PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

Opinie o PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

Aktualność
Hej, hej mamy coś fajnego

ODBIERAM SWÓJ PREZENT kliknij tutaj -Odbieram katalog szkoleń

Pobierz katalog edukacyjny i dowiedz się m.in:

• Kim jesteśmy i dlaczego warto nam zaufać?

• Jak przebiega szkolenie?

• Dlaczego warto nam zaufać?

Odbierz dodatkowo:

• zniżkę 15 % na pierwszy kurs

• bezpłatne materiały edukacyjne

P.S.  Przekaż koleżance/koledze być może będzie też zainteresowana/zainteresowany

Dobrego dnia!

Aktualność

Nowość! Pakiet kursów dla przyszłych kuratorów sądowych – zainwestuj w swoją karierę teraz!

PAKIET KURSÓW DLA PRZYSZŁEGO KURATORA SĄDOWEGO

Chcesz pogłębić swoją wiedzę w zakresie resocjalizacji i pracy kuratora sądowego? Mamy coś dla Ciebie! Nasz Pakiet Kursów dla Przyszłych Kuratorów Sądowych to idealna okazja, aby zdobyć niezbędne umiejętności i certyfikaty online. Dzięki naszym kursom zdobędziesz wiedzę nie tylko teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności potrzebne w pracy z osobami znajdującymi się w trudnych sytuacjach życiowych.

W skład pakietu wchodzą trzy szkolenia:
1. Diagnostyka i programowanie w resocjalizacji
Poznasz techniki diagnozowania problemów społecznych oraz narzędzia wykorzystywane w resocjalizacji, a także elementy profilaktyki społecznej i wiktymologii.
2. Metodyka pracy kuratora sądowego
Obejmuje zasady organizacji pracy kuratora, metody diagnozy oraz wykonywania wywiadów środowiskowych, a także wprowadzenie do prawa i ochrony własności intelektualnej.
3. Postępowanie wobec nieletnich
Dowiesz się, jak postępować z nieletnimi w systemie wymiaru sprawiedliwości, z uwzględnieniem zagadnień suicydologicznych i psychologicznych aspektów przesłuchań dzieci (Psychologiczne Kursy) (Psychologiczne Kursy).

Cena promocyjna: tylko 299 zł za cały pakiet, który normalnie kosztuje 567 zł!
Dlaczego warto wybrać ten pakiet?
Elastyczność – Kursy są dostępne w formie online, więc możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie.
Kompleksowość – Trzy szkolenia w jednym pakiecie, które kompleksowo przygotują Cię do pracy kuratora sądowego.
Certyfikaty – Po ukończeniu każdego kursu otrzymasz zaświadczenia potwierdzające Twoje nowe kwalifikacje.
Nabór ciągły – Możesz rozpocząć naukę w dowolnym momencie, nie czekając na minimalną liczbę uczestników.
Doskonała inwestycja – Rozwój zawodowy w obszarze prawnym i resocjalizacji (Psychologiczne Kursy).

Dodatkowo!
Wydając minimum 500 zł, na hasło STOWKA otrzymasz 100 zł zniżki na kolejne zakupy. Nie przegap tej okazji!

Szczegóły i zapis:
ekursyonlinepl@gmail.com
511 035 215
Więcej informacji również na Messengerze!
Sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej i dołącz do grona profesjonalistów!

PAKIET KURSÓW DLA PRZYSZŁEGO KURATORA SĄDOWEGO

ZOBACZ TEŻ: PAKIETY KURSÓW ONLINE

Nowość w ofercie!

Pakiet Kosmetologiczno-Dietetyczny – Zadbaj o zdrowie i urodę!

PAKIET KURSÓW KOSMETYCZNO-DIETETYCZNY

Cena promocyjna: 199 zł (zamiast 517 zł)

Nasz Pakiet Kosmetologiczno-Dietetyczny to idealna propozycja dla osób, które chcą kompleksowo zadbać o swoją urodę oraz zdrowie. Składa się z trzech tematycznych kursów, które możesz zrealizować w dowolnym czasie i tempie, bez wychodzenia z domu!

Co zawiera pakiet?

Pielęgnacja twarzy i ciała
Poznasz budowę i funkcje skóry.
Dowiesz się, jak właściwie pielęgnować skórę twarzy i ciała.
Odkryjesz tajniki zastosowania alg morskich w kosmetyce.
Dermokonsultantka z podstawami ziołolecznictwa
Nauczysz się rozpoznawać skład i rodzaje kosmetyków.
Poznasz zastosowanie ziół w pielęgnacji twarzy.
Podstawy dietetyki z elementami diagnozy i terapii zaburzeń odżywiania
Zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu dietetyki.
Nauczysz się planować zdrowe jadłospisy.
Zrozumiesz, jak rozpoznawać i reagować na zaburzenia odżywiania.

Dodatkowe korzyści:
Elastyczne terminy – uczysz się, kiedy chcesz i gdzie chcesz.
Trzy zaświadczenia w formie elektronicznej po ukończeniu każdego kursu.
Dostęp do materiałów w PDF – wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu.
Bezterminowy dostęp do materiałów – naukę rozpoczynasz w dowolnym momencie.

Promocja dodatkowa
Jeśli wydasz u nas 500 zł, na hasło STOWKA otrzymasz 100 zł zniżki!
Masz pytania? Skontaktuj się z nami przez Messengera, napisz na ekursyonlinepl@gmail.com lub zadzwoń pod numer 511 035 215. Chętnie pomożemy!
Nie zwlekaj! Zainwestuj w swoją przyszłość i zdrowie już dziś!

