PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

5 Dodaj merytoryczną opinię
Monika
Pracownik

Bardzo dobry kontakt z Psychodią, miła atmosfera, profesjonalna obsługa, materiały do szkolenia podane przejżyście i zrozumiale. Po zaliczeniu szkolenia zaświadczenie wydane meilowo wraz z niespodziankami, zniżkami na nowe kursy. Szczególne podziękowania składam za życzenia świąteczne jakie otrzymałam od Psychodii. Z wyrazami szacunku. Monika.

Wojoso
Klient

Duży wybór ciekawych kursów . Istnieje możliwość korzystania z różnego rodzaju rabatów i promocji, z których również i ja skorzystałem.

Barbara
Klient

Już dawno nie spotkałam tak rzetelnej Firmy, która swoich klientów traktuje poważnie. Profesjonalnie, szybko, uprzejmie i bez zbędnego przeciągania wysyłek, dostarcza materiały. Materiały kursów, to kompendium wiedzy na określony temat oparty na obszernej literaturze. Określając jednym słowem REWELACJA. POLECAM

Zobacz wszystkie opinie (49)

Pracodawca

 Aktualność

Wspierasz osoby odchudzające się, a może sam masz nowe postanowienia? Gdybyś mógł, to czy chciałbyś poznać strategie psychologicznego podejścia do diety?


Jeśli tak, to dzięki temu szkoleniu zdobędziesz wiedzę w zakresie podstaw dietetyki i zaburzeń odżywiania co zwiększy efektywną pomoc sobie lub swoim pacjentom w stałej zmianie nawyków żywieniowych.


Podstawy psychodietetyki - kurs online 149 zł / 7 godzin


- dyplom elektroniczny GRATIS 


Podnieś swoje kwalifikacje, ukończ kurs w dowolnym czasie i zdobądź dyplom wydany przez Placówkę Oświatową PSYCHODIA (RSPO: 270751)

Zobacz kurs Podstawy dietetykiSprawdź inne kursy z dietetyki, kursy z żywieniaSkorzystaj z bezpłatnego kursu Rola witamin, mikro i makroelementów w żywieniu człowieka

PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska