Inżynier ds. Instalacji Fotowoltaicznych

Warszawa
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja jakości wykonania i poprawnością pracy instalacji PV
  • Przeprowadzanie zdalnych inspekcji instalacji PV
  • Współpraca z wykonawcami instalacji
  • Obsługa infolinii specjalistycznej dedykowanej instalatorom/serwisantom instalacji PV

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w serwisie/montażu instalacji fotowoltaicznych - warunek konieczny
  • Wiedza techniczna na temat instalacji PV
  • Uprawnienia SEP D+E w zakresie urządzeń do 1kV i aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Znajomość rynku PV (m. in. producentów)

To oferujemy

  • Stabilne zarobki - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracę (B2B).
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej na bardzo dobrych warunkach (po okresie wdrożenia).
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia i pracy.

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Firmowa biblioteka
Ubezpieczenie na życie
Świętowanie urodzin
Inicjatywy dobroczynne
Owoce
Karta sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie nauki języków obcych
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1