MŁODSZY ASYSTENT/ ASYSTENT W SEKCJI EPIDEMIOLOGII

Bytom
Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Moniuszki 25, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie dochodzenia epidemiologicznego w przypadkach zgłoszonych chorób zakaźnych i zakażeń, ognisk chorób zakaźnych przenoszonych drogą pokarmową oraz ognisk zakażeń szpitalnych, sprawowanie nadzoru epidemiologicznego. Przeprowadzanie kontroli sanitarnych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 7 768 PLN

Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 7.30-15.05

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: Wymagania niezbędne: Wykształcenie wyższe o kierunku: pielęgniarstwo, zdrowie publiczne o specjalności: epidemiologia i biostatystyka, nadzór sanitarno-epidemiologiczny, promocja zdrowia z epidemiologią UWAGA! APLIKACJE NIE SPEŁNIAJĄCE KRYTERIÓW WYKSZTAŁCENIA NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE Znajomość zagadnień z zakresu chorób zakaźnych oraz procedur zapobiegających chorobom zakaźnym i zakażeniom. Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu. Obsługa komputera pakietu MS Office. Odpowiedzialność, komunikatywność, rzetelność i wysoka kultura osobista. Umiejętności współpracy oraz podejmowania decyzji. Wymagania dodatkowe: Znajomość przepisów prawnych mających zastosowanie w Państwowej Inspekcji Sanitarnej, tj. ustawa o Państwowej Inspekcji Sanitarnej, kodeks postępowania administracyjnego UWAGA! W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Na podstawie art. 6, pkt. 1. lit. a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu z siedzibą w Bytomiu przy ul. Stanisława Moniuszki 25.

Pracodawca

Nazwa: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Adres: Moniuszki 25, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne): - CV, - Podanie o przyjęcie do pracy, - Podpisaną klauzulę informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji. W nadsyłanych dokumentach (CV) prosimy o dopisanie następującej treści: Na podstawie art. 6, pkt. 1. lit. a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu z siedzibą w Bytomiu przy ul. Stanisława Moniuszki 25. UWAGA: OFERTY NIE ZAWIERAJĄCE ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE Aplikuj do: 12.05.2024 r.w formie papierowej na adres: Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Bytomiu, ul. Moniuszki 25, 41 - 902 Bytomiu elektronicznie na adres: Aplikuj papierowo, osobiście w Sekcji Organizacji, Kadr i Szkolenia w PSSE Bytom Termin składania dokumentów: do 12.05.2024 r. Decyduje data stempla pocztowego / osobistego złożenia oferty / data przesłania na skrzynkę elektroniczną. Aplikując oświadczasz, że jest Ci znana treść informacji na temat przetwarzania danych w naborze. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego: 32 397-66-13.