Opinie o Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Dobrze się znamy
Były pracownik

Firma nie wyplaca pieniedzy. Potrafią tylko okłamywać ludzi, ze przelew już wyszedł, a w rzeczywistości czekam juz 4 tygodnie. Nie polecam x3

anonim
Inne
@Alex

To tym bardziej ciekawe. A na umowie jak z tym macie? Jest jakaś zasada która pomniejsza albo blokuje w pewnych przypadkach stawkę? Mieliście w ogóle kiedykolwiek jakieś kary wprowadzane? Zasady na umowie są w miarę elastyczne?

Artur
Kandydat

Nie płacą na czas. Przez nich nie mogłem naprawić roweru bo nie miałem pieniędzy z wypłaty, przez co nie zarabiałem. Dzwoniąc do nich powiedzieli, że wysłali ale to nie była prawda.

anonim
Inne
@Kornel

Z przypadku przyznaje, że tu jestem ale zaciekawiło mnie to, że 40 raz już dzwonisz. Tutaj w ogóle jest osobne stanowisko na infolinie? Popatrzyłem teraz w oferty i widziałem tylko do księgowości oraz do kadr. Chyba ze to do tych osób się dzwoni? Wiadomo ile kasy na tym stanowisku się zarabia na tej słuchawce?

Nie doszły kandydat Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Dzwoniłem bo mnie zainteresował opcja wynajmu auta na taxi .ceny na stronie kuszą .niby zero ukrytych dodatków i ukrytych wymagań .auto które jest w kwocie 500 zt na tydzień na ogłoszeniu na stronie.pani mówi że za 900 zt może dać! I zaczyna różne jakiś absurdalne warunki mi przedstawiać typu 120 kursów tyle 150 kursów tyle ?! I w momencie kiedy zadałem konkretne pytanie że ogłoszenie na stronie niema nic wspólnego z prawdą ? I wprowadza kandydatów w błąd to szybko pani powiedziała że przekieruje mnie do kolegi który mi dokładnie przestawi ofertę .i na tym się skończyło .jakiś absurd las Vegas po prostu kpina z ludzi .jak od początku tak ma wyglądać ta współpraca to ja dziękuję.

Zkkklsk Nowy wpis
Kandydat
@Nie doszły kandydat

Jest zupełnie odwrotnie auto na start kosztuje 900 i im więcej kursów tym mniejsza kwota za wynajem trzeba dobrze słuchać, a nie teraz wprowadzać w błąd innych.

Mateusz
Były pracownik

(usunięte przez administratora) przy wypłatach. Odliczają vat, który już został odliczony przez bolta. Naliczają co chwilę jakieś kary, niby przez pomyłkę, później trzeba czekać tygodniami na sprostowanie i swoje pieniądze. Zmieniają warunki w trakcie współpracy bez informacji. Dają do podpisania lewą umowę na wynajem auta (niby wynajmują swój samochód od pracownika) w celu optymalizacji podatkowej. Powinien się nimi zająć UOKIK i US. Kontakt z nimi fatalny - nie odbierają, nie odpisują.

Szukam czegoś uczciwego @UDriv Nowy wpis
Pracownik
@Mateusz

Umowa to umowa. Jaką podpisałeś taką masz. Nie wierzcie na słowo. Pan Dominik Sitarz, Prezes z wspólnikiem w tym roku aktualizował KRS, zastąpiony przez Apllication Sp. z o.o SK., reprezentowaną aktualnie przez komplementariusz. Nie można oczekiwać jasnych zasad, umowa odbiega od ustaleń.

anonim
Inne

Czemu jest tak, że spośród trzech dostępnych ofert na takiej stronie widać jedynie widełki dla specjalisty ds. księgowości? Co prawda są szerokie, bo od 4 do 7 tys ale zawsze wiesz w jakim maksie się zmieścisz. Wiec za jaka konkretnie prace wychodzi te 7? I jak przy tym wychodzi sam koordynator ds. zarzadzania flotą i serwisem? ciekawi mnie porównanie zarobków

Rekrutowany @Udrive Nowy wpis
Były pracownik
@anonim

Masz do wyboru wiele opcji B2B ale tylko korzystnej dla nich. Jeśli zaczynasz B2B na własną rękę nie oczekuj aktualizacji wysokości umowy uwzgledniającej o zus i inne przepisy podatkowe, najlepiej korzystaj z ulg na start a potem możesz zapomnieć o jakiś negocjacjach. W temacie umów B2B tylko wyzysk, umowy posiadają wady prawne ale to B2B więc na co się zgodzisz tak będzie. Nie wież na słowo.

anonim
Inne

dzień dobry. teraz jak jest wystawiona oferta dla specjalisty ds. kadr i legalizacji pobytu cudzoziemców to w jej treści widnieje wzmianka o elastycznym czasie pracy. jak należy go rozumieć?

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Driver

Pytania

yes, I'm currently working in Dubai. Because of this I will not have any problem working on the new place.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Warszawa
Krzysztof Liberadzki Axel
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Geodeta - Specjalista Pomiarów Terenowych
Gdańsk
Geoprofil.Co Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Michał Wachel
Były pracownik

Jako były pracownik grupy kapitałowej Application Partner. do której należy Udriver Poland Sp. z o.o. Sp. k. mogę potwierdzić negatywne opinie na temat firmy City Drive a w szczególności w kwestii wypłat dla byłych pracowników lub rekruterów. Firma generalnie stara się nie płacić pracownikom i rekruterom i robi to niechętnie, wyłącznie kiedy tylko musi, mi przykladowo zapłaciła tylko częściowo. Firma poza tym całkowicie olewa swoich pracowników, współpracowników, rekruterów i kontrahentó. Zresztą podobną opinię mają firmy Udriver, City Drive, należące do tej samej grupy kapitałowej. Zatem osobom zainteresowanym pracą w grupie kapitałowej Applicationpartner, czyli w firmach Jobllegro, GOOD JOB S.A., Citydrive, Kamenergia czy Udriver polecam trzymać się od tej firmy z daleka.

anonim
Inne

Komentarze odnośnie policji zaczynają się zbierać a widzę, że od tygodnia jakoś jest już wystawiona oferta dla specjalisty ds. kadr i legalizacji pobytu cudzoziemców. Nie wiem jeszcze na jakie zarobki można w tym przypadku liczyć, może wy wiecie? i czy jest tu ktoś kto mógłby polecić te prace?

Piątkowy pasażer 14:50 Kraków.
Inne

Kierowcy tej firmy robią ludzi w tzw. (usunięte przez administratora) jadąc drogą okrężna oraz najdłuższą. Wyłudzają pieniądze oraz nie mają szacunku do pasażerów a także ich kierowcy podczas przejazdu z pasażerem używają 2 telefonu do rozmów w swoim ojczystym języku. Nie polecam (usunięte przez administratora)????

Renia
Inne

Tylko u mnie już nie widać tych przedziałów placowych dla specjalisty ds. księgowości? Zdjęli już je? mimo wszystko aplikowaliście już może? rozmowa wygląda standardowo? Chyba jeszcze będę wysyłać CV

Kacha
Inne
 Pytanie

Pytanie. Firma oferuje współpracę nna swoim samochodzie, który pracownik wynajmuje za 700zl tygodniowo (przez pierwszy miesiąc - nie wiemy, co dalej). Pytanie do tych, którzy tam pracują - czy da się zarobić na spłatę tego auta? Nie wspominam o zarobieniu jeszcze dodatkowo na waciki itp...

Dobrze się znamy
Były pracownik

Firma nie wyplaca pieniedzy. Potrafią tylko okłamywać ludzi, ze przelew już wyszedł, a w rzeczywistości czekam juz 4 tygodnie. Nie polecam x3

.
Były pracownik
@Dobrze się znamy

EDIT: W umowie jest zmianka o pobieraniu prowizji przez firmę UDriver w wysokości na przykładzie UberEats tj. 19zł, a w rzeczywistości zabierali z mojej tygodniówki jak zarobiłem 570zł zabierali mi 200 zł tłumacząc, że to na podatek VAT i inne sprawy, które narzuca im firma UBER co jest nie prawdą, ponieważ Uber wypłaca pełną sumę przychodów danego kierowcy przelewa do partnera. Natomiast to partner zabiera część zarobionych pieniędzy kierowcy nie jakieś wymyślone przez nich podatki. Mało tego karzą kierowcom raz w miesiącu wpłacać 8,5% podatku od przychodu i do ZUS-u ponad 100 zł. Pytanie się narzuca: Po co w takim razie jest potrzebny partner dla kierowcy skoro ten i tak musi sam za wszystko płacić i na dodatek partner zabiera niesłusznie część jego zarobku albo nawet całość.

mateusz
Pracownik
@Dobrze się znamy

nie miałem ani razu problemu z wypłatą od tego partnera - tylko na początku wyjaśnili mi, że potrzebuję prawidłowo podpisac umowę. skontaktowali się ze mną w tej sprawie. Sprawdź połączenia czy maile od nich. Na pewno czegoś po prostu brakuje Ci w panelu w dokumentach, a nie wiesz o tym.

mateusz
Pracownik
@.

tak, przecież nie pracujesz z nimi nielegalnie. oni zarabiają 19 zł na Tobie (czy 30 za taxi), a zus i podatek muszą opłacić, żebyś mial legalną umowę... inaczej ten biznes by się nie opłacał, bo za 19 zł pobierane od Ciebie byliby na minusie, prosta logika.

asia ch.
Pracownik
@Dobrze się znamy

Bylam świadkiem kłótni kuriera z biurem obsługi klienta - okazało się, że miał on komornika i próbował go "ominąć" podając dane konta nowej partnerki... Biuro wyjaśniało mu, że jeśli dostaną pismo komornicze, to nie mogą nic zrobić, muszą stosować się do prawa, przecież nie będą udawać, że ta osoba u nich nie pracuje, gdy jest zgłoszona do ZUS.

Dremar122@gmail.com
Były pracownik
@Dobrze się znamy

Nie polecam, nie wypłacają pieniędzy, słaby kontakt, niekompetentne biuro obsługi oraz regulamin mijający się z rzeczywistością....

michał
Pracownik
@Dobrze się znamy

ten komentarz musiał napisać ktoś z nieuczciwej konkurencji. Znam dobrze środowisko pracowników i wiem, że wypłacają srodki wszystkim na czas, nawet jak aplikacja się spóźnia z przelewem, to Udriver zakłada swoje śrdki na wypłaty. Na początku trzeba podpisać dokumenty - to jedyna rzecz, która może wstrzymać wypłatę, ale chyba logiczna.

Alex
Inne
@michał

Wspowplacuje 2 lata z ta firma i niema zadnych problem

Alex
Pracownik
@Dobrze się znamy

dziwnie ze nie wyplacaja tylko jednej osobie z ponad 100+ pracownikow

anonim
Inne
@Alex

To tym bardziej ciekawe. A na umowie jak z tym macie? Jest jakaś zasada która pomniejsza albo blokuje w pewnych przypadkach stawkę? Mieliście w ogóle kiedykolwiek jakieś kary wprowadzane? Zasady na umowie są w miarę elastyczne?

Artur
Kandydat

Nie płacą na czas. Przez nich nie mogłem naprawić roweru bo nie miałem pieniędzy z wypłaty, przez co nie zarabiałem. Dzwoniąc do nich powiedzieli, że wysłali ale to nie była prawda.

Paweł
Inne
@Artur

A ile zarabiasz konkretnie w Udriverze? Jestem ciekaw jakie są tu widełki wynagrodzenia, jest jakaś podstawa? Możesz mi o tym dokładniej opowiedzieć? :) Będę wdzięczny

Kierowca
Pracownik
@Paweł

Za 53 przejazdy w tygodniu zarobiłem 627,74 brutto tj.478.32 netto ale to jeszcze nie jest na czysto. Dokładnie ile dostałem na konto napisze w środę. Według obliczeń na stronie UberEats mam przejechane 24.4 mile co daje 39.27 km natomiast wedlug aplikacji mam 38.1 km (1mila=1.609344km) -1,1km tygodniowo. Uważam , że to dużo jak na jednego kierowcę. Na 100 kierowców tygodniowo daje nam to -110km dla UDriver na plus 110 km tygodniowo w skali miesiąca nie mówię już o całym roku to bardzo dużo. Nie wspomnę już o pustych kilometrach przebytych od klienta do restauracji po odbiór zamówienia tych odleglosci już nikt nie uwzględnia. Przykład: start odbiór zamówienia do klienta 3km. W trakcie ta sama restauracja zleca odbiór kolejnego zamówienia czyli wracamy znów 3 km za które nikt nie płaci...

anonim
Kandydat
 Pytanie
@Kierowca

Masz rację z tymi wypłatami. Czy to prawda, że musicie dodatkowo płacić sami za ZUS mimo wcześniejszych potrąceń ze strony partnera ? Jeśli tak to powinniście to zgłosić oni nie płacą waszego ZUS-u tylko tak piszą a w rzeczywistości sami go opłacacie co miesiąc.

asia ch.
Pracownik
@anonim

oczywiście, że płacą ZUS, to są jakieś pomówienia, właśnie o to się pan wyżej czepia, ze mu składkę ZUS pobrali ;) śmieszne. Chcieliby brutto na rękę dostawać.

michał
Pracownik
@asia ch.

Udriver ubezpiecza pracowników w ZUS na podstawie umowy zlecenia, którą ma każdy kierowca. Mam wrażenie, że negatywne komentarze tutaj wynikają z roszczeń kierowców, którzy chcieliby zarabiać wszystko na rękę, czyli na czarno - nielegalnie. Wiem, że są w Warszawie szemrani partnerzy, którzy w taki sposób rozliczają kierowców, ale polskie firmy będące na rynku od lat zatrudniają legalnie - i pewnie dzięki temu istnieją już x lat na rynku ubera

