Nie polecam pracy w tej firmie transportowej. Płacenie pod stołem , umowa na najniższą krajowa , ZUS od najniższej krajowej , nieprzestrzeganie godzin nocnych , nie przestrzeganie pakietu mobilności , nielegalną forma płatności z kilometra albo kursu , obciążanie z i tak głodowych pensji pracowników za uszkodzenia pojazdów, samochody w większości niesprawne z odciętym adblue. Nie płaci za urlopy , nie płaci za zwolnienia jak należy o ile w ogóle zapłaci. Chcę się wypłatę na konto to wiadomo, więcej niż najniższą nie przeleje. Wyjeżdżasz w trasę to bramki płacisz za swoje dopiero później oddaja a najlepiej jak byś wszystko co płatne omijał. Plombowanie zbiorników paliwa - z góry ma kierowcę za złodzieja , przy wypłacie wieczne płakanie że duże spalanie, normy wyssane z palca, kobieta z biura co rozsyła trasy nie ma pojęcia o niczym. Ma swoich pupili i ich faworyzuje. Nie polecam. Inspekcja pracy tam już dawno powinna być z kontrolą.