PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

4.9 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

Pracodawca

 Aktualność
Hej, hej mamy coś fajnego

ODBIERAM SWÓJ PREZENT kliknij tutaj -Odbieram katalog szkoleń


Pobierz katalog edukacyjny i dowiedz się m.in:

 • Kim jesteśmy i dlaczego warto nam zaufać?

 • Jak przebiega szkolenie?

 • Dlaczego warto nam zaufać?


Odbierz dodatkowo:

 • zniżkę 15 % na pierwszy kurs

 • bezpłatne materiały edukacyjne


P.S.  Przekaż koleżance/koledze być może będzie też zainteresowana/zainteresowany

Dobrego dnia!

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Akademia treningu umiejętności społecznych za 249 zł!

Tutaj znajdziesz szczegóły dotyczące Mega kursu Akademia TUS

Akademia treningu umiejętności społecznych + zaświadczenie online z Placówki Oświatowej + 7 BONUSÓW (karty pracy, scenariusze zajęć)
   Karty pracy z lękiem
   Karty pracy jak się czujesz
   Karty pracy coachingowe
   Karty pracy podróże wewnątrz siebie
   Przygotowanie mentalne
   Trening umiejętności rodzinnych
   Scenariusze zajęć sensorycznych
   100 zabaw na integracje sensoryczną

Szkolenie: Jest to materiał do samodzielnego przerobienia w formie pdf. Nie ma ustalonych terminów. Kursant w dowolnym czasie i miejscu przerabia materiał szkoleniowy. Ponad 200 stron szkolenia!
Egzamin: Po każdym szkoleniu odpowiada się na dwa pytania kontrolne w formie opisowej. Odsyła się w dowolnym czasie – drogą mailową!

Zaświadczenie: Nasze zaświadczenia wydawane są w oparciu o wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych. Jednakże nie zastępują one ukończenia dyplomu studiów wyższych, studiów podyplomowych, kursów kwalifikacyjnych oraz innych dokumentów, które są niezbędne do wykonywania zawodu. Szkolenia mają charakter doskonalący oraz pogłębiający kompetencje. Na zaświadczeniu nie ma informacji o tym, że szkolenia odbyły się w formie online.

Faktury: Wystawiamy faktury na firmę lub osobę prywatną. Wystawiamy również faktury na placówki szkolne i gminy z terminem płatności do 14 dni.

Dodatkowa dokumentacja tradycyjna: można wykupić dodatkową dokumentację (2 dokumenty: zaświadczenie zwykłe z opisem programu szkolenia + zaświadczenie wg wzoru MEN- w formie drukowanej, wysyłka kurierem InPost) w kwocie 80 zł. Wystarczy dodać opcję obok lub: DODAJ DOKUMENTY TRADYCYJNE

Akademia treningu umiejętności społecznych + zaświadczenie online z Placówki Oświatowej + 8 BONUSÓW (karty pracy, scenariusze zajęć).

Cel szkolenia: Przedstawienie głównych założeń treningu umiejętności społecznych – definicje i założenia psychologiczne. W szkoleniu zawarto zagadnienia treningu kompetencji społecznych i opis wybranych kompetencji społecznych. Szkolenia opisuje rozwój społeczno-emocjonalny człowieka, podstawy funkcjonowania grup społecznych. Opisano TUS wśród różnych grup oraz przykładowe scenariusze zajęć TUS.

Kto może prowadzić TUS?

ajęcia TUS może więc prowadzić specjalista, którego przygotowanie dyrektor uzna za wystarczające do prowadzenia zajęć. Przepisy prawa oświatowego w ogóle nie odnoszą się do kwalifikacji osób mogących prowadzić zajęcia TUS. Mogą je więc prowadzić: psycholog, pedagog specjalny, pedagog, nauczyciel, który w ocenie dyrektora ma kwalifikacje wystarczające do prowadzenia tych zajęć.

Przygotowanie do prowadzenia zajęć treningu umiejętności społecznych uzyskuje się w formach doskonalenia zawodowego, które nie jest związane z uzyskiwaniem formalnych kwalifikacji.
W związku z tym mogą je prowadzić nauczyciele i specjaliści, którzy posiadają kwalifikacje do zajmowania danego stanowiska, legitymujący się w ocenie dyrektora wymaganymi kwalifikacjami do prowadzenia tego typu zajęć.

Akademia treningu umiejętności społecznych za 249 zł!
Tutaj znajdziesz szczegóły dotyczące Mega kursu Akademia TUS


Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.
 Pytanie

Czy pracownicy PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Pakiet kursów pomoc nastolatkowi w kryzysie cena regularna 577.00zł TREAZ TYLKO 99.00zł


KLIKAM I ODBIERAM:Pakiet kursów pomoc nastolatkowi w kryzysie

100 pakietów promocyjnych!

Pakiet 3 szkoleń + 3 zaświadczenia w formie elektronicznej!

Prewencja zachowań suicydologicznych, Depresja i samookaleczenia, Szybka interwencja w kryzysie!

Pakiet 99 zł!


Szkolenie:  Jest to materiał do samodzielnego przerobienia w formie pdf. Nie ma ustalonych terminów. Kursant w dowolnym czasie i miejscu przerabia materiał szkoleniowy.

Egzamin: Po każdym szkoleniu odpowiada się na dwa pytania kontrolne w formie opisowej. Odsyła się w dowolnym czasie – drogą mailową!


Zaświadczenie: Nasze zaświadczenia wydawane są w oparciu o wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych. Jednakże nie zastępują one ukończenia dyplomu studiów wyższych, studiów podyplomowych, kursów kwalifikacyjnych oraz innych dokumentów, które są niezbędne do wykonywania zawodu. Szkolenia mają charakter doskonalący oraz pogłębiający kompetencje.


Pakiet 3 szkoleń tematycznych:


Przedstawienie zagadnienia samobójstwa, a także głównych zaburzeń i innych czynników związanych z samobójstwem oraz pokazanie, jak rozpoznawać i postępować z osobami ze skłonnościami samobójczymi. Celem jest omówienie kwestii interwencji kryzysowej w sytuacjach związanych z samobójstwami, a także profilaktyki zachowań suicydalnych.


Poznanie podstawowych informacji o depresji występującej wśród dzieci i młodzieży. W szkoleniu omówiono czynniki ryzyka, przyczyny depresji i metody terapii. Zawarto także informacje dotyczące zjawiska samookaleczenia i sposoby przeciwdziałania mu. Szkolenie omawia kwestie związane z samooceną.Poznanie podstaw szybkiej interwencji w kryzysie. Opisano rodzaje kryzysów, pojęcie interwencji kryzysowej, przyczyny wystąpienia kryzysu, rodzaje i cechy kryzysów. Omówiono wpływ kryzysu na psychofizyczne funkcjonowanie człowiek. A także zaburzenie stresowe pourazowe i opis jego objawów. Ukazano techniki prowadzenia rozmowy psychologicznej oraz pracy z kryzysem. Szkolenie zawiera wiedzę co do metod tworzenia planu interwencji kryzysowej, wybrane modele interwencji kryzysowej i procedury jej prowadzenia. Opisano wybrane narzędzia i techniki stosowane w TSR oraz relacje terapeutyczne.


Po każdym kursie wystawione jest zaświadczenie w formie online – wydane przez Placówkę Oświatową. W tym pakiecie otrzyma się 3 zaświadczenia w formie elektronicznej!


Dodatkowe informacje: Kurs ma charakter doskonalący i pogłębiający kompetencje w tym w zakresie

Szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym, dlatego prowadzimy nabór ciągły (oznacza to, że nie musi zebrać się minimalna liczba uczestników w danym terminie).  


Naukę rozpoczynasz w dowolnym czasie i w wybranym przez siebie tempie realizujesz program.


Dokumentacja: Po pozytywnie zrealizowanym szkoleniu wystawiane są dokumenty (zgodnie z zamówieniem) wydane przez firmę szkoleniową oraz Placówkę Kształcenia Ustawicznego (Numer RSPO: 270751).

Na dokumentacji nie ma zapisu o trybie i formie kształcenia.


Po zakupie otrzymujesz materiał w formie PDF.


Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Hej, hej, przygotowaliśmy cudowne narzędzie do pracy w życiu i biznesie!

Rozkoduj swoją głowę poprzez zmianę schematów!


Przygotowanie mentalne – eMentalnik


W przedsprzedaży - 97.00zł

Dodatkowy kod 10%: 10mniej
eMentalnik – rozkoduj mentalnie swoją głowę. Przygotowanie mentalne do życia i biznesu!


Witamy Cię w tym szczególnym dzienniku, który został stworzony z myślą o Tobie. Zadaniem tego poradnika jest stworzenie narzędzia, które pomoże Ci rozwijać umiejętności pracy nad umysłem. Praca nad umysłem to niezwykle istotny element naszego codziennego życia, a często jest pomijany. Każdego dnia jesteśmy zasypywani informacjami, oczekiwaniami, presją i stresującymi sytuacjami, które mogą obciążyć nasz umysł i wpłynąć na naszą codzienną wydajność, samopoczucie, a nawet zdrowie.

Nasz umysł jest niczym potężne narzędzie, które potrafi nas wznieść na szczyty naszych możliwości, ale także pogrążyć w najgłębszych przepaściach niepowodzeń. Dlatego tak ważne jest, abyśmy nauczyli się, jak go wykorzystać i kontrolować, zamiast pozwalać mu kontrolować nas. Dlatego też powstał ten dziennik. Jego celem jest dostarczenie Ci narzędzi i technik, które pomogą Ci lepiej zrozumieć i skierować swój umysł.