Kornel
Pracownik
@michał

Co Ty facet pierniczysz, bronisz tej firmeki którą dawno powinni zakmnąć. Robią ludzi w ciula, nie wypłacają kasy, szybciej się dodzwonię do prezydenta USA niż na infolinie(dzisiaj 40 raz dzwoniłem i nikt nie odbierał). Wczoraj mieli oddzwonić oczywiście ukrainka na infolinii tylko swoim rodakom pomaga. Polak może poczekać przecież kolejny tydzień bez środków do życia :))) Tak, czekam już tydzień na wyjaśnienie sprawy, mają wywalone. Banda (usunięte przez administratora) to jest, nie podpisujcie z nimi partnerstwa.

anonim
Inne
@Kornel

Z przypadku przyznaje, że tu jestem ale zaciekawiło mnie to, że 40 raz już dzwonisz. Tutaj w ogóle jest osobne stanowisko na infolinie? Popatrzyłem teraz w oferty i widziałem tylko do księgowości oraz do kadr. Chyba ze to do tych osób się dzwoni? Wiadomo ile kasy na tym stanowisku się zarabia na tej słuchawce?

Pytanie
 Pytanie

Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Kierowca.

zak

Dzisiaj dostale @ z zaproszeniem do współpracy. Dziwne to delikatnie mówiąc. Wymagają zdjęcia dowodu osobistego i rejestracyjnego z obu stron oraz zdjęcia polisy OC. Dziwi mnie, ze nie proszą o login i hasło do banku. Osratnio odpisywałem umowę z konkurencją i nic takiego potrzebne nie było. Chcesz obudzić się z kredytem albo bez samochodu? Wysyłaj!

marlena
@zak

ale możesz rozeznać się w internecie sprawdzając czy tego typu historie się komus zdarzyly... tam są przecież setki czy tysiące kurierów i na forach czy gdziekolwiek chyba nikt nigdy nie napisał, że ktoś wykorzystał jego dane - aktywnie się udzielam, a niczego takiego nie widzialam. Jak zawiązujesz się z kimś umową zleceniem to normalne że sprawdzają, czy Ty to Ty, a nie ktoś na fałszywych danych... Albo że bedziesz jeździł autem bo masz do tego uprawnienia, a nie jakiś pajac bez prawka... Albo że to auto jest bezpieczne :) Jak inaczej to zrobić online?

Andrzej
Pracownik
@zak

Zdziwisz się , ale współpracuję z Udriwer 2,5 roku i nie jestem u-bootem , mam na imię Andrzej i jeżdżę pod firmą Udriver i jestem zadowolony ze współpracy , znam osobiście szefa i wiem , że dirma nie jest firmą "krzak".. Chcesz porozmawiać zadzwoń 720754950

Vbv
Pracownik
@marlena

To nie zgodne z prawem ,nikt nie może rządać ksera dowodu osobistego to karalne jest ! Ani zdjęć ani ksera ,co za brak prawa !!!

nick242123
Pracownik

Firma nie wypłaciła mi pieniędzy, tłumaczą się, że do złej floty mnie przypisali i każą podpisać na nowo umowy. Szkoda czasu, pieniędzy już chyba na oczy nie zobaczę, odradzam wszystkim no chyba, że chcecie do nich wydzwaniać i przechodzić gehennę.

xxx
Inne
@nick242123

Poczekaj a jak sporządzane są te cale umowy? Wspominasz o błędnym przypisaniu, czy na niej znajdują się informacje co do konkretnej floty? Pzt czy już poszła wprost deklaracja, że nic nie zostanie wypłacone? Po takim czasie jak to się rozwiązało?

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.?

K
Pracownik
@Pytanie

grafik ustalasz samodzielnie, zgodnie z dyspozycyjnością. umowa zlecenia lub b2b, a wypłata zależy od appki. ja pracuję w bolt i stabilnie we wtorki mam przelew na koncie

Adam77
Pracownik

Jestem zadowolony ze współpracy niezawodny partner, wypłata zawszę na czas i bardzo miła i pomocna obsługa

Tetyana
Pracownik

Jestem kurierką w Udriver. Do współpracy przekonało mnie legalne zatrudnienie i korzystne warunki współpracy. Niskie prowizje i bardzo miła obsługa klienta to dodatkowy atut. Szybko odpowiadają. Polecam :).

Martyna
Pracownik

Witam, pracuję jako kurier dla Uber Eats, nigdy nie miałem problemów z płatnością, specjaliści na infolinii zawsze pomocni. Polecam Udriver Wrocław

martyna
Pracownik

Miła obsługa. Wypłaty na czas. Niskie prowizje

Kuba
Pracownik

Świetna firma i wybitny partner! Dobry kontakt i szybkie odpowiedzi suportu w razie jakichkolwiek pytań ;) Zdecydowanie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.?

  Zobacz opinie na temat firmy Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 17 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.?

  Kandydaci do pracy w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
4.7/5 Na podstawie 26 ocen.
 • Ksawerego Liskego 7
  50-345 Wrocław
 • NIP: 8982269333 REGON: 369757875 KRS: 0000742458
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
Przejdź do nowych opinii