XPLUS SA

3.8 Dodaj merytoryczną opinię
Pracownicy o XPLUS

 

W kilku słowach trudno jest opisać dlaczego XPLUS ? przede wszystkim pracują tutaj życzliwi i pomocni ludzie, tworzący zgrany Team. W XPLUS nikomu nie grozi nuda. Współpracujemy z Klientami, którzy liczą się na rynku polskim i zagranicznym. Dzięki temu każdy dzień to nowe wyzwania i doświadczenia!

NATALIA
Dział Serwisu

 


Bardzo cenię w naszej firmie: bezpośrednią naturalną komunikację, brak niezdrowej rywalizacji między pracownikami, wzajemne zaufanie i szanowanie co zapewnia przestrzeń do samodzielnego, efektywnego działania i rozwoju, pozytywne podejście do pracy który zazwyczaj mówi ‘da się’ zamiast ‘nie da się, bo…’

MATE
Dział Wdrożeń

 


Wspaniali ludzie, ciekawe wyzwania i ogromne możliwości rozwoju- to dlatego uważam XPLUS za najlepsze miejsce pracy!

IZA
PMO

 


Dlaczego XPlus? Cóż... przede wszystkim, nie ma tu szalonych korpo-zapędów. Człowiek pozostaje człowiekiem, a nie kolejnym numerkiem w bazie do wyrabiania „targetów”. Jesteśmy ludźmi, mamy swoje pasje, swoje możliwości i ograniczenia, które wszyscy wzajemnie szanujemy. Popełnisz błąd i boisz się, że stado ludzi przybiegnie Ci go wytknąć? Sorry, to nie tutaj. Tutaj pomagamy sobie nawzajem, wolimy celebrować sukcesy, a nie czyhać na wpadki. Wspieramy się wiedzą, dzielimy doświadczeniami, klasyczne biurowe rozgrywki typu „ja wiem ale nie powiem” – to też nie tutaj. No i ta elastyczność czasu pracy, dosłownie ratuje czasem życie.

RAFAL
Dział Sprzedaży

 

Zobacz więcej →

 

 
XPLUS SA