Przy pomocy tego dziennika nauczysz się identyfikować i modyfikować swoje przekonania, rozumieć i dostosować schematy, tworzyć i stosować afirmacje, efektywnie zarządzać swoim czasem, oraz praktykować uważność.

Celem jest jednak nie tylko zrozumienie i praktyka tych technik, ale także wytworzenie nawyku codziennej pracy nad umysłem. Dzięki temu będziesz mógł skuteczniej radzić sobie ze stresem, z codziennymi wyzwaniami, poprawić swoje samopoczucie i jakość życia, a także osiągać swoje cele z większą łatwością.

Zapraszamy Cię do tej podróży, pełnej refleksji, samopoznania i odkrywania siebie. Przygody, która – mamy nadzieję – przyniesie Ci wiele korzyści i otworzy przed Tobą nowe możliwości.
Sprawdź też: Karty coachingowe
 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Ilona
Inne

Szkoda, że są tu głównie opinie o kursach. Czy może ktoś z czytających wie na temat pracy w roli konsultanta ds. szkoleń? Będzie nabór? Jakie zarobki?

Pracodawca

 Pytanie
@Ilona

Dzień dobry, pani Ilono, dziękujemy za zainteresowanie, w najbliższym czasie planujemy nabór na staże dla bezrobotnych, może to będzie opcja dla pani? Może pani też do nas napisać email przesyłając pani pomysł i/lub CV jeśli chce pani współpracowac na przykład w modelu b2b, na pewno odpowiemy, adres email to: ekursyonlinepl@gmail.com Diana

Witek Kołowicz
Inne

Ciekawa oferta kursów online, bardzo dobry kurs online z mediacji sądowych

Jakub Tymczyszyn
Inne

Bardzo dobre kursy z zakresu radzenia sobie ze stresem, polecam skorzystać

Marek Szudry
Pracownik

Serdecznie polecam kursy z psychologii z psychodia

Aleksandra
Inne

Jestem bardzo zadowolona z kursu Podejście do kursanta na więcej niż te 5 gwiazdek. Super przygoda i wiem ze pociągnę to dalej bo naprawdę warto Najlepsze Kursy tylko z Wami Dziękuje i polecam

1
Gosia
Inne

Uczestnicząc w kursach organizowanych przez ekursyonline zostałam bardzo mile zaskoczona zarówno profesjonalnym i jednocześnie przyjaznym podejściem do kursanta, jak również przystępnością opracowanych materiałów szkoleniowych. Na każdym etapie kursu spotkałam się wyłącznie z życzliwą atmosferą. Egzaminy zostały sprawdzone bardzo szybko i już po kilku dniach otrzymałam dyplom. Polecam wszystkim!

Emilka
Inne

Podpisuję się pod postami innych uczestników, również pozytywną oceną .Polecam wszystkim , życzliwa atmosfera, w razie jakichkolwiek pytań , szybka i dokładna pomoc. Egzaminy szybko sprawdzone. Pytania bardzo interesujące , materiały pomocne. Certyfikaty ładne.... polecam szczerze

Emilia
Inne

Podpisuję się pod postami innych uczestników, również pozytywną oceną .Polecam wszystkim , życzliwa atmosfera, w razie jakichkolwiek pytań , szybka i dokładna pomoc. Egzaminy szybko sprawdzone. Pytania bardzo interesujące , materiały pomocne. Certyfikaty ładne.... polecam szczerze

Karolina
Inne

Bardzo polecam!

Paulina
Inne

Polecam

Dorota
Inne

Super szkolenia.Pełna profesjonalna obsługa.Szybki kontakt z kursantem.Ciekawa tematyka szkoleń w bardzo dobrych cenach.Polecam

Małgorzata
Inne

Polecam! Świetne materiały

Małgorzata
Inne

Polecam! Świetne materiały

Jolanta
Inne

Mnie się bardzo podobała propozycja kursów, skorzystałam więc z jednego z nich. Przygotowanie merytoryczne doskonałe, materiały profesjonalnie przygotowane. Trochę nie potrafiłam na początku się na stronie odnaleźć, ale dzięki miłej obsłudze wszystko poskutkowało sukcesem. Dziękuję bardzo. Wrócę napewno

Hanna
Inne

Polecam !

Justyna
Inne

Bardzo dobrze przygotowany materiał szkoleniowy. Można uczyć się w dogodnym dla siebie czasie jak również zaliczyć egzamin. Kontakt z placówką odbywa się w sposób bardzo łatwy i zawsze odpowiadają w szybkim czasie. Gorąco i szczerze polecam

Zostaw merytoryczną opinię o PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska - Lubaczów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska?

  Zobacz opinie na temat firmy PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska
Przejdź do nowych opinii