Opinie o Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Dobrze się znamy

Firma nie wyplaca pieniedzy. Potrafią tylko okłamywać ludzi, ze przelew już wyszedł, a w rzeczywistości czekam juz 4 tygodnie. Nie polecam x3

Artur
Kandydat

Nie płacą na czas. Przez nich nie mogłem naprawić roweru bo nie miałem pieniędzy z wypłaty, przez co nie zarabiałem. Dzwoniąc do nich powiedzieli, że wysłali ale to nie była prawda.

Byly pracownik Nowy wpis

Na poczatku wszystko spoko. Jak juz zostawisz u nich dokumenty to sprawa sie rypie. Nagle koordynator Piotr (Wroclaw) przestaje odbierac telefony. Na niewygodne smsy z pytaniami nie odpisuje. Po miesiacu skapnalem sie z dymaja mnie na prowizje. Jak zglosilem problem to juz tylko telefony z bluzgami od Piotra odbieralem. Oczywiscie zarobionej kasy nie zobaczylem.

Pracodawca Nowy wpis
@Byly pracownik

Hej, Piotr nie jest już naszym pracownikiem, a nasza prowizja jest stała i pobierana zgodnie z regulaminem. Napisz do nas wiadomość e-mail (biuro@udriver.pl) w tej sprawie, abyśmy mogli zweryfikować oraz wyjaśnić zaistniałą sytuację.

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. w Wrocław.

Sprawdź
Marek K. Nowy wpis

Firma w porządku, zatrudniłem sie u nich aby pracować na Uberze, Uber pozwala mi być w pracy kiedy chcę, więc sam decyduję o czasie. Wypłaty mam co tydzień - to oceniam na plus - a od Udrivera nająłem auto, bo nie chciałem poświęcać swojego (wiadomo, w taxi różne rzeczy się zdarzają, samochód jest mocno eksploatowany, a Udriver zaoferował mi hybrydę z 2022 w gazie, więc to auto ładne, nowe, a prawie nic nie kosztuje paliwo). Pracuję 2 miesiące - chwalę sobie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.? Dodali nowe ogłoszenia 21 sierpnia na GoWork.pl.

Artur

Paweł
@Artur

A ile zarabiasz konkretnie w Udriverze? Jestem ciekaw jakie są tu widełki wynagrodzenia, jest jakaś podstawa? Możesz mi o tym dokładniej opowiedzieć? :) Będę wdzięczny

Kierowca
@Paweł

Za 53 przejazdy w tygodniu zarobiłem 627,74 brutto tj.478.32 netto ale to jeszcze nie jest na czysto. Dokładnie ile dostałem na konto napisze w środę. Według obliczeń na stronie UberEats mam przejechane 24.4 mile co daje 39.27 km natomiast wedlug aplikacji mam 38.1 km (1mila=1.609344km) -1,1km tygodniowo. Uważam , że to dużo jak na jednego kierowcę. Na 100 kierowców tygodniowo daje nam to -110km dla UDriver na plus 110 km tygodniowo w skali miesiąca nie mówię już o całym roku to bardzo dużo. Nie wspomnę już o pustych kilometrach przebytych od klienta do restauracji po odbiór zamówienia tych odleglosci już nikt nie uwzględnia. Przykład: start odbiór zamówienia do klienta 3km. W trakcie ta sama restauracja zleca odbiór kolejnego zamówienia czyli wracamy znów 3 km za które nikt nie płaci...

@Kierowca

Masz rację z tymi wypłatami. Czy to prawda, że musicie dodatkowo płacić sami za ZUS mimo wcześniejszych potrąceń ze strony partnera ? Jeśli tak to powinniście to zgłosić oni nie płacą waszego ZUS-u tylko tak piszą a w rzeczywistości sami go opłacacie co miesiąc.

asia ch.
@anonim

oczywiście, że płacą ZUS, to są jakieś pomówienia, właśnie o to się pan wyżej czepia, ze mu składkę ZUS pobrali ;) śmieszne. Chcieliby brutto na rękę dostawać.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Udriver Partner Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Dostawca/kurier DeliGoo. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Lektor języka angielskiego oraz Native Speaker
Marcin Szlązak Martin S School
(1 opinia)
logo firmy Regionalny Kierownik Sprzedaży
Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna
(21 opinii)
logo firmy Doradca / Przedstawiciel Handlowy
Wrocław
Over Group Sp. z o.o. S.K.
(475 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Anna

Z tego co widzę firma ma aktualnie aż 11 ofert miejsc pracy, większość dla kurierów. Jak oceniacie ofertę dla kuriera w Poznaniu? Bo widzę, że ma obsługiwać trzy punkty, faktycznie dużo jeżdżenia wyjdzie? Ktoś pracował i by powiedział coś więcej o tym?

michał p.
@Anna

W Poznaniu działa kilka aplikacji, które można łączyć pracując w Udriver. Jest to Uber Eats, Glovo, Wolt, Bolt Food, Xpress delivery, Deligoo. Ja polecam łączyć 1 aplikację, która wymaga pracy z grafikiem (najlepiej Wolt) z 1 aplikacją, która tego nie wymaga (Uber Eats albo Bolt Food). Można wyciągnąć 3,5 - 4,5 tysięcy miesięcznie na rękę jak się jeździ 7-9 godzin dziennie.

Dobrze się znamy

@Dobrze się znamy

EDIT: W umowie jest zmianka o pobieraniu prowizji przez firmę UDriver w wysokości na przykładzie UberEats tj. 19zł, a w rzeczywistości zabierali z mojej tygodniówki jak zarobiłem 570zł zabierali mi 200 zł tłumacząc, że to na podatek VAT i inne sprawy, które narzuca im firma UBER co jest nie prawdą, ponieważ Uber wypłaca pełną sumę przychodów danego kierowcy przelewa do partnera. Natomiast to partner zabiera część zarobionych pieniędzy kierowcy nie jakieś wymyślone przez nich podatki. Mało tego karzą kierowcom raz w miesiącu wpłacać 8,5% podatku od przychodu i do ZUS-u ponad 100 zł. Pytanie się narzuca: Po co w takim razie jest potrzebny partner dla kierowcy skoro ten i tak musi sam za wszystko płacić i na dodatek partner zabiera niesłusznie część jego zarobku albo nawet całość.

mateusz
@Dobrze się znamy

nie miałem ani razu problemu z wypłatą od tego partnera - tylko na początku wyjaśnili mi, że potrzebuję prawidłowo podpisac umowę. skontaktowali się ze mną w tej sprawie. Sprawdź połączenia czy maile od nich. Na pewno czegoś po prostu brakuje Ci w panelu w dokumentach, a nie wiesz o tym.

mateusz
@.

tak, przecież nie pracujesz z nimi nielegalnie. oni zarabiają 19 zł na Tobie (czy 30 za taxi), a zus i podatek muszą opłacić, żebyś mial legalną umowę... inaczej ten biznes by się nie opłacał, bo za 19 zł pobierane od Ciebie byliby na minusie, prosta logika.

asia ch.
@Dobrze się znamy

Bylam świadkiem kłótni kuriera z biurem obsługi klienta - okazało się, że miał on komornika i próbował go "ominąć" podając dane konta nowej partnerki... Biuro wyjaśniało mu, że jeśli dostaną pismo komornicze, to nie mogą nic zrobić, muszą stosować się do prawa, przecież nie będą udawać, że ta osoba u nich nie pracuje, gdy jest zgłoszona do ZUS.

Czy rotacja pracowników w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. na Kierowca jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 17 maja na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

@Pytanie

Prowadzimy ciągły nabór na kierowców taxi, ponieważ jest zapotrzebowanie na aktywnych kierowców niemalże w całej Polsce. Praca na taxi jest elastyczna i to od Pana zależy ile czasu spędza za kierownicą.

Rudy

Nie polecam pracy w księgowości . Pracują tam okropne baby.. rozżalone agresywne. Mobbingują , demotywuja po prostu wysysają krew , bezwzględne żmije, zgrany duet J.- alkoholiczka i I-Szoszon. Ostrzegam ! Księgowość tam to zło !!! Nie idziecie do tego działu, będziecie tego żałować !!!

W Udriver Partner Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Czy często Udriver Partner Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Asystent Handlowca? Ile osób tam pracuje?

Ile można zarobić na stanowisku Samodzielny przedstawiciel handlowy w firmie Udriver Partner Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Agent Nieruchomości można liczyć na 19500 PLN. Czy to prawda?

@Administrator

Nie jest mi wiadomo ile dokładnie zarabia agent nieruchomości. Z tego co wiem agent dostaje wynagrodzenie prowizyjne od sprzedaży/ zawarcia umowy z klientem, dlatego wydaje mi się, że wiele zależy od samego agenta nieruchomości ile jest w stanie zarobić. 19500 PLN za przepracowany miesiąc czy tydzień?

Nie polecam UDriver

Nie polecam UDriver, ponieważ za wszystko się u nich płaci mimo iż wcześniej potrącają z Twojej wypłaty to jeszcze co miesiąc trzeba osobiście opłacać składki. Tylko dokładałem do tego interesu na paliwo. Samochód w warsztacie wyceniona naprawa zawieszenia na 500 zł i to nie koniec.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Udriver Partner Sp. z o.o.?

UDriver
@Pytanie

Dzień dobry. Zdecydowana większość umów, jakie na starcie proponujemy pracownikom, to umowy na czas nieokreślony.

maks

Pracuję w Udriver trzeci miesiąc i chwalę sobie, że robią wypłaty na czas i zgodne z przewidywaniami. Wcześniej byłem u innego partnera i ciągle były problemy z wypłatą.

Syla
Klient
@maks

Jaki to był partner?

Dominika
@maks

A możesz napisać ile wynoszą wypłaty? :) Jestem ciekawa jakich zarobków można się spodziewać w Udriver. Ile mniej więcej pracujesz i ile udaje się miesięcznie zarobić na rękę?

marlena

nie mialam żadnych przykrych wydarzeń z tym partnerem - wszystko jest jasne, a przelewy wysyłają na czas.

maks
@marlena

widzę, że to samo napisaliśmy :)

Mateusz
@marlena

Zarobki zależą od czasu poswięconego pracy, wiec kierowca sam sobie o tym decyduje, nie ma "standardu". Ale tak, poza typowa zapłatą za zrealizowane kursy są możliwe bonusy, które daje aplikacja ze względu na dużą ilość zrobionych km, szybkośc czasu dostawy, zrealizowanie konkretnej liczby kursów w ciągu danego okresu trwania promocji, albo też które daje partner za oklejenie samochodu logo aplikacji lub za polecenie firmy innym znajomym z branży.

Dominika
@Mateusz

Ile dzięki takim bonusom może nam wzrosnąć miesięczne wynagrodzenie w Udriverze? I czy ciężko jest spełnić te wszystkie wymagania? Jak poradzi sobie z tym przeciętny kierowca? Jak to np. w Twoim przypadku wygląda? O ile masz dzięki temu wyższą pensję?

Basia
 Rekomendacja

Wszystko super polecam, wypłaty na czas, dobre warunki pracy

Olga
@Basia

Tak się składa, że szukam właśnie takich rzetelnych opinii o pracy w Udriver Partner. Już gdzieś słyszałam, że żeby podjąć tam pracę wystarczy być pełnoletnim i posiadać skuter, samochód, czy rower. I tu rodzi się moje pytanie: firma nie zapewnia w takim razie tego?

Remigiusz Makowiak
 Rekomendacja
@Olga

Bezpośrednio nie, ale pomagają w najmie i mają specjalne warunki wynegocjowane dla swoich kurierów w wypożyczalni Blinkee City. Ja wypożyczam za ich pośrednictwem skuter elektryczny. Zgłaszałem się przez tę stronę (tam też znajdziesz wszystkie informacje) https://udriver.pl/blinkee/

Mateusz
@Olga

Tu zależy, czy ktos aplikuje na kuriera czy kierowcę taxi. Jesli jestes kierowca taxi i chcesz pracować w Uberze we Wrocławiu albo Łodzi, to Udriver moze zaproponowac Ci pracę na ich flotowym aucie. Mają ekonomiczne auta w gazie, wszystkie oklejono logo Uber, wiec w gre wchodza juz bonusy dla kiierowcow za reklamę (jak robimy duzo kursów, to Udriver nalicza bonusy). Mamy karty paliwowe, ktore Udriver "zalewa" na daną kwotę co miesiąc i z tych srodkow czerpiemy, tankujac auto. Zbieramy faktury paliwowe, aby odzyskac VAT, z zakupów czesci samochodowych, telefonu do pracy, etui, holderu do auta itd. Mamy znizki w niektorych sklepach i stacjach paliwowych od pracodawcy. Dla kurierów warunki sa inne, tak jak opisala Basia

...

Januszowe zarządzanie, na pewno są w tym bardzo kreatywni :D Nie polecam.

Marcin P.

W porządku partner. Ma jedną z najniższych prowizji na rynku, a nie jest to żadna firma krzak, tylko istniejacy od poczatku Ubera partner. Pytaliście tu o szkolenia. Chyba zalezy od sytuacji w zw. z pandemią. Ja akurat wzialem udział w 1 stacjonarnie - ale sprzed czasów pandemii - w Wałbrzychu na Uber Eats, a teraz w Wałbrzychu otworzyło się Glovo i juz szkolenie zdalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 11 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii klientów firmy Udriver Poland sp. z o.o. sp.k., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
4.8/5 Na podstawie 17 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.