Kierowca Taxi na samochodzie służbowym

Poznań
Umowa zlecenie7 000-10 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Zatrudniamy kierowców, a następnie kompleksowo obsługujemy ich w zakresie pracy z aplikacjami: Uber/ Bolt/ FREENOW Oferujemy różnorodne formy współpracy, więc każdy znajdzie tą najwygodniejszą dla siebie. Jako Partner zajmujemy się całościową obsługą - podpięciem, rozliczeniem oraz wynagrodzeniem z aplikacji. U nas od ręki wynajmiesz komfortową hybrydę. Do Twojej dyspozycji mamy niezawodne Toyoty Corolle Hybrid z dodatkową instalacją LPG - dzięki czemu koszt przejechania 100 km to tylko 16 zł!

Obowiązki

  • Szukamy chętnych osób na stanowisko kierowcy na samochodach służbowych!
  • Jak wygląda praca?
  • Jako kierowca taxi musisz bezpiecznie przewozić osoby z punktu A do punktu B. Wszystkie informacje znajdziesz w aplikacji w Uber/Bolt/ FREENOW. Są to najbardziej znane aplikacje taksówkarskie, z którymi współpracujemy. Ich celem są bezpieczne i możliwie jak najszybsze przewozy w komfortowych warunkach

Wymagania

  • Pełnoletność
  • Prawo jazdy
  • Samochód (u nas wynajmiesz auto służbowe)
  • Telefon z dostępem do internetu

Oferujemy

  • wynajmujemy bardzo tanie w użytkowaniu samochody, przygotowane do pracy na taxi - będziesz pierwszym użytkownikiem!
  • w cenie - 700 zł tygodniowo (przez pierwszy miesiąc)
  • do użytku również prywatnego, na wyłączność i bez limitu kilometrów
  • z pełnym uzbrojeniem do pracy w taxi - zapewniamy wypis z licencji, numery boczne etc
  • samochód służbowy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 7-10 tys. miesięcznie
  • wypłaty co tydzień
  • elastyczny grafik
  • wysokie mnożniki (w godzinach wysokiego zapotrzebowania czy gorszej pogody)
  • jeździsz niskoemisyjnym i cichutkim autem służbowym - u nas od ręki wynajmiesz Toyotę Corollę hybrid + LPG (dzięki czemu przejechanie 100 km to średnio 16 zł) w promocyjnej cenie (700 zł/tydzień)
  • zwroty połowy VAT z faktur kosztowych
  • stałą pomoc naszych konsultantów (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00)

Dodatkowe informacje

  • Kliknij "Aplikuj" i zostaw swoje dane w formularzu.
  • Jeśli masz pytania, to skontaktuj się z nami telefonicznie: 730 717 178