PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

Opinie o PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

Paulina

Świetna i rzetelna obsługa. Pomoc i odpowiedzi na pytania po chwili. Świetny kontakt i zaangażowanie z ich strony, dzięki czemu czułam że zależy im na moim zadowoleniu i na tym, abym szybko dostała dyplom i inne materiały i dokumenty. Super. Polecam.

Katarzyn

Witam serdecznie Godna polecenia oferta szkoleń online. Profesjonalne, rzetelne szkolenia. Polecam!

Katarzyna

Kursy bardzo interesujące. Tematyka bardzo ciekawa i przydatna w codziennym życiu. Polecam.. kontakt bardzo szybki i sprawny, 100% pozytyw

Brałeś udział w rekrutacji do PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Julita

Dobrze przygotowany materiał szkoleniowy, dogodny dla kursanta termin egzaminu. Polecam i na pewno skorzystam jeszcze z Państwa oferty.

Rewelacja. jestem bardzo zadowolona. Wspaniała pomoc, profesjonalna. Kurs bardzo fajnie opisany . Polecam serdecznie

Paulina

Super . Zrobiłam już 3 i na pewno jeszcze wrócę

Szkolenia na wysokim poziomie, szybko i sprawnie przebiegający proces zapisywania się na kurs. Doradca zawodowy bardzo pomocny i kompetentny.

Bardzo się ciesze , ze miałam okazje uczestniczyć w szkoleniu przygotowanym przez Państwa placówkę.Materiał szkoleniowy na wysokim poziomie merytorycznym .Z przyjemnością przeczytałam udostępnione treści . Wspaniały kontakt z Panem Łukaszem -doradcą zawodowym , któremu serdecznie dziękuje za dobrą radę oraz życzliwość.Cały zespół zasłużył nie na pięć , ale na dziesięć gwiazdek!!!Życzę całemu zespołowi wiele radości i satysfakcji oraz wielu nowych , zadowolonych kursantów.Pozdrawiam serdecznie.

Patrycja

Ukończyłam kurs "Metodyka terapii zajęciowej" -w materiale szkoleniowym są szczegółowo omówione i wyjaśnione wszystkie istotne w pracy terapeuty zagadnienia,współpraca z placówką wzorowa, oferta szkoleniowa bardzo ciekawa, polecam z pełnym przekonaniem Psychodię !!! Pozdrawiam serdecznie ! Zadowolony kursant

Anita

Polecam z największą przyjemnością! Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Świetny kontakt. Wszystko na najwyższym poziomie! Do tego materiał szkoleniowy obszerny i bardzo przydatny. Polecam razem jeszcze z czystym serce i bardzo dziękuję! Na pewno jeszcze tu wrócę!

Anita

Godne polecenia na pewno skorzystam jeszcze raz !

Joanna

Wygoda, profesjonalizm, fachowa obsługa. Bardzo dobre materiały zajęciowe, ciekawe zagadnienia i dużo kursów do wyboru. Jestem bardzo zadowolona, a niezdecydowanym polecam spróbować. Dziękuję!

Bogdan

Wszystko poszło sprawnie.polecam....

Kinga

Skorzystałam i polecam wszystkim

Bożena

Super kontakt i profesjonalne podejście do kursanta.Serdecznie polecam!!!

Katarzyna

Ciekawe szkolenia przekazując przydatna wiedzę, którą na pewno wykorzystam w pracy

Zostaw merytoryczną opinię o PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska - Lubaczów

• Jak się pracuje w PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska?

Zobacz opinie na temat firmy PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska