Tide Mobile Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Pamiętnik z wakacji, czyli Tide Software On Tour

 

Od 15 lat Tide Software zatrudnia pracowników. To właśnie ludzie tworzą tę spółkę i są jej niezastąpioną bazą wiedzy. W tym roku nie udało nam się wybrać na firmowy wyjazd integracyjny, ale pracownikom nie przeszkodziło to zabrać firmę na urlop ze sobą. I oczywiście nie chodziło tutaj o wykonywanie obowiązków służbowych podczas urlopu  – takie działania mamy stanowczo zabronione!
Zespół Tide Software wyposażony w podróżne niezbędniki od firmy wyruszył na swoje wyprawy urlopowe. Dział marketingu i PR zadbał o drobne upominki dla pracowników, które okazały się bardzo przydatne podczas wyjazdów. Bidon, kubek, czapka, ręcznik, czy plecak są niezastąpione na urlopie niezależnie od formy wypoczynku.
Pracownicy to docenili, bo chętnie dzielili się zdjęciami pokazującymi cudowne miejsca, które odwiedzili. Kanada, Szwecja, Grecja, Turcja i oczywiście nasza ukochana Polska to tylko niektóre kierunki, w których wypoczywał team Tide Software.
Zobaczcie pamiętnik z wakacji Tide Software 2023 :)

Pracodawca

 Aktualność

Zespół Tide Software w roli Master Chef 


Zastanawiasz się jak wyglądają integracje w naszej firmie? Jesteśmy pewni, że nasze podejście do tematu może Cię zaskoczyć. Za każdym razem staramy się zaproponować naszym pracownikom coś nietuzinkowego, co będzie nie tylko pozytywnie wpływać na teambuilding, ale również wzmocni komunikację i pozwoli naszemu zespołowi sprawdzić się w nowej roli. 

Ostatnio zabraliśmy nasz team do Warszawskiego Uniwersytetu Kulinarnego, gdzie w profesjonalnie wyposażonej kuchni i pod okiem najlepszych Szefów Kuchni mogliśmy odkryć swoje kulinarne oblicze. Podzieliliśmy się na kilka zespołów, z których każdy miał do przygotowania swój własny, wykwintny zestaw dań. Jak nam poszło? Wyśmienicie! :) 

Najważniejsze, że mieliśmy okazję poznać kulinarnych pasjonatów, nauczyć się od nich czegoś nowego, zjeść pyszne potrawy i super spędzić razem popołudnie.

Pracodawca

 Aktualność

JERZY KLIMASZEWSKI - Z PLAY DO ZARZĄDU TIDE SOFTWARE


Jerzy Klimaszewski dołączył do zarządu Tide Software, jednego z wiodących w kraju dostawców platform komunikacyjnych CPaaS, na stanowisko prezesa zarządu. Wcześniej pełnił funkcję kierownika Działu Partnerstw i Rozwoju Biznesu w departamencie Hurtu w PLAY. 

Wykorzystując swoje bogate doświadczenie we współpracy z polskimi i zagranicznymi operatorami GSM będzie w Tide Software pracował nad dalszą ekspansją w Polsce i za granicą.

 Jerzy Klimaszewski reprezentował Play m.in. w ramach grupy roboczej międzynarodowego zrzeszenia operatorów telekomunikacyjnych GSMA,  European Identity Group (EIG) pracującej nad standaryzacją oraz upowszechnieniem produktów z obszaru Mobile ID.Tide Software działa także jako operator telekomunikacyjny dla klientów biznesowych. Dostarcza technologie komunikacyjne, zintegrowane usługi umożliwiające mobilną komunikację poprzez: SMS/ MMS / RCS, e-mail, komunikatory: WhatsApp, Messenger, wiadomości głosowe (VMS) czy infolinię, call center. Technologie te umożliwiają pełną integrację z systemem IT klienta. Wśród flagowych usług firmy, dostępnych w ramach zintegrowanej platformy Tide (technologia CPaaS) są: TideEmail, TideMobile, TideTelco, TideCC oraz TideTalk. Spółka rozwija także autorskie technologie m.in. innowacyjny projekt oparty na sztucznej inteligencji - Tide Brain.

Jerzy Klimaszewski jako prezes zarządu wspólnie z Weroniką Wieczorek i Jolantą Hryniewicką, wiceprezeskami Tide Software, wesprze rozwój Tide Software. Nowo mianowany prezes będzie odpowiadał za produkt, zwiększanie skali biznesu i współpracę z operatorami.

Dołączenie do drużyny Tide Software to ważny krok w rozwoju moim i firmy. Spółka od ponad 15 lat dostarcza zaawansowane technologiczne rozwiązania komunikacyjne dla biznesu, które przekładają się istotnie na efektywność działań marketingowych i sprzedaż. To polska spółka, z ogromnym potencjałem rozwoju i wybitnej klasy specjalistami. Wielu z nich, w tym zarząd Weronika Wieczorek i Jolanta Hryniewicka, uczestniczyło w budowaniu marki od podstaw i są związani z firmą do dziś. Planujemy dalsze inwestycje w innowacyjne technologie i produkty, rozwój i doskonalenie dostarczanych naszym klientom platform komunikacyjnych oraz ekspansję w obszarze nowych kanałów komunikacji mówi Jerzy Klimaszewski, prezes zarządu Tide Software.  

Jerzy Klimaszewski w PLAY odpowiadał za rozwój rynku hurtowego, m.in. usługi: świadczone dla operatorów telekomunikacyjnych (MVNO), komunikacji masowej (SMS, MMS, RCS, usługi głosowe), o wartości dodanej (np. produkty Mobile ID).

