Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Graphic Designer

Obowiązki

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie grafik reklamowych na potrzeby bieżących kampanii promocyjnych - Facebook, Instagram
  • przygotowywanie reklam prasowych i bannerów do reklam internetowych
  • tworzenie brandu nowych produktów - od pomysłu do realizacji
  • przygotowanie materiałów do druku (etykiety produktów, materiały reklamowe, ulotki, publikacje w prasie)
  • wykonywanie zdjęć produktowych na potrzeby sklepu online oraz zdjęć stylizacji na profile społecznościowe firmy
  • nagrywanie i montaż krótkich filmów produktowych na YouTube, Facebook, Instagram

Wymagania

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości Adobe CC: Photoshop, Illustrator – warunek konieczny
  • znajomości programu Adobe Premiere
  • kreatywności i zaangażowania
  • umiejętności wykonywania i podstawowej obróbki zdjęć
  • znajomości bieżących trendów w grafice reklamowej

Oferujemy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w kreatywnym i pozytywnie nastawionym zespole, wśród ludzi z pasją i profesjonalizmem
  • Partnerskie warunki współpracy
  • Dużą samodzielność w prowadzeniu projektów