Oferta opublikowana15.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ., 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Zakres obowiązków: kierowanie robotami/budową w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram zgodnie z prawem budowlanym oraz zasadami BHP i p. poż, kontrola jakości prowadzonych prac, bieżące raportowanie przebiegu prac, zarządzanie podległym zespołem, udział w spotkaniach i naradach, prowadzenie dokumentacji związanych z budową oraz przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia praca na terenie kraju

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 16.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe (alternatywnie średnie techniczne), doświadczenie zawodowe w prowadzeniu robót, znajomość prawa budowlanego, prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie sieci cieplnych, gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych bez ograniczeń, dokładność, sumienność, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Pracodawca

Nazwa: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o

Adres: ., 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy