PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

4.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

Planujesz szkolenie lub ktoś z Twoich Bliskich? Zapytaj o VOUCHER VIP
Możecie zrobić jedno zamówienie na spółkę

- dzięki czemu zyskacie 100 zł!

Napisz do nas i odbierz voucher: ekursyonlinepl@gmail.com
Dobrego dnia

Sprawdź tutaj: szkolenia psychologiczneszkolenia pedagogiczneszkolenia metodyczneszkolenia dydaktyczneszkolenia z zakresu edukacjiszkolenia terapeutyczne, szkolenia dla nauczycieli.

Aktualność
Kochani! Zapraszamy do przyłączenia się do licytacji!

VOUCHER od firmy PSYCHODIA na usługę z obszernej oferty:

http://www.kursyzdalne.com o wartości 200zł.

do wykorzystania w okresie 6 mscy.

Licytacja dla 31 Finału WOŚP - Chcemy wygrać z sepsą!
Szczegóły dotyczące wykorzystania vouchera zostaną przekazane zwycięzcy po zakończeniu licytacji.

Link do aukcji: aukcja http://www.kursyzdalne.com dla WOŚP

Miłego Licytowania

Tradycyjnie jak co roku zachęcamy do licytacji hasłem:
LICZY SIĘ KAŻDY GROSZ

Sprawdź inne aukcje WOŚP
Zobacz kursy online WOŚP
Zobacz szkolenia online WOŚP

NOWOŚCI STYCZNIOWE!

Sporo pracowaliśmy nad nową ofertą i oto ona 5 szkoleń w promocyjnej cenie + 30 % zniżki przez cały styczeń

Hasło: ROZWOJ

Zarządzanie sobą i czasem --->99 zł -30 % zniżki
Zarządzanie sobą i czasem

Podstawy florystyki --->199 zł -30 % zniżki
Podstawy florystyki

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Jesteśmy do Waszej dyspozycji
 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska prowadziła rekrutację na stanowisko ZBROJARZ. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Aktualność
Jeśli nie umiesz zarządzać swoim czasem i nie wiesz jak zmienić nawyki, które ci przeszkadzają - to pomoże ci ten kurs:

Zarządzanie sobą i czasem - 99 zł - 20 godzin

Dodatkowo skorzystaj z kodem: ROZWOJ -30% do końca stycznia!
Zdobędziesz wiedzę związaną z następującymi zagadnieniami:
- Zarządzanie czasem;
- Priorytety i cele w ciągu dnia;
- Narzędzia do zarządzania;
- Nawyki i ich zmiana;
- Mnemotechniki, szybkie uczenie i szybkie czytanie.

Sprawdzam kurs:Zarządzanie sobą i czasem

Sprawdzam interesujace kursy i szkolenia psychologiczneszkolenia zawodoweszkolenia po liceum

Aktualność
Trener wellness z elementami coachingu zdrowia - nowy kurs online

199 zł z kodem: absolwent -10% taniej!

Zdobędziesz wiedzę z zakresu:
- Pojęcie zdrowia;
- Styl życia a zdrowie;
- Holistyczne podejście do zdrowia;
- Znaczenie snu i cyklu dobowego w zdrowym trybie życia;
- Wpływ aktywności fizycznej na organizm człowieka;
- Dobrostan psychiczny;
- Coaching zdrowia;
- Coaching zdrowia w chorobach somatycznych.

Sprawdzam kurs: Trener wellness z elementami coachingu zdrowia

Sprawdź inne: kursy zawodowekursy rozwoju osobistegokursy administracyjno-prawne

Program Wydajny Pracownik 3 kursy online

199 zł zamiast 897 zł

Chcielibyśmy zaproponować pakiet 3 certyfikowanych szkoleń dla Państwa pracowników:
1. Zarządzanie emocjami i stresem – praktyczne metody i techniki. Szkolenie zawiera 126 stron praktycznej wiedzy!
2. Zarządzanie czasem i sobą – praktyczne metody i techniki. 102 strony praktycznej wiedzy do zastosowania!
3. Zarządzanie sprzedażą, reklamą, obsługą klienta – praktyczne metody i techniki. 114 stron praktycznej wiedzy do zastosowania!

Bonusowe Narzędzia:
– 5 skutecznych sposobów na zwiększenie motywacji (zeszyt ćwiczeń)
– Wypalenie zawodowe. Poradnik antystresowy.
– Interaktywny planner.

Kliknij i sprawdź:
Program Wydajny Pracownik

Sprawdź  inne kursy psychologiczne kursy pedagogiczne kursy dla nauczycieli

Dzień dobry w Nowym Roku

Mamy dla Ciebie niespodziankę...

Do 10 stycznia wystarczy, że napiszesz do nas o tym, że chcesz zakupić kartę podarunkową (dla siebie lub Bliskiej Ci osoby). Od każdej kwoty podwajamy ją w dniach: 1-10.01.2023

Czyli: np. chcesz kupić kartę za 100 zł otrzymujesz 200 zł itd.
Pięknego dnia!

P.S. A za chwilę będą nowości styczniowe - aż 5 nowych kursów z 30 % zniżką. Obserwujcie nas uważnie!

Sprawdź  kursy psychologicznekursy zawodowekursy terapeutycznekursy rozwoju osobistego

Witek Kołowicz
Klient

Ciekawa oferta kursów online, bardzo dobry kurs online z mediacji sądowych

Jakub Tymczyszyn
Klient

Bardzo dobre kursy z zakresu radzenia sobie ze stresem, polecam skorzystać

Marek Szudry

Serdecznie polecam kursy z psychologii z psychodia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy w PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Aleksandra
Klient

Jestem bardzo zadowolona z kursu Podejście do kursanta na więcej niż te 5 gwiazdek. Super przygoda i wiem ze pociągnę to dalej bo naprawdę warto Najlepsze Kursy tylko z Wami Dziękuje i polecam

Gosia
Klient

Uczestnicząc w kursach organizowanych przez ekursyonline zostałam bardzo mile zaskoczona zarówno profesjonalnym i jednocześnie przyjaznym podejściem do kursanta, jak również przystępnością opracowanych materiałów szkoleniowych. Na każdym etapie kursu spotkałam się wyłącznie z życzliwą atmosferą. Egzaminy zostały sprawdzone bardzo szybko i już po kilku dniach otrzymałam dyplom. Polecam wszystkim!

Emilka
Klient

Podpisuję się pod postami innych uczestników, również pozytywną oceną .Polecam wszystkim , życzliwa atmosfera, w razie jakichkolwiek pytań , szybka i dokładna pomoc. Egzaminy szybko sprawdzone. Pytania bardzo interesujące , materiały pomocne. Certyfikaty ładne.... polecam szczerze

Emilia

Karolina

Bardzo polecam!

Paulina

Polecam

Dorota
Klient

Super szkolenia.Pełna profesjonalna obsługa.Szybki kontakt z kursantem.Ciekawa tematyka szkoleń w bardzo dobrych cenach.Polecam

Małgorzata

Polecam! Świetne materiały

Zostaw merytoryczną opinię o PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska - Lubaczów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska?

Zobacz opinie na temat firmy PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska
Przejdź do nowych opinii