Opinie o Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.?

michał

pozytywnie, miła obsługa, zweryfikowali mi umowę następnego dnia po podpisaniu i wypłacają środki na czas, jeżdżę od sierpnia 2021 z małymi przerwami

Z tego co widzę firma ma aktualnie aż 11 ofert miejsc pracy, większość dla kurierów. Jak oceniacie ofertę dla kuriera w Poznaniu? Bo widzę, że ma obsługiwać trzy punkty, faktycznie dużo jeżdżenia wyjdzie? Ktoś pracował i by powiedział coś więcej o tym?

michał p.
@Anna

W Poznaniu działa kilka aplikacji, które można łączyć pracując w Udriver. Jest to Uber Eats, Glovo, Wolt, Bolt Food, Xpress delivery, Deligoo. Ja polecam łączyć 1 aplikację, która wymaga pracy z grafikiem (najlepiej Wolt) z 1 aplikacją, która tego nie wymaga (Uber Eats albo Bolt Food). Można wyciągnąć 3,5 - 4,5 tysięcy miesięcznie na rękę jak się jeździ 7-9 godzin dziennie.

@michał p.

Super dzięki za taką odpowiedź, a byłaby szansa na jej aktualizację i dorzucenie ewentualnej porady? dalej najlepiej w Wolta się pakować? teraz potencjalnie więcej kasy się wyciągnie czy dalej ten sam poziom?

@michał p.

Wolt i Glovo to 2 aplikacje, które zwykle najlepiej wychodzą, jeśli chodzi o podsumowanie zarobków. W tym momencie jednak obie mają wstrzymaną rekrutację - otwarta jest obecnie w Uber Eats i tam potrzeba kurierów, bo Uber jest na tyle znany, że zapewnia dość płynnie zamówienia. Czyli ja jako kurier nie stoję i nie czekam długo na zamówienie, przeważnie gdy skończę jedno, to po kilu - kilkunastu minutach wpada kolejne.

@Michał

No to teraz mam dylemat skoro z kolejną tu wychodzisz przed szereg... Czyli na tym uberze teraz to ile można zgarnąć skoro zlecenia podobno w miarę stałe by były?

@Anna

uber eats podsumowuje zarobki co tydzien i zwykle mam takie 750-1100 zł, czyli miesięcznie x4 to wychodzi takie 3000-4000

@Michał

dobra serio dzięki za te wszystkie informacje. teraz tylko muszę dowiedzieć się jak w praktyce specyfika pracy wygląda i będzie ok. Te 9 h jeżdżenia to z jakimiś przerwami by było? ogólnie to kobiety jak często jeżdżą?

michał
@Anna

tak, z wieloma przerwami na dobrą sprawę, bo rozumiesz, że w tej pracy realizujesz kursy i od tego jakie godziny wybierzesz (wieczorne polecam) to mniej lub bardziej intensywnie będą wpadały Ci zlecenia? Poza godzinami szczytu i wieczornymi to często kwadrans czekam na kurs. No i jeszcze możesz przejść w tryb offline kiedy chcesz. Zdarza mi się wysiaść z auta, siąść w kawiarni, i czekam aż wpadnie kurs, a jak coś zamówię, to po prostu na czas jedzenia czy picia daję sobie status offline albo kursów nie przyjmuję. Kobiet w taxi do tej pory widziałem mało, a na dostawach mnóstwo dziewczyn jeździ. Ale widziałem, że udriver teraz prowadzi jakąś akcję zatrudniającą kobiety i ma dla nich nawet auta na wynajem, które nie są dostępne dla kierowców facetów - chyba jakas promocja z apką taxi

Grzesiek

Witam, w Rzeszowie również fikcja, w ogłoszeniu zapraszają do biura, adres znalazłem, ale nikogo nie ma - próbowałem kilka razy, telefon nie odbierają wcale, więc pozostaje omijać tą wirtualną firmę. Szkoda czasu, pracować dla ducha?

Udriver
@Grzesiek

Cześć Grzesiek! Niestety biuro w Rzeszowie było otwarte do zeszłego roku, w tym je zamknęliśmy - w tym mieście mieliśmy zbyt mało gości stacjonarnie. Najbliższe biuro otwarte jest w Krakowie. Ale nie przejmuj się - tak samo szybko obsłuzymy Cię online, po prostu napisz do nas maila lub zgłoś się na naszej stronie www.udriver.pl - a nasz pracownik do Ciebie zadzwoni w kolejnym dniu roboczym.

Łukasz

Dzień dobry obecnie jestem "pracownikiem" tej pseudo firmy i pragnę się podzielić informacja przede wszystkim aby ostrzec inntych przed tą firmą. Zaczął mi się właśnie 3 miesiąc jazdy i myślę że mogę być obiektywny. Na początku, mimo że jest umowa zawarta żaden z punktów nie jest przestrzegamy, co ciekawe Nikt! powtarzam Nikt pod dostepnym telefonem Warszawa, Wroclaw nie chce udzielic informacji za co i ile pobieraja opłatę, koordynator w Warszawie stwierdził że sam tego nie wie a centrala nie odpisuje na maile. Faktury VAT nierozliczony już 3 miesiąc, firmą nie wypłaca zarobionych pieniędzy, na dzień dzisiejszy zalega na ponad 1000 zł i nikt nic nie wie, firmą nie odprowadza składki od umowy. generalnie wszyscy mają Cię w głębokim.... Obecnie koordynator z Warszawy swoją drogą totalna niekompetencja dostał ode mnie ostateczny termin transparentnego rozliczeniaktory, niestety jest środa i po raz kolejny brak i przelewu za zeszły tydzień i brak wypłaty zaległości. Drodzy można zapytać to czemu jeżdżę i to dobre pytanie może jestem naiwny ale cały czas liczę, że jednak się rozlicza, chociaż PIP jest już powiadomiony o działaniach tej firmy A i jak będzie trzeba Policję też uruchomie. Podsumowując omijajcie tą firmę szeroki łukiem.

Work permit

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Nie polecam, nie wypłacają pieniędzy, słaby kontakt, niekompetentne biuro obsługi oraz regulamin mijający się z rzeczywistością....

Byly pracownik

Na poczatku wszystko spoko. Jak juz zostawisz u nich dokumenty to sprawa sie rypie. Nagle koordynator Piotr (Wroclaw) przestaje odbierac telefony. Na niewygodne smsy z pytaniami nie odpisuje. Po miesiacu skapnalem sie z dymaja mnie na prowizje. Jak zglosilem problem to juz tylko telefony z bluzgami od Piotra odbieralem. Oczywiscie zarobionej kasy nie zobaczylem.

@Byly pracownik

Hej, Piotr nie jest już naszym pracownikiem, a nasza prowizja jest stała i pobierana zgodnie z regulaminem. Napisz do nas wiadomość e-mail (biuro@udriver.pl) w tej sprawie, abyśmy mogli zweryfikować oraz wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Marek K.

Firma w porządku, zatrudniłem sie u nich aby pracować na Uberze, Uber pozwala mi być w pracy kiedy chcę, więc sam decyduję o czasie. Wypłaty mam co tydzień - to oceniam na plus - a od Udrivera nająłem auto, bo nie chciałem poświęcać swojego (wiadomo, w taxi różne rzeczy się zdarzają, samochód jest mocno eksploatowany, a Udriver zaoferował mi hybrydę z 2022 w gazie, więc to auto ładne, nowe, a prawie nic nie kosztuje paliwo). Pracuję 2 miesiące - chwalę sobie.

Dianka12344

Witam , dlaczego na formularzu zgloszeniowym nie ma miejscowości lubin . Ptosze powiedziec jak moge sie zglosic do pracy .

mateusz
@Dianka12344

napisz na maila biuro@udriver.pl, ogarną Ci podpięcie pod każde miasto :)

@mateusz

A to z systemem mają jakiś aktualnie problem, że niektórych miast nie ma czy nawet tego nie uwzględnili po prostu?

asia ch.
@mateusz

Nawet jeśli miasta nie ma w formularzu, to nieważne, wybierz większe miasto nieopodal, firma działa we wszystkich miastach w których dzialają ich aplikacje.

Czy rotacja pracowników w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. na Kierowca jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 17 maja na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Prowadzimy ciągły nabór na kierowców taxi, ponieważ jest zapotrzebowanie na aktywnych kierowców niemalże w całej Polsce. Praca na taxi jest elastyczna i to od Pana zależy ile czasu spędza za kierownicą.

Rudy

Nie polecam pracy w księgowości . Pracują tam okropne baby.. rozżalone agresywne. Mobbingują , demotywuja po prostu wysysają krew , bezwzględne żmije, zgrany duet J.- alkoholiczka i I-Szoszon. Ostrzegam ! Księgowość tam to zło !!! Nie idziecie do tego działu, będziecie tego żałować !!!

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Agent Nieruchomości można liczyć na 19500 PLN. Czy to prawda?

Nie jest mi wiadomo ile dokładnie zarabia agent nieruchomości. Z tego co wiem agent dostaje wynagrodzenie prowizyjne od sprzedaży/ zawarcia umowy z klientem, dlatego wydaje mi się, że wiele zależy od samego agenta nieruchomości ile jest w stanie zarobić. 19500 PLN za przepracowany miesiąc czy tydzień?