PAKIET KURSÓW KOSMETYCZNO-DIETETYCZNY

ZOBACZ TEŻ INNE: PAKIETY KURSÓW ONLINE W DORBYCH CENACH

Nowość! Promocyjny Pakiet Kursów dla Początkującej Kosmetyczki

PAKIET KURSÓW DLA POCZĄTKUJĄCEJ KOSMETYCZKI

Zdobądź kompleksowe wykształcenie kosmetyczne z naszym nowym pakietem kursów! Obejmuje on pielęgnację twarzy i ciała, podstawy kosmetologii oraz dermokonsultantkę z elementami ziołolecznictwa. Tylko teraz za promocyjną cenę 199 zł!

Korzyści:
Oszczędność – niższa cena za pakiet niż za kursy pojedynczo.
Certyfikaty – uzyskane po każdym kursie.
Elastyczność – uczysz się, kiedy i gdzie chcesz.
Długoterminowy dostęp – do materiałów edukacyjnych.
Praktyczna wiedza – przydatna w pracy kosmetyczki.
Wsparcie ekspertów – dostępne w każdej chwili.

Dodatkowa Promocja
Wydaj 500 zł na nasze kursy, a na hasło STOWKA otrzymasz 100 zł rabatu!
Nie przegap tej szansy na nową ścieżkę kariery!
Zapisz się już teraz!

Więcej informacji:
Messenger
Email: ekursyonlinepl@gmail.com
Telefon: 511 035 215
Dołącz do grona profesjonalistów już dziś!

==SPRAWDŹ==  PAKIET KURSÓW DLA POCZĄTKUJĄCEJ KOSMETYCZKI

ZOBACZ TEŻ INNE: PAKIETY KURSÓW ONLINE W DOBRYCH CENACH
Ilona

Szkoda, że są tu głównie opinie o kursach. Czy może ktoś z czytających wie na temat pracy w roli konsultanta ds. szkoleń? Będzie nabór? Jakie zarobki?

@Ilona

Dzień dobry, pani Ilono, dziękujemy za zainteresowanie, w najbliższym czasie planujemy nabór na staże dla bezrobotnych, może to będzie opcja dla pani? Może pani też do nas napisać email przesyłając pani pomysł i/lub CV jeśli chce pani współpracowac na przykład w modelu b2b, na pewno odpowiemy, adres email to: ekursyonlinepl@gmail.com Diana

Brałeś udział w rekrutacji do PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Witek Kołowicz

Ciekawa oferta kursów online, bardzo dobry kurs online z mediacji sądowych

Jakub Tymczyszyn

Bardzo dobre kursy z zakresu radzenia sobie ze stresem, polecam skorzystać

Marek Szudry

Serdecznie polecam kursy z psychologii z psychodia

Aleksandra

Jestem bardzo zadowolona z kursu Podejście do kursanta na więcej niż te 5 gwiazdek. Super przygoda i wiem ze pociągnę to dalej bo naprawdę warto Najlepsze Kursy tylko z Wami Dziękuje i polecam

Gosia

Uczestnicząc w kursach organizowanych przez ekursyonline zostałam bardzo mile zaskoczona zarówno profesjonalnym i jednocześnie przyjaznym podejściem do kursanta, jak również przystępnością opracowanych materiałów szkoleniowych. Na każdym etapie kursu spotkałam się wyłącznie z życzliwą atmosferą. Egzaminy zostały sprawdzone bardzo szybko i już po kilku dniach otrzymałam dyplom. Polecam wszystkim!

Emilka

Podpisuję się pod postami innych uczestników, również pozytywną oceną .Polecam wszystkim , życzliwa atmosfera, w razie jakichkolwiek pytań , szybka i dokładna pomoc. Egzaminy szybko sprawdzone. Pytania bardzo interesujące , materiały pomocne. Certyfikaty ładne.... polecam szczerze

Emilia

Bardzo polecam!

Paulina

Polecam

Dorota

Super szkolenia.Pełna profesjonalna obsługa.Szybki kontakt z kursantem.Ciekawa tematyka szkoleń w bardzo dobrych cenach.Polecam

Małgorzata

Polecam! Świetne materiały

Małgorzata

Polecam! Świetne materiały

Jolanta

Mnie się bardzo podobała propozycja kursów, skorzystałam więc z jednego z nich. Przygotowanie merytoryczne doskonałe, materiały profesjonalnie przygotowane. Trochę nie potrafiłam na początku się na stronie odnaleźć, ale dzięki miłej obsłudze wszystko poskutkowało sukcesem. Dziękuję bardzo. Wrócę napewno

Hanna

Polecam !

Justyna

Bardzo dobrze przygotowany materiał szkoleniowy. Można uczyć się w dogodnym dla siebie czasie jak również zaliczyć egzamin. Kontakt z placówką odbywa się w sposób bardzo łatwy i zawsze odpowiadają w szybkim czasie. Gorąco i szczerze polecam

Polecam. Material szkoleniowy super. Doradztwo i mile podejscie. Warto sie zapisac i zdobywac nowe kwalifikacje.

Zostaw merytoryczną opinię o PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska - Lubaczów

• Jak się pracuje w PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska?

Zobacz opinie na temat firmy PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska