Omni Tech

Wrocław

Omni Tech

Opinie o Omni Tech

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Omni Tech. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Ja

mam pytanie jezeli tej firmy juz nie ma to ,jak sie teraz nazywa ,abym mógł ich omijac szerokim łukiem

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami dotyczącymi tego, jak wygląda praca w Omni Tech?

asia

Juz tej firmy nie ma...RIP

Płacą wszystko jak trzeba. OK

anonymous

jest ok .płacą w terminie

były pracownik

Potwierdzam wyciągnąć pieniądze od nich graniczy z cudem ciągłe obiecanki a pieniążków jak nie było tak i nie ma. Osobiście nie polecam i odradzam współprace.

Niezadowolony

fakt ,potwierdzam ciezko jest wyciagnac od nich pieniadze ,musisz sie naproscic ,pracujesz za marną zaliczkę 200 e ,i wieczne obiecanki ,daleko od nich jak i od techno -projektu

Oszukany

Ciężko wyrwać pieniądze, uważajcie na nich, niech reszta oszukanych też napisze to tutaj

grzegorz-polec

Jest OK

bambo

ok

Zostaw opinię o Omni Tech - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omni Tech