Opinie o Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Dobrze się znamy

Firma nie wyplaca pieniedzy. Potrafią tylko okłamywać ludzi, ze przelew już wyszedł, a w rzeczywistości czekam juz 4 tygodnie. Nie polecam x3

@Alex

To tym bardziej ciekawe. A na umowie jak z tym macie? Jest jakaś zasada która pomniejsza albo blokuje w pewnych przypadkach stawkę? Mieliście w ogóle kiedykolwiek jakieś kary wprowadzane? Zasady na umowie są w miarę elastyczne?

Artur

Nie płacą na czas. Przez nich nie mogłem naprawić roweru bo nie miałem pieniędzy z wypłaty, przez co nie zarabiałem. Dzwoniąc do nich powiedzieli, że wysłali ale to nie była prawda.

@Kornel

Z przypadku przyznaje, że tu jestem ale zaciekawiło mnie to, że 40 raz już dzwonisz. Tutaj w ogóle jest osobne stanowisko na infolinie? Popatrzyłem teraz w oferty i widziałem tylko do księgowości oraz do kadr. Chyba ze to do tych osób się dzwoni? Wiadomo ile kasy na tym stanowisku się zarabia na tej słuchawce?

dzień dobry. teraz jak jest wystawiona oferta dla specjalisty ds. kadr i legalizacji pobytu cudzoziemców to w jej treści widnieje wzmianka o elastycznym czasie pracy. jak należy go rozumieć?

Michał Wachel Nowy wpis

Jako były pracownik grupy kapitałowej Application Partner. do której należy Udriver Poland Sp. z o.o. Sp. k. mogę potwierdzić negatywne opinie na temat firmy City Drive a w szczególności w kwestii wypłat dla byłych pracowników lub rekruterów. Firma generalnie stara się nie płacić pracownikom i rekruterom i robi to niechętnie, wyłącznie kiedy tylko musi, mi przykladowo zapłaciła tylko częściowo. Firma poza tym całkowicie olewa swoich pracowników, współpracowników, rekruterów i kontrahentó. Zresztą podobną opinię mają firmy Udriver, City Drive, należące do tej samej grupy kapitałowej. Zatem osobom zainteresowanym pracą w grupie kapitałowej Applicationpartner, czyli w firmach Jobllegro, GOOD JOB S.A., Citydrive, Kamenergia czy Udriver polecam trzymać się od tej firmy z daleka.

Komentarze odnośnie policji zaczynają się zbierać a widzę, że od tygodnia jakoś jest już wystawiona oferta dla specjalisty ds. kadr i legalizacji pobytu cudzoziemców. Nie wiem jeszcze na jakie zarobki można w tym przypadku liczyć, może wy wiecie? i czy jest tu ktoś kto mógłby polecić te prace?

Piątkowy pasażer 14:50 Kraków. Nowy wpis

Kierowcy tej firmy robią ludzi w tzw. (usunięte przez administratora) jadąc drogą okrężna oraz najdłuższą. Wyłudzają pieniądze oraz nie mają szacunku do pasażerów a także ich kierowcy podczas przejazdu z pasażerem używają 2 telefonu do rozmów w swoim ojczystym języku. Nie polecam (usunięte przez administratora)????

Work permit

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Renia

Tylko u mnie już nie widać tych przedziałów placowych dla specjalisty ds. księgowości? Zdjęli już je? mimo wszystko aplikowaliście już może? rozmowa wygląda standardowo? Chyba jeszcze będę wysyłać CV

Czemu jest tak, że spośród trzech dostępnych ofert na takiej stronie widać jedynie widełki dla specjalisty ds. księgowości? Co prawda są szerokie, bo od 4 do 7 tys ale zawsze wiesz w jakim maksie się zmieścisz. Wiec za jaka konkretnie prace wychodzi te 7? I jak przy tym wychodzi sam koordynator ds. zarzadzania flotą i serwisem? ciekawi mnie porównanie zarobków

Kacha

Pytanie. Firma oferuje współpracę nna swoim samochodzie, który pracownik wynajmuje za 700zl tygodniowo (przez pierwszy miesiąc - nie wiemy, co dalej). Pytanie do tych, którzy tam pracują - czy da się zarobić na spłatę tego auta? Nie wspominam o zarobieniu jeszcze dodatkowo na waciki itp...

Dobrze się znamy

@Dobrze się znamy

EDIT: W umowie jest zmianka o pobieraniu prowizji przez firmę UDriver w wysokości na przykładzie UberEats tj. 19zł, a w rzeczywistości zabierali z mojej tygodniówki jak zarobiłem 570zł zabierali mi 200 zł tłumacząc, że to na podatek VAT i inne sprawy, które narzuca im firma UBER co jest nie prawdą, ponieważ Uber wypłaca pełną sumę przychodów danego kierowcy przelewa do partnera. Natomiast to partner zabiera część zarobionych pieniędzy kierowcy nie jakieś wymyślone przez nich podatki. Mało tego karzą kierowcom raz w miesiącu wpłacać 8,5% podatku od przychodu i do ZUS-u ponad 100 zł. Pytanie się narzuca: Po co w takim razie jest potrzebny partner dla kierowcy skoro ten i tak musi sam za wszystko płacić i na dodatek partner zabiera niesłusznie część jego zarobku albo nawet całość.

mateusz
@Dobrze się znamy

nie miałem ani razu problemu z wypłatą od tego partnera - tylko na początku wyjaśnili mi, że potrzebuję prawidłowo podpisac umowę. skontaktowali się ze mną w tej sprawie. Sprawdź połączenia czy maile od nich. Na pewno czegoś po prostu brakuje Ci w panelu w dokumentach, a nie wiesz o tym.

mateusz
@.

tak, przecież nie pracujesz z nimi nielegalnie. oni zarabiają 19 zł na Tobie (czy 30 za taxi), a zus i podatek muszą opłacić, żebyś mial legalną umowę... inaczej ten biznes by się nie opłacał, bo za 19 zł pobierane od Ciebie byliby na minusie, prosta logika.

asia ch.
@Dobrze się znamy

Bylam świadkiem kłótni kuriera z biurem obsługi klienta - okazało się, że miał on komornika i próbował go "ominąć" podając dane konta nowej partnerki... Biuro wyjaśniało mu, że jeśli dostaną pismo komornicze, to nie mogą nic zrobić, muszą stosować się do prawa, przecież nie będą udawać, że ta osoba u nich nie pracuje, gdy jest zgłoszona do ZUS.

Dremar122@gmail.com
@Dobrze się znamy

Nie polecam, nie wypłacają pieniędzy, słaby kontakt, niekompetentne biuro obsługi oraz regulamin mijający się z rzeczywistością....

michał
@Dobrze się znamy

ten komentarz musiał napisać ktoś z nieuczciwej konkurencji. Znam dobrze środowisko pracowników i wiem, że wypłacają srodki wszystkim na czas, nawet jak aplikacja się spóźnia z przelewem, to Udriver zakłada swoje śrdki na wypłaty. Na początku trzeba podpisać dokumenty - to jedyna rzecz, która może wstrzymać wypłatę, ale chyba logiczna.

Alex
@michał

Wspowplacuje 2 lata z ta firma i niema zadnych problem

Alex
@Dobrze się znamy

dziwnie ze nie wyplacaja tylko jednej osobie z ponad 100+ pracownikow

@Alex

Artur

@Artur

A ile zarabiasz konkretnie w Udriverze? Jestem ciekaw jakie są tu widełki wynagrodzenia, jest jakaś podstawa? Możesz mi o tym dokładniej opowiedzieć? :) Będę wdzięczny

Kierowca
@Paweł

Za 53 przejazdy w tygodniu zarobiłem 627,74 brutto tj.478.32 netto ale to jeszcze nie jest na czysto. Dokładnie ile dostałem na konto napisze w środę. Według obliczeń na stronie UberEats mam przejechane 24.4 mile co daje 39.27 km natomiast wedlug aplikacji mam 38.1 km (1mila=1.609344km) -1,1km tygodniowo. Uważam , że to dużo jak na jednego kierowcę. Na 100 kierowców tygodniowo daje nam to -110km dla UDriver na plus 110 km tygodniowo w skali miesiąca nie mówię już o całym roku to bardzo dużo. Nie wspomnę już o pustych kilometrach przebytych od klienta do restauracji po odbiór zamówienia tych odleglosci już nikt nie uwzględnia. Przykład: start odbiór zamówienia do klienta 3km. W trakcie ta sama restauracja zleca odbiór kolejnego zamówienia czyli wracamy znów 3 km za które nikt nie płaci...

@Kierowca

Masz rację z tymi wypłatami. Czy to prawda, że musicie dodatkowo płacić sami za ZUS mimo wcześniejszych potrąceń ze strony partnera ? Jeśli tak to powinniście to zgłosić oni nie płacą waszego ZUS-u tylko tak piszą a w rzeczywistości sami go opłacacie co miesiąc.

asia ch.

oczywiście, że płacą ZUS, to są jakieś pomówienia, właśnie o to się pan wyżej czepia, ze mu składkę ZUS pobrali ;) śmieszne. Chcieliby brutto na rękę dostawać.

michał
@asia ch.

Udriver ubezpiecza pracowników w ZUS na podstawie umowy zlecenia, którą ma każdy kierowca. Mam wrażenie, że negatywne komentarze tutaj wynikają z roszczeń kierowców, którzy chcieliby zarabiać wszystko na rękę, czyli na czarno - nielegalnie. Wiem, że są w Warszawie szemrani partnerzy, którzy w taki sposób rozliczają kierowców, ale polskie firmy będące na rynku od lat zatrudniają legalnie - i pewnie dzięki temu istnieją już x lat na rynku ubera

Kornel
@michał

Co Ty facet pierniczysz, bronisz tej firmeki którą dawno powinni zakmnąć. Robią ludzi w ciula, nie wypłacają kasy, szybciej się dodzwonię do prezydenta USA niż na infolinie(dzisiaj 40 raz dzwoniłem i nikt nie odbierał). Wczoraj mieli oddzwonić oczywiście ukrainka na infolinii tylko swoim rodakom pomaga. Polak może poczekać przecież kolejny tydzień bez środków do życia :))) Tak, czekam już tydzień na wyjaśnienie sprawy, mają wywalone. Banda (usunięte przez administratora) to jest, nie podpisujcie z nimi partnerstwa.

@Kornel

Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Kierowca.

zak

Dzisiaj dostale @ z zaproszeniem do współpracy. Dziwne to delikatnie mówiąc. Wymagają zdjęcia dowodu osobistego i rejestracyjnego z obu stron oraz zdjęcia polisy OC. Dziwi mnie, ze nie proszą o login i hasło do banku. Osratnio odpisywałem umowę z konkurencją i nic takiego potrzebne nie było. Chcesz obudzić się z kredytem albo bez samochodu? Wysyłaj!

marlena
@zak

ale możesz rozeznać się w internecie sprawdzając czy tego typu historie się komus zdarzyly... tam są przecież setki czy tysiące kurierów i na forach czy gdziekolwiek chyba nikt nigdy nie napisał, że ktoś wykorzystał jego dane - aktywnie się udzielam, a niczego takiego nie widzialam. Jak zawiązujesz się z kimś umową zleceniem to normalne że sprawdzają, czy Ty to Ty, a nie ktoś na fałszywych danych... Albo że bedziesz jeździł autem bo masz do tego uprawnienia, a nie jakiś pajac bez prawka... Albo że to auto jest bezpieczne :) Jak inaczej to zrobić online?

@zak

Zdziwisz się , ale współpracuję z Udriwer 2,5 roku i nie jestem u-bootem , mam na imię Andrzej i jeżdżę pod firmą Udriver i jestem zadowolony ze współpracy , znam osobiście szefa i wiem , że dirma nie jest firmą "krzak".. Chcesz porozmawiać zadzwoń 720754950

Vbv
@marlena

To nie zgodne z prawem ,nikt nie może rządać ksera dowodu osobistego to karalne jest ! Ani zdjęć ani ksera ,co za brak prawa !!!

nick242123

Firma nie wypłaciła mi pieniędzy, tłumaczą się, że do złej floty mnie przypisali i każą podpisać na nowo umowy. Szkoda czasu, pieniędzy już chyba na oczy nie zobaczę, odradzam wszystkim no chyba, że chcecie do nich wydzwaniać i przechodzić gehennę.

xxx
@nick242123

Poczekaj a jak sporządzane są te cale umowy? Wspominasz o błędnym przypisaniu, czy na niej znajdują się informacje co do konkretnej floty? Pzt czy już poszła wprost deklaracja, że nic nie zostanie wypłacone? Po takim czasie jak to się rozwiązało?

Jakie są warunki zatrudnienia w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.?

K

grafik ustalasz samodzielnie, zgodnie z dyspozycyjnością. umowa zlecenia lub b2b, a wypłata zależy od appki. ja pracuję w bolt i stabilnie we wtorki mam przelew na koncie

Adam77

Jestem zadowolony ze współpracy niezawodny partner, wypłata zawszę na czas i bardzo miła i pomocna obsługa

Tetyana

Jestem kurierką w Udriver. Do współpracy przekonało mnie legalne zatrudnienie i korzystne warunki współpracy. Niskie prowizje i bardzo miła obsługa klienta to dodatkowy atut. Szybko odpowiadają. Polecam :).

Martyna

Witam, pracuję jako kurier dla Uber Eats, nigdy nie miałem problemów z płatnością, specjaliści na infolinii zawsze pomocni. Polecam Udriver Wrocław

martyna

Miła obsługa. Wypłaty na czas. Niskie prowizje

Kuba

Świetna firma i wybitny partner! Dobry kontakt i szybkie odpowiedzi suportu w razie jakichkolwiek pytań ;) Zdecydowanie polecam!!!

Stas

polecam partnera, pracuje z nimi w Glovo, dzisiaj kupiłem torbę w biurze, bardzo ważne że są dostępne na miejscu, ponieważ u innych partnerów nie mogłem znaleźć :)))))

Grzeg

mi akurat dobrze się pracuje z firmą udriver. wynajmowalem od nich corolle fajne auto, ale teraz mam wlasne. wcześniej używalem tylko jedną aplikację, po sylwestrze dolączylem bolt i free now. kursów tak jest więcej i mogę sam wybierac. chlopak w biurze pomógl zarejestrować się w ich systemie i w appkach. wiec dla mnie wspólpraca spoko, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 17 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
4.8/5 Na podstawie 25 ocen.

Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.