Z ramienia P4 – operatora sieci Play – brał udział w wielu inicjatywach legislacyjnych, konsultacjach z KPRM, Ministerstwem Cyfryzacji, UKE, NASK. Przed objęciem stanowiska w Tide Software związany był z Play, a wcześniej z Inter Cars S.A.

Pracodawca

 Aktualność

Tide Software przekazuje pracownikom „2h dla rodziny”

 

W tym roku po raz pierwszy dołączyliśmy do globalnej akcji Dwie Godziny Dla Rodziny, która inspiruje do jakościowego spędzania czasu z bliskimi. Z tej okazji 15 maja, czyli w Międzynarodowy Dzień Rodzin w naszej firmie skracamy czas pracy o 2h. Tym symbolicznym gestem chcemy zachęcić pracowników do zacieśniania więzi rodzinnych i poświęcenia tych godzin najbliższym osobom.
 
„Dwie Godziny dla Rodziny” – Z pasjami przez pokolenia
Dwie Godziny dla Rodziny/ dla Człowieka to Globalny Ruch Społeczny na Rzecz Bliskości, zainicjowany 12 lat temu w odpowiedzi na narastające zjawiska samotności, depresji i kryzysu więzi międzyludzkich. 15 maja 2023 roku odbędzie się wielki finał 12 edycji akcji, do której przystąpiło już ponad 2000 firm wśród nich Tide Software. W tym roku akcji przyświeca motto „Z pasjami przez pokolenia”, które doskonale odzwierciedla bezcenny dar jakim są rodzinne pasje i hobby. Każdy z nas jest inny, mogą nas różnić upodobania, środowiska i pokolenie, ale to co jednocześnie może nas łączyć w rodzinie, to wspólne hobby i jakościowo spędzony czas. Warto to wykorzystać i docenić!
Realizacja pasji, to doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi i dobry temat do rozmów, które wzmacniają więzi!
 
Pracownik to nie tylko pracownik
Życie w szybkim tempie nie sprzyja budowaniu rodzinnych więzi i zacieśnianiu relacji. Pandemia dodatkowo powiększyła dystans między ludźmi. Upowszechnienie się pracy zdalnej sprawiło, że część z nas nie spotyka na co dzień kolegów i koleżanek z pracy. Pochłonięci wirtualnym światem i tematami globalnymi, gubimy tych, którzy są najbliżej nas: dzieci i wnuki, rodziców i dziadków, rodzeństwo, wujostwo, kuzynostwo, przyjaciół. Jest nam do siebie coraz dalej. Dlatego warto podjąć kroki zaradcze – spróbujmy zbliżyć się do naszych… najbliższych.

Dobry pracownik czerpie inspirację nie tylko ze szkoleń i doświadczeń służbowych, ale również ze swoich pasji, prywatnych sukcesów i czasu spędzonego z najbliższymi. Osoba, która dla pracodawcy jest niezastąpionym specjalistą i liderem zespołu pełni też na co dzień wiele innych bardzo istotnych ról – będąc rodzicem, partnerem, dzieckiem, przyjacielem, czy czyimś mentorem. Poczucie szczęścia i spełnienia w życiu prywatnym przekłada się również na sukces zawodowy. Dlatego tak ważny jest balans między światem zawodowym i prywatnym.
W Tide Software respektujemy zasady work-life balance i z przyjemnością dołączyliśmy do tej akcji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że często w natłoku codziennych obowiązków wspólnego, rodzinnego czasu bywa za mało. Mamy nadzieję, że nasz zespół wykorzysta te dodatkowe 2 godziny, by cieszyć się mile spędzonymi chwilami z najbliższymi osobami.  

Pracodawca

 Aktualność

Witamy na profilu Tide Mobile!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że za pośrednictwem portalu GoWork.pl możemy się z Wami komunikować, pokazywać życie Tide Mobile i to, jak funkcjonujemy na co dzień. Chcemy, by ta platforma pełniła funkcję informacyjną – żebyście mogli zobaczyć, jak się u nas pracuje, jak wygląda organizacja, kultura pracy oraz nasze relacje i atmosfera. Zachęcamy też do aktywnej interakcji z nami poprzez zadawanie pytań, udział w procesach rekrutacyjnych oraz śledzenie naszych aktualności.

Uważnie przyglądamy się opiniom, które piszecie na naszym profilu, ponieważ są one dla nas bardzo ważne – na ich podstawie możemy wyciągać wnioski i wprowadzać zmiany w życiu Tide Mobile. Dlatego serdecznie zachęcamy do dzielenia się komentarzem o pracy w naszej firmie. Wierzymy, że wspólnie możemy budować ten profil na podstawie otwartego i rzetelnego dialogu. Zależy nam na jak najlepszej atmosferze wśród pracowników i nieustannym rozwoju.


W Tide Mobile od samego początku na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. To nasi pracownicy są naszą największą i najdoskonalszą bazą wiedzy. Dlatego dbamy o to, by zespół mógł się stale rozwijać i doskonalić swoje umiejętności za pomocą szkoleń i kursów. Wiemy, że nie samą pracą człowiek żyje, dlatego w Tide Mobile respektujemy zasady work-life balance.

Chcemy jednak zaznaczyć i przypomnieć, że równie istotna dla nas jest kultura wypowiedzi i szacunek – dlatego nie będziemy akceptować wpisów, które nie będą się w te zasady wpisywać. Nie chcemy tolerować oszczerstw i pomówień. Każdy komentarz przepełniony agresją bądź znieważający inne osoby zostanie zarchiwizowany przez Administratora.


Pozdrawiamy,
Zespół Tide Mobile

Tide Mobile Sp. z o.o.