Pracownik wprowadzania danych (również z orzeczeniem)

Łódź
Oferta opublikowana14.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Zadania:
• Praca przy komputerze: tworzenie folderów, obróbka i archiwizowanie plików
• Tworzenie tabel w programie Excel
• Inne zlecone zadania przez przełożonego

Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności

Wymagania:
• Umiejętność obsługi komputera oraz dobra znajomość pakietu MS Office -
szczególnie Excel
• Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
• Dobra energia i pozytywne nastawienie
Oferta:
• Praca w formie zdalnej ( max. dwa razy w mcu konieczność przyjazdu do firmy)
• Pracę w zgranym, motywującym się na co dzień zespole
• Zapewniamy wstępne szkolenie stanowiskowe i przygotowania do pracy
• Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.