Nie polecam UDriver

Nie polecam UDriver, ponieważ za wszystko się u nich płaci mimo iż wcześniej potrącają z Twojej wypłaty to jeszcze co miesiąc trzeba osobiście opłacać składki. Tylko dokładałem do tego interesu na paliwo. Samochód w warsztacie wyceniona naprawa zawieszenia na 500 zł i to nie koniec.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Udriver Partner Sp. z o.o.?

UDriver

Dzień dobry. Zdecydowana większość umów, jakie na starcie proponujemy pracownikom, to umowy na czas nieokreślony.

maks

Pracuję w Udriver trzeci miesiąc i chwalę sobie, że robią wypłaty na czas i zgodne z przewidywaniami. Wcześniej byłem u innego partnera i ciągle były problemy z wypłatą.

Syla
@maks

Jaki to był partner?

Dominika
@maks

A możesz napisać ile wynoszą wypłaty? :) Jestem ciekawa jakich zarobków można się spodziewać w Udriver. Ile mniej więcej pracujesz i ile udaje się miesięcznie zarobić na rękę?

marlena

nie mialam żadnych przykrych wydarzeń z tym partnerem - wszystko jest jasne, a przelewy wysyłają na czas.

maks
@marlena

widzę, że to samo napisaliśmy :)

Mateusz
@marlena

Zarobki zależą od czasu poswięconego pracy, wiec kierowca sam sobie o tym decyduje, nie ma "standardu". Ale tak, poza typowa zapłatą za zrealizowane kursy są możliwe bonusy, które daje aplikacja ze względu na dużą ilość zrobionych km, szybkośc czasu dostawy, zrealizowanie konkretnej liczby kursów w ciągu danego okresu trwania promocji, albo też które daje partner za oklejenie samochodu logo aplikacji lub za polecenie firmy innym znajomym z branży.

Dominika
@Mateusz

Ile dzięki takim bonusom może nam wzrosnąć miesięczne wynagrodzenie w Udriverze? I czy ciężko jest spełnić te wszystkie wymagania? Jak poradzi sobie z tym przeciętny kierowca? Jak to np. w Twoim przypadku wygląda? O ile masz dzięki temu wyższą pensję?

Basia

Wszystko super polecam, wypłaty na czas, dobre warunki pracy

Olga
@Basia

Tak się składa, że szukam właśnie takich rzetelnych opinii o pracy w Udriver Partner. Już gdzieś słyszałam, że żeby podjąć tam pracę wystarczy być pełnoletnim i posiadać skuter, samochód, czy rower. I tu rodzi się moje pytanie: firma nie zapewnia w takim razie tego?

Remigiusz Makowiak
@Olga

Bezpośrednio nie, ale pomagają w najmie i mają specjalne warunki wynegocjowane dla swoich kurierów w wypożyczalni Blinkee City. Ja wypożyczam za ich pośrednictwem skuter elektryczny. Zgłaszałem się przez tę stronę (tam też znajdziesz wszystkie informacje) https://udriver.pl/blinkee/

Mateusz
@Olga

Tu zależy, czy ktos aplikuje na kuriera czy kierowcę taxi. Jesli jestes kierowca taxi i chcesz pracować w Uberze we Wrocławiu albo Łodzi, to Udriver moze zaproponowac Ci pracę na ich flotowym aucie. Mają ekonomiczne auta w gazie, wszystkie oklejono logo Uber, wiec w gre wchodza juz bonusy dla kiierowcow za reklamę (jak robimy duzo kursów, to Udriver nalicza bonusy). Mamy karty paliwowe, ktore Udriver "zalewa" na daną kwotę co miesiąc i z tych srodkow czerpiemy, tankujac auto. Zbieramy faktury paliwowe, aby odzyskac VAT, z zakupów czesci samochodowych, telefonu do pracy, etui, holderu do auta itd. Mamy znizki w niektorych sklepach i stacjach paliwowych od pracodawcy. Dla kurierów warunki sa inne, tak jak opisala Basia

...

Januszowe zarządzanie, na pewno są w tym bardzo kreatywni :D Nie polecam.

Marcin P.

W porządku partner. Ma jedną z najniższych prowizji na rynku, a nie jest to żadna firma krzak, tylko istniejacy od poczatku Ubera partner. Pytaliście tu o szkolenia. Chyba zalezy od sytuacji w zw. z pandemią. Ja akurat wzialem udział w 1 stacjonarnie - ale sprzed czasów pandemii - w Wałbrzychu na Uber Eats, a teraz w Wałbrzychu otworzyło się Glovo i juz szkolenie zdalnie.

Karol

Czyli szkolenia są tylko online tak?

Czy w Udriver Partner Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

marysia

Dostałam szkolenie z każdej aplikacji, do której zgłosiłam się do pracy. Były to szkolenia online lub proste prezentacje. W niektórych przypadkach zakończenie szkolenia wiązało się ze zdaniem poprawnie testu z wiedzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 17 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
4.8/5 Na podstawie 25 ocen.

Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.