opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Primavera Jastrzębia Góra

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.9/5

Na podstawie 90 ocen
Opinie(158)
Dodaj opinię
Aktualności(24)
Opinie(158)
Dodaj opinię

Aktualności(24)

Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Historia PRIMAVERA HOTELE
  • .
  • Osiągnięcia PRIMAVERA HOTELE
  • .
  • Działy PRIMAVERA HOTELE
  • .
  • Pracodawca PRIMAVERA HOTELE
  • .
  • Praktyki
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

Kim jesteśmy?

Historia PRIMAVERA HOTELE

Osiągnięcia PRIMAVERA HOTELE

Działy PRIMAVERA HOTELE

Pracodawca PRIMAVERA HOTELE

Praktyki

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Słupsk
  • Wejherowo
  • Tczew
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Jastrzębia Góra
  • Tupadły
  • Rozewie
  • Mieroszyno
  • Ostrowo
  • Chłapowo
  • Strzelno
  • Parszkowo
  • Karwia
  • Władysławowo
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gdynia - Primavera Conference & SPA
Olsztyn - Gabinet kosmetyczny "Primavera"
Władysławowo - Primavera Conference & SPA

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Jastrzębia Góra
  4. /
  5. Aktualności

Opinie

Aktualności - Primavera Jastrzębia Góra Jastrzębia Góra

Subscribe
Nie przegap nowości o Primavera Jastrzębia Góra!

Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

Email
Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

Company logo

Primavera Jastrzębia Góra

26.08.2025 12:50

Pracodawca

Czas na szkolenia...

W ostatnim czasie w Primavera Hotele odbyły się szkolenia mające na celu podniesienie kompetencji oraz doskonalenie umiejętności pracowników. Spotkania szkoleniowe zostały zorganizowane dla trzech działów: recepcji, barmanów oraz kuchni. Każde ze szkoleń zostało dostosowane do specyfiki pracy danego zespołu, koncentrując się na praktycznych aspektach obsługi gościa, efektywnej komunikacji, a także podnoszeniu jakości świadczonych usług. 

Dział recepcji brał udział w szkoleniu z doświadczoną ekspertką. Poruszono tematy profesjonalnej obsługi gościa oraz marketingu relacyjnego. 


Ekipa Barmańska została przeszkolona pod okiem doświadczonego Mistrza Sztuki Barmańskiej, który wprowadził za bar dużo pozytywnej energii. W trakcie warsztatu otrzymali porcję wiedzy z zakresu sztuki barmańskiej, miksologii, ergonomii pracy, efektów wow, a także sprzedaży sugerowanej. 


Wyjątkowe, smaczne i pełne pasji szkolenie kulinarne było czuć i widać już od wejścia do kuchni. Specjalistyczne szkolenie dla naszych kucharzy przeprowadzone zostało z zakresu kuchni włoskiej oraz dań bankietowych. Było sporo nauki, dużo testowania smaków, nowe techniki, świeże spojrzenie i rozmowy o tym, co naprawdę liczy się na talerzu.
Zdjęcie 0
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Company logo

Primavera Jastrzębia Góra

21.08.2025 10:05

Pracodawca

Dzień Dziecka w Primavera Hotele— nasza coroczna tradycja pełna radości!

Świętowanie Dnia Dziecka to już piękna tradycja w Primavera Hotele. Z roku na rok grono uczestników rośnie, a wspólna zabawa staje się jeszcze bardziej radosna.

Nasi pracownicy chętnie przychodzą na rodzinny piknik wraz ze swoimi dziećmi, tworząc wyjątkową atmosferę pełną uśmiechów i dobrej energii. To czas, kiedy możemy wspólnie odpocząć, cieszyć się pysznym jedzeniem i uczestniczyć w licznych zabawach, które rozpalają dziecięcą wyobraźnię i dostarczają mnóstwo radości.

Dzień Dziecka to nie tylko moment zabawy, ale także okazja do budowania więzi i wzmacniania naszej PrimaEkipy — bo wspólne chwile spędzone z rodziną i kolegami z pracy są dla nas bezcenne.
Zdjęcie 0
Zdjęcie 1
Company logo

Primavera Jastrzębia Góra

03.06.2019 15:38

Pracodawca

Nie tylko pracą człowiek żyje! Pracownicy Primavera angażują się w wiele inicjatyw charytatywnych. Tym razem wzięliśmy udział w akcji rejestracji potencjalnych dawców szpiku - Dzień Dawcy dla Ali. Część z nas była wolontariuszami, którzy rejestrowali zdecydowanych i namawiali tych niezdecydowanych. Pozostali współpracownicy - od kelnerów po rehabilitantów - przyszli się zarejestrować.
Pomagamy, bo możemy! Pomagamy, bo mamy to w genach!
#robięwPrimce #teamdkms #pomagambomogę
Zdjęcie 0
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Company logo

Primavera Jastrzębia Góra

10.05.2018 15:30

Pracodawca

Czy wiesz, że...

w Primavera Jastrzębia nigdy nie ma nudy! W tym roku na przykład zorganizowaliśmy dwudniowy Event Kulinarny!
Event Kulinarny to dwa konkursy gastronomiczne na wysokim poziomie, które odbyły się w dniach 25-26 kwietnia w Primavera Jastrzębia Góra. Pierwszy dla uznanych i doświadczonych szefów kuchni. Drugi miał za zadanie wyłonić kolejny talent kulinarny Polski Północnej wśród młodych adeptów sztuki kulinarnej. Kucharzy oceniało profesjonalne jury w składzie:
Wiesław Kartasiński (Radisson Blue Szczecin), Andrzej Jakomulski (Spa Leda Kołobrzeg), Wiesław Bober (Fabryka Wełny Pabianice), Tomasz Szymański (Iglotex), Adam Kotomski (Narvil), Dariusz Gwiazda (Primavera Jastrzębia Góra) oraz Pascal Brodnicki, z którym mieliśmy przyjemność poznać się na specjalnym spotkaniu dla pracowników Primavera.

Takie przygody lubimy najbardziej!
Zdjęcie 0
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6

+1

Zdjęcie 0
  • 1
  • 2
  • 3