzecznika Praw Klienta,który powoła niezależnych rzeczoznawców,a nie stronniczych z Gali.

Klient z Kalisza

Firma nie powinna wytwarzać mebli,bo są kiepskiej jakości,chyba że zwykłe tapczany, ale kto to kupi... Fabryka Mebli Gala Collezione REKLAMAZIONE KPI Z KLIENTÓW.Po co wysyłać na reklamacje pracowników ,szkoda wydawać na delegacje, a może nie szkoda bo to taniej niż uznawać zasadne reklamacje. KUPISZ MEBLE GALA COLLEZIONE TO SIĘ NABIERZESZ I STRACISZ KASĘ I NERWY.

Slawko

Ostrzegam przed produktami producenta Gala Collezione. Zakupiłem skórzany mebel Capello tej firmy w Agata Meble. Takiego tandetnego wykonania dawno nie widziałemi. Mebel tzn. siedzisko się zapada,za miękkie,siedzi się na desce Zgłosiliśmy na reklamację, przedstawiciele firmy Gala Collezione od razu stwierdzili, że że wszystko jest dobrze ,zgodnie z technologią. Panowie z uśmiechem na ustach powiedzieli nam, że firma ma taką technologie a nie inną.Firma sprzedaje baaaardzo drogi bubel i robi wszystko, żeby uniknąć za to odpowiedzialności.Bardzo słaba jakość wykonania, wypełnienie tragiczne aż czuć deski stelażu. NIE POLECAM!!! Chciałbym przestrzec wszystkich potencjalnych klientów przed zakupem mebli w Gala Collezione.

qes

Ostrzegam przed produktami producenta Gala Collezione. Zakupiłem narożnik Toledo tej firmy w Agata Meble. Narożnik bardzo ładny i bardzo drogi. Oczekiwaliśmy w tej cenie dobrego produktu na jaki wyglądał, który miał posłużyć parę dobrych lat. Niestety narożnik przy normalnym użytkowaniu rozleciał się po 3 miesiącach. Wyłamało się siedzisko i popękały płyty wiórowe, które były zbite zszywkami tapicerskimi. Zgłosiliśmy na reklamację, przedstawiciele firmy Gala Collezione od razu stwierdzili, że za rękojmie nie odpowiada, że to jest nasz wina. Przy pracownikach tej firmy mieliśmy okazję zobaczyć jak ten narożnik jest zrobiony, z niedowierzaniem zobaczyliśmy, że narożnik, który w sklepie Agata Meble był wychwalany za jeden z najbardziej prestiżowych ma konstrukcje z najgorszej pyty wiórowej pozbijanej krótkimi zszywkami w taki sposób jak co najwyżej można by było zbić ramkę do obrazka a nie narożnik, który służy do tego aby chyba na nim siedzieć. Pytaliśmy przedstawicieli firmy dlaczego konstrukcja nie jest np. poskręcana śrubami czy w jaki inny sposób złączona razem w całość. Panowie z uśmiechem na ustach powiedzieli nam, że firma ma taką technologie a nie inną.

jarek
@qes

proszę reklamować do sklepu na podstawie rękojmi, gwarancja to papier do podtarcia tyłka. Reklamujać na podstawie rękojmi, druga strona widzi ,żę jesteś kilentem świadomym swoich praw

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Mebli Gala Collezione, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Krzysztof12

Zastanawiałem się nad zakupem foteli firmy Gala , jednak opinie dotyczące jakości wyrobów tej firmy są bardzo,bardzo negatywne . Czy pracownicy nie rozumieją ,że to oni są winni tej sytuacji a nie pracodawca .To oni źle wykonują swoją pracę. Będę szukał mebli innej firmy

@Krzysztof12

Pracownicy pracownikami ale to producent odpowiada za produkt .. Niestety producent w razie problemów z zakupionym towarem pozostawia problem po stronie kupującego .

ROZCZAROWANA!!!!
@Krzysztof12

Nigdy w życiu nie polecam firmy, ani obsługi a tym bardziej jakości wykonania za niebotyczne pieniądze!!

Dramat!!!

Firma sprzedaje baaaardzo drogi bubel i robi wszystko, żeby uniknąć za to odpowiedzialności - odrzucanie reklamacji!!! po roku użytkowania - śmieć

Jakość wykonania produktu który zakupiłem tragiczna ..szkoda kasy ..Reklamacja oczywiście chyba standardowo odrzucana .

Nina

Bardzo słaba jakość wykonania, brzydkie szycie,wypełnienie tragiczne aż czuć deski stelażu. NIE POLECAM!!!

Szymon
@Nina

Masz zastrzeżenia co do jakości wykonania zamawianego przez Ciebie produktu, dlatego też chciałbym wiedzieć, czy zgłaszałaś ten fakt bezpośrednio do firmy? Ciekawi mnie, jaka była ich reakcja na Twoje uwagi.

@Szymon

W moim przypadku nawet nie na półmetku gwarancji standardowo została odrzucona . Za pół roku będzie do wyrzucenia ..szkoda kasy na skórzane u nich wyroby .

Narożnik po 3 miesiącach nadawał się do naprawy przez koronawirusa zgłosiłem po ok pół roku Skóra pomarszczona , ubytki wypełnienia , połamany nie wiadomo kiedy i przez kogo stały zagłówek /a użytkuje go nie zawsze tylko jedna osoba . Innymi słowy krętacze i (usunięte przez administratora) ponieważ kanapa na której się wzorowałem z wystawki nie ma nić wspólnego z tą zakupioną z wyjątkiem ogólnego zarysu

Powiedzcie, czy Gala przyjmuje stażystów? A jeśli nie, to czy zatrudniają do pracy osoby bez doświadczenia. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Kamila
@Karolina

Jeżeli chodzi o staże, to uzależnione jest to do tego, do jakiego działu stażysta chce trafić, rozpatrujemy to indywidualnie, ale jak najbardziej jest taka możliwość. Zatrudniamy również osoby bez doświadczenia, mamy szkółki w których uczymy zawodu i instruktorów, którzy zajmują się doszkalaniem nowych osób.

Kamila
@Karolina

Dzień dobry. Swoim pracownikom proponujemy prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe, pakiety sportowe, premie świąteczne i frekwencyjne oraz imprezy integracyjne. Nie wszystkie z dodatków dostępne są od razu, niektóre nabywa się wraz ze stażem pracy.

Wyrzucone pieniadze. Skora naturalna po roku luszczy sie i schodzi platami. Reklamacje odrzucane. Dramat. Bedzie sad.

Ku przestrodze

Chciałabym przestrzec wszystkich potencjalnych klientów przed zakupem mebli w Gala Collezione. Ja kupiłam tam kanapę, głównym moim wymogiem było to żeby materiał nie absorbował pyłków i różnych zabrudzeń bo jestem wstrętna pedantka. W odpowiedzi na moje oczekiwanie polecono mi tkanine, w której w standardzie fabryka nie wykonuje mebli, ale Pan Kazimierz- sprzedawca zapewniał mnie ze jest warta swojej ceny, wspaniała, cudowna itp. Idąc do salonu miałam juz wybrany swój materiał powierzony, ale sprzedawca absolutnie skrytykował moj wybór i polecił tkaninę fargotex. Oczywiście musiałam zapłacić za materiał dwa razy, za najtańszy dedykowany danej kanapie, oraz polecona tkaninę glam velvet Fargotex. Gdy tylko kanapa pojawiła się w domu była cała zabrudzona. Pomyślałam, ze trzeba ja tylko teraz wyczyścić i wszystko będzie ok. Niestety nie, po każdym czyszczeniu kanapa byka czysta godzine, później wszystko wracało do stanu w jakim dotarła do mnie. Reklamowałam zakup. Sklep zrzucał odpowiedzialność na producenta tkaniny, producent tkaniny stwierdził, ze ta tkanina tak ma, a pan Kazimierz ostatecznie, ze u mnie w domu nie jest czysto i to napewno dlatego. Istny skandal. Przy zakupie wszystko wyglądało pięknie, sprzedawca przemiły, a po zakupie traktuje klienta jak (usunięte przez administratora) dosłownie. Dlatego ja swoje pieniądze, czas( termin realizacji również z miesięcznym opóźnieniem) i nerwy straciłam, ale może moje ostrzeżenie uchroni innych przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto. A to oczywiście nie wszystko kanapa po tygodniu rozpruła się i była naprawiana... Totalna porażka!!!!

Iwona Kowalczyk

Witam Serdecznie wszystkich czytelników , Kupiłam narożnik z najlepszej gatunkowo skóry która oferowała Firma Gala Collezione , niestety był to bardzo drogi a zarazem nierozsądny zakup . Ponieważ zakup został dokonany w Polsce a użytkowany w Niemczech . Narożnik który otrzymałam jest w dwóch gatunkach skory , i niestety w trakcie użytkowania górna skóra ciemnieje a dolna cześć została w jaśniejszym kolorze . Reklamacje nie uwzględniono bo to są wymogi Unijne tak mi napisano .???? Poza tym po pół roku skrzypi cześć kanapy . Nie polecam wielkie (usunięte przez administratora) . Kowalczyk

Dagmara

To forum pracownicze wiec reklamacje nie są na miejscu

Maiusz

Ładne tylko z zewnątrz ale wytrzymałość masakrycznie slaba.Skora się przeciera stoliki tłuszcza nie Polecam. Piszę ku przestrodze.

Iwa

Uważajcie i nie kupujcie jakaś masakra

Poszkodowany

Firma nierzetelna sprzedają uszkodzone meble. Kupiłam skóżaną kanapę która posiada pęknięcia na obiciu niestety gwarancja to fikcja a Pan obsługujący reklamacje arogancki i niegrzeczny zdecydowanie Odradzam.Ta firma i jej produkty to jedna wielka porażka

SKW
@Poszkodowany

Też mam problem z Galą.Reklamacja tylko na ich warunkach.Zarzucaja mi ze zgłosiłam to ze czesc sofy mam w innym kolorze dopiero na koniec gwarancji . Sprzedali dwukolorowa sofe do Meble Agata a ja tam kupiłam i mam kupe problemów.

Obcy

Słyszałem że chłopaki z Gniewkowa szykuje się do włoskiego strajku po urlopach bo zarobki spadły totalnie.Chlopaki może my też coś zrobimy.KIEDY DOSTALISMY PODWYZKE

Mirosław
@Obcy

Uważasz, że obecne zarobki, które oferuje firma Fabryka Mebli Gala Collezione nie są zbyt atrakcyjne? W takim razie może mógłbyś podać konkretne kwoty, które oferuje ten pracodawca? Pomoże to wielu osobom, które rozważają pracę w tej firmie.

Ile tapicerzy są w stanie zarabiać na rękę?

Beata

To prawda meble są robione z bardzo słabych materiałów moja rogówka nie wytrzymała dwóch lat , gąbka się wysiedziała materiał przez to zaczął się marszczyć. Reklamacja nie została przyjęta. Napisano, że "normalnymi efektami użytkowania są marszczenia i pofałdowania pokrowca. Zmiany zachodzą, podczas przeciętnej eksploatacji mebla, będące następstwem upływu czasu i używalności" Wynika z tego, że materiały z których są robione meble nie wytrzymują nawet dwóch lat. A meble nie są tanie!!! Nie polecam nikomu mebli firmy GALA

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Gala Collezione - Łochowo

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Gala Collezione?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Gala Collezione tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Gala Collezione?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Mebli Gala Collezione