PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

5 Dodaj merytoryczną opinię
PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska
counter
5 1 18 5 1
Bogdan

Bardzo dziękuję za szkolenie. Gruntowna i konkretna wiedza. Mediacje sądowe

Magda R.

Profesjonalny kontakt, systematyczne odpowiedzi, na bieżąco wyjaśniane wątpliwości i odpowiedzi na pytania. Polecam bardzo! Nauka z Psychodią to sama przyjemność! Przesyłka z dyplomami bardzo elegancka, wszystko na bdb poziomie. Klasa!

Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska?

Zobacz wszystkie opinie (18)

Pracodawca

 AktualnośćJuż jest!!!

PIERWSZY NUMER MAGAZYNU ONLINE PSYCHODIA 

Magazyn ten to nie tylko teoria. Ukazane są tutaj prawdziwe historie przedsiębiorczych osób. Magazyn to źródło pozytywnej energii, wrażliwości, empatii. To również miejsce inspiracji i motywacji. To przekazana wiedza – która zostawi ślad dla innych pokoleń. Ten przekaz, który jest zawarty w artykułach – przetrwa wszystko. I będzie nieść dobrą energię dla osób, które szukają swojego miejsca. Magazyn ma być idyllą. Odskocznią od codzienności. Czasem na refleksję i zatrzymaniem się. Ma przyczynić się również do odkrywania naszego potencjału. Dawać nadzieję na to, że zawsze wszystko można zacząć od nowa.

Magazyn określamy jako Magazyn 3.0 - dla osób innowacyjnych, niezależnych, silnych! W których pokazana jest pasja i przedsiębiorczość.


Patronat merytoryczny nad magazynem objęła Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University z siedzibą w Nowym Sączu. Zaś ambasadorami naszego magazynu są dwie niezwykłe osobowości: Paulina Smaszcz i Tomasz Gulak.


Magazyn pobrać można na naszej stronie głównej: 

PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska