5 Dodaj merytoryczną opinię
counter
5 1 22 5 1

Opinie o PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

Aktualność

Chcesz być partnerem naszego magazynu: Wymieńmy się banerami.

Napisz na maila: redakcja@magazyn-edukacyjny.pl wraz ze stroną gdzie możesz dodać baner z magazynem. Zrobimy to samo!

Szczegóły:
Magazyn psychologiczny on-line PSYCHODIA. W magazynie pragniemy przedstawiać przedsiębiorcze osoby, chcemy pokazywać ich pasje, biznesy.

Chcemy aby magazyn był cudownym miejscem, gdzie każdy może dodać coś od siebie - by inspirować innych do działania.

Szukamy partnerów, którzy umieszczą baner z adresem strony do pobrania magazynu. Pierwszy numer zaplanowany 1.08.2020 r.

W zamian umieścimy baner w sekcji PARTNERZY. Magazyn będzie publikowany co miesiąc.

Bibiana Nowy wpis
Klient

Witam serdecznie, korzystam z usług - szkoleń w Psychodii, jestem bardo zadowolona z efektów. Szkolenia przygotowane są bardzo profesjonalnie, bogate w rzetelną wiedzę merytoryczną. Indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb, wyróżnia Centrum Badań i Usług Psychologicznych Psychodia spośród innych instytucji szkoleniowych. Gorąco polecam.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy pracodawca PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nowy wpis

Aktualność

Zapraszamy do przeczytania drugiego numeru Magazynu!

Pobierz:

Agnieszka
Klient

Bardzo się cieszę ,że udało mi się ukończyć kurs ,, Asystentka nauczyciela przedszkola z postawami wczesnego wspomagania rozwoju '' z tak bardzo dobrym wynikiem. Dzięki zdobytemu u Państwa sukcesu będę mogła szybciej dostać się do wymarzonej pracy .

Nowy wpis

@Agnieszka

Dzień dobry Pani Agnieszko, dziękujemy za miłe słowa i życzymy powodzenia! Trzymamy kciuki za Pani sukcesy zawodowe :)

Już jest!!!

PIERWSZY NUMER MAGAZYNU ONLINE PSYCHODIA

Magazyn ten to nie tylko teoria. Ukazane są tutaj prawdziwe historie przedsiębiorczych osób. Magazyn to źródło pozytywnej energii, wrażliwości, empatii. To również miejsce inspiracji i motywacji. To przekazana wiedza – która zostawi ślad dla innych pokoleń. Ten przekaz, który jest zawarty w artykułach – przetrwa wszystko. I będzie nieść dobrą energię dla osób, które szukają swojego miejsca. Magazyn ma być idyllą. Odskocznią od codzienności. Czasem na refleksję i zatrzymaniem się. Ma przyczynić się również do odkrywania naszego potencjału. Dawać nadzieję na to, że zawsze wszystko można zacząć od nowa.

Magazyn określamy jako Magazyn 3.0 - dla osób innowacyjnych, niezależnych, silnych! W których pokazana jest pasja i przedsiębiorczość.

Patronat merytoryczny nad magazynem objęła Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University z siedzibą w Nowym Sączu. Zaś ambasadorami naszego magazynu są dwie niezwykłe osobowości: Paulina Smaszcz i Tomasz Gulak.

Magazyn pobrać można na naszej stronie głównej:

Aktualność

Chcesz być partnerem naszego magazynu: Wymieńmy się banerami.

Szczegóły:

przedpremierowo zapraszamy do zapisów i udziału w szkoleniu - 5 x NEURO

W skład szkolenia wchodzą moduły:

- Neuropsychologia
- Neurobiologia
- Neurodydaktyka
- Neurologia dziecięca
- Zaburzenia neurorozwojowe

Cena promocyjna: 99 zł

Zapisy przyjmowane są pod adresem:
rekrutacja.ekursyonline@gmail.com

Bogdan

Bardzo dziękuję za szkolenie. Gruntowna i konkretna wiedza. Mediacje sądowe

@Bogdan

Bardzo serdecznie dziękujemy Panie Bogdanie i życzymy wszystkiego dobrego w życiu zawodowym i prywatnym! :)

Kochani,

zapraszamy serdecznie do naszej grupy szkoleń psychologiczno-pedagogicznych gdzie znajdziecie 4 promocyjne szkolenia!

Dołącz do grupy i odbierz całkowicie za darmo:
- e-book: Trening Autogenny
- e-book: Jak radzić sobie ze złością dzieci

Jeżeli macie ochotę podzielcie się ze swoimi Przyjaciółmi!

Link do grupy:

#ekursyonline #psychodia #pedagogika #szkoleniaonline

#kursyonline #kursyprzezinternet #szkoleniaprzezinternet
Magda R.

Profesjonalny kontakt, systematyczne odpowiedzi, na bieżąco wyjaśniane wątpliwości i odpowiedzi na pytania. Polecam bardzo! Nauka z Psychodią to sama przyjemność! Przesyłka z dyplomami bardzo elegancka, wszystko na bdb poziomie. Klasa!

@Magda R.

Pani Magdo, bardzo serdecznie dziękujemy Pani za tak wysoką ocenę naszej pracy. Kontakt z kursantem to dla nas fundament pracy. Zawsze chcemy, aby każdy czuł się u nas dobrze. Podchodzimy do każdego indywidualnie. Wszystkiego dobrego i zapraszamy ponownie!

Żaneta

Profesjonalne podejście do klienta, szybki i miły kontakt. Materiały są czytelne, odpowiednio dobrane do kursu. Polecam serdecznie!

@Żaneta

Bardzo serdecznie dziękujemy :) Kontakt jest dla nas fundamentem!

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska?

Natalia Sz.

Państwa kurs był najcudowniejszym internetowym jaki dotąd robiłam. Czytając zabawy przypominały się czasy harcerstwa 12 lat temu. Niektóre z nich po dziś dzień stosuje w swojej firmie animacyjnej i w gminnym domu kultury. Polecam z całego serducha❤Pozdrawiam Serdecznie

@Natalia Sz.

Pani Natalio, serdecznie dziękujemy za tak miłe słowa. To dla nas motywacja do dalszej pracy :) Życzymy samych dobrych dni i wszystkiego dobrego!!! :) zespół Psychodia :)

Beata

Szkolenia bardzo fajnie i przystępnie napisane a po ukończeniu można dostać certyfikat potwierdzający nowe kwalifikacje. Jakość usługi jest naprawdę dobra a ceny przystępne. Sam kontakt z Panią bezproblemowy.

@Beata

Pani Beato, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinie na temat naszej pracy. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania w zakresie kształcenia. Życzymy Pani wszystkiego dobrego! :)

Katarzyna

Po pierwsze podziękowania po drugie pozytywna opinia. Szeroka oferta i błyskawiczne odpowiedzi. Sympatyczna Pani. Polecam.

@Katarzyna

Pani Katarzyno, dziękujemy Pani za tak wysoką ocenę naszej pracy. :) Komunikacja jest dla nas najważniejsza! :) Traktujemy każdego indywidualnie. Życzymy wszystkiego dobrego w życiu zawodowym i prywatnym - zespół Psychodia.

Kasia

Bardzo polecam. Wszystko wyjaśnione krok po kroku i realizacja w terminie.

@Kasia

Pani Kasiu, serdecznie dziękujemy!

Żaneta

Profesjonalne podejście do klienta, szybki i miły kontakt. Materiały są czytelne, odpowiednio dobrane do kursu. Polecam serdecznie :)

@Żaneta

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Żaneto za opinię na nasz temat. Cieszymy się, że nasze szkolenie spełniło Pani oczekiwania i życzymy wszystkiego dobrego :)

Kochani,

serdecznie zapraszamy do zdobycia podstawowej wiedzy z zakresu psychologii, pedagogiki, diagnostyki, terapii - dla wszystkich osób, które już pracują z drugim człowiekiem lub zamierzają!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Koszt: 100 zł z dyplomem w wersji elektronicznej
Zapisy na: eakademia.online@gmail.com
Limit miejsc: 100 (prawie połowa już zapełniona miejsc), liczy się kolejność zgłoszenia.
Planowy start: już ruszyła!

Jeżeli macie ochotę podzielcie się ze swoimi Przyjaciółmi!

#ekursyonline #psychodia #pedagogika #szkoleniaonline #kursyonline
#kursyprzezinternet #szkoleniaprzezinternet

Kochani!

Kolejny certyfikat, kolejny nasz wspólny sukces - stworzony z pasji, miłości do tego co robimy! Dziękujemy Wam za to, że cały czas dodajecie nam skrzydeł do działania i wyznaczacie najlepszy kierunek działania!

#ekursyonline #psychodia #pedagogika #szkoleniaonline #kursyonline
#kursyprzezinternet #szkoleniaprzezinternet #sukces #certyfikat #pasja

Aktualność

Zapraszamy na przedpremierowe rezerwacje planera E-Motywatorka - niezbędnika w efektywnym planowaniu czasu!

Rezerwacje pod adresem: promocje.ekursyonline@gmail.com

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska - Lubaczów