Produkcja spożywcza-bez języka-bez wiekówki-13.27 euro brutt

Olsztyn
Oferta opublikowana01.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków :

Dział produkcji: praca 6 dni w tygodniu. Od pon.-pt. od godz. 7:00-17:00 i w soboty od 5:00-15:00.

Tutaj spokojne tempo pracy przy lini produkcyjnej. Praca stojąca. Mało wymagające, monotonne czynności, polegające na wykładniu produktu na linię, drobnych prac z nożem, pakowaniu i stickerowaniu.Dział ekspedycji: praca 6 dni w tygodniu. Od pon.-pt. od godz. 7:00-17:00 i w soboty od 5:00-15:00

Praca polega na wyjmowaniu mrożonego mięsa z plastikowych krat o wadze ok 17kg i układaniu go na palety. Czasem również stickerowanie. Tutaj dobrze, żeby pracownik komunikował się (podstawy) w jęz. angielskim lub niemieckim ze względu na holenderskiego kierownika. Jest to ciężka fizycznie praca

Dział plat vries: praca 6 dni w tygodniu na dwie zmiany od godz. 7:00-17:00 i od 17:00 do 7:00. Praca polega na zamrażaniu produktów mięsnych w płytach. Tutaj temperatura wynosi ok 3 stopnie (odczuwalna niższa). Po przeszkoleniu również obsługa maszyny i suwnicy.

Wymagania:

- mile widziane prawo jazdy kat B

- chęć współpracy na minimum 3 miesiące

Oferujemy

-pomoc w zorganizowaniu transportu z miejsca zakwaterowania do biura

- umowę holenderską z wypłatami tygodniowymi

- ubezpieczenie

- dodatki zmianowe, wakacyjne

- opiekę polskiego koordynatora !

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

Aplikuj przez formularz zgłoszeniowy lub wyślij swoje cv lub zadzwoń 573 - pokaż numer telefonu -

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273