EXECUTIVE RECRUITER & HRBP

Warszawa
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Obowiązki:
- odpowiedzialność za prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska executive w Grupie,
- rozbudowa sieci kontaktów,
- opracowywanie strategii pozyskiwania Kandydatów z rynku,
- udział w wydarzeniach branżowych,
- śledzenie trendów na rynku pracy i tworzenie strategii rekrutacyjnych,
- doradztwo oraz wsparcie dla kadry menedżerskiej w obszarze personalnym,
- rekomendowanie rozwiązań z zakresu HR w odpowiedzi na bieżące potrzeby biznesu,
- wsparcie w zakresie wdrażania zmian organizacyjnych oraz personalnych,
- współpraca z headhunterami, firmami doradztwa personalnego i portalami rekrutacyjnymi.

Wymagania:
- min. 3-letnie doświadczenie w skutecznym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska managerskie (mile widziane doświadczenie w pracy w firmie headhunterskiej),
- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, ZZL),
- wysokie zdolności komunikacyjne,
- znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
- samodzielność, otwartość we współpracy i proaktywność w działaniu,
- gotowość do odbywania sporadycznych podróży służbowych.

Nasz Klient oferuje:
- pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania,
- przyjazną atmosferę w zespole,
- pracę w nowoczesnym biurze,
- atrakcyjny system premiowy, oparty o realizację celów,
- pakiet kafeteryjny, w ramach którego są dostępne m.in. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna i karta Multisport,
- możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników.