Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Obecnie do zespołu naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko Instalatora Systemów AV (AV Systems Installer).

Zakres obowiązków:

Instalacja sprzętów audio-wideo m. in. Ekrany, monitory, mikrofony, komputery systemu sterowania / systemu wideokonferencyjnego, głośniki sufitowe i ścienne, zasilacze

Wykonywanie instalacji w biurach Klientów na terenie całego kraju

Tworzenie dokumentacji z wizji lokalnej pomieszczenia / Sali konferencyjnej

Prowadzenie rozmów z Klientami w zakresie doradztwa / zmian wykonania instalacji.

Nasze wymagania:

Preferowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Zachęcamy również do aplikowania osoby bez doświadczenia zawodowego, ale posiadających wiedzę techniczną

Uprawnienia do pracy na wysokości – rusztowanie / drabina

Sprawne posługiwanie się lutownicą

Umiejętność obsługi elektronarzędzi instalacyjnych

Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

Odpowiedzialne i proaktywne podejście do pracy

Wysoka kultura osobista i dbanie o wysoką jakość wykonywanych zadań

Znajomość języka angielskiego do odczytywania dokumentacji technicznej

Prawo jazdy Kat B.

Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie Polski.

Oferujemy:

Możliwość zdobycia doświadczenia w wiodącej firmie technologicznej, z ułożonymi procesami i odpowiednimi narzędziami do wykonywania pracy.

Wyjazdy służbowe planowane na nie dłużej niż 2 dni robocze, większość na terenie województwa mazowieckiego, ale mogą się zdarzyć na terenie całego kraju.

Prywatną opiekę zdrowotną w LuxMed

Kartę Multisport

Prywatne ubezpieczenie na życie

Platformę e-learningowa

Premię roczną