Magazynier 1/2 etatu 5:30-9:30 Warszawa

Warszawa
Oferta opublikowana01.05.2024
Branżafizyczna

Opis ogłoszenia

Opis firmy
Kwalifikacje
Oferta
Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla Naszego Klienta, szukamy osób na stanowisko Pracownik magazynowy.
Lokalizacja: Warszawa.
Zakres obowiązków:
  • skanowanie paczek,
  • wyładunek paczek z kontenera,
  • ogólne prace porządkowe.
Nasze wymagania nie są duże i skupiają się tylko na chęci do pracy.
Oferujemy:
  • praca od poniedziałku do piątku na 1/2 etatu w godzinach 5:30-9:30,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • premie,
  • super atmosferę.

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, zachęcamy do składania swoich aplikacji, bądź kontaktu: +48... pokaż numer .