Opinie o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy w Piątnica Poduchowna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy w Piątnica Poduchowna

J 23

NIE kupować niczego od "nich", uprawiają politykę kosztem swojej załogi, co to za przymusy szczepień WY i ci co są u rządu macie za nic wolność obywatela do wyboru

@J 23

To bardzo odpowiedzialnie ze strony firmy, ze strony pracodawcy. Jestem lekarzem i też musiałam zaszczepić się.

100 lat osm

Praca przyjemna. Dyrektor przemiły a kierownicy uśmiechnięci i skorzy do pomocy. Z ogromną wiedzą. Atmosfera panująca ciągle się zmienia. Na lepsze. Związki zawodowe działają prężnie A wypłaty coraz większe. Indeksowane inflacją. Także rozwój naszej firmy napewno wprawia w osłupienie konkurencję. Życzę wszystkiego dobrego dla kierownictwa i zarządu. Ps. Nic nie wiem o żadnej segregacji. A produkty są klasy premium.

Aleksandra
@vvvv

A deputaty w nabiale macie? ;) To tak troszkę żartem się pytam, a na serio bym chciała się dowiedzieć, czy jest opieka medyczna dla pracowników na koszt firmy? To trochę taki wielkomiejski przywilej, ale kto wie... :)

Zgłosił się ktoś na Analityka Danych, co na stronie się ogłaszają? Jestem bardzo ciekawa, czy oddzwonili i zaprosili już kogoś na rozmowę. Albo może ktoś był i mógłby powiedzieć, co ich interesowało i jak to wygląda, cały proces? Zamierzam wysłać CV, ale trochę się stresuję.

Jan Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Witam chciałbym się dopytać jakie są wstępne zarobki na produkcji.....oraz po ok 2,3 lata??? .....I czy ciężko dostać się do pracy???

Teresa

Ktoś może napisać ile się zarabia na produkcji? Taki zalew antyszczepionkowców że nie mogę się dokopać wpisów na temat pracy :3

@Teresa

Kobiety na produkcji z około 2 letnim stażem zarabiają niewiele, bo około 3900, w tym oczywiście pensja za niedziele i nocki. Gdyby praca była od poniedziałku do piątku bez nocek, to bliżej minimalnej krajowej.

A co to ma wspólnego z pracą tutaj? Bo nie rozumiem. Opinie powinny raczej dotyczyć pracodawcy. Ktoś napisał, że z dwuletnim stażem kobiety zarabiają na produkcji około 3900 zł z dodatkami. To stawka netto? Ile w takim razie zarabiają nowi pracownicy na start?

J 23

Ewa Nowy wpis
@J 23

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Kupiłam dzisiaj w biedronkowej promocji 12 opakowań jogurtu Skyr- jogurt pitny typu islandzkiego, waniliowy i mango&marakuja, te smaki lubię najbardziej. Problem w tym, że to, co dzisiaj kupiłam w żaden sposób w smaku nie przypomina jogurtu tego mojego, ulubionego. Jeśli Państwo rozlewacie popłuczyny poprodukcyjne, to nazwijcie to wprost; lub jeśli jest to produkt uboczny spoza linii produkcyjnej, to też należy ot tym klienta poinformować, a nie nazywać tego promocją. Jest to przecież oczywiste, że Wasz produkt został sprzedany dla sieci Biedronka po niższej cenie i jako producent odpowiadający za jakość, wymagać od sklepu przeceny, a nie promocji. Jogurt ten kupuję i piję codziennie od ponad dwóch lat, jego jakość bywa różna, ale ten, który kupiłam dzisiaj w szczecińskiej Biedronce nie nadaje się do picia, a na pewno nie przeze mnie. Nie chciałabym nazywać "Piątnicy" jeszcze jedną (usunięte przez administratora)firmą, ale od dzisiaj chyba zmienię zdanie. Jest mi przykro tym bardziej, że jestem rodowitą Podlasianką. Jeśli dla tzw. droższych sklepów produkujecie Państwo jogurt zgodnie z procedurą, to proszę mi taki sklep polecić.

100 lat osm

@100 lat osm

Czyli jak inflacja wzrosła koło 20% to wypłaty też tyle poszły do góry? Ostatnio kiedy była podywżka? W tym roku czy dopiero się szykuje?

qqqwa
@Mirosław

W tamtym roku były dwie podwyżki po 10% każda, w tym roku 10% i nie zapowiada się na kolejną. Co z podwyżek, skoro nie szanują pracowników?

Jadzia
@qqqwa

A czego Ci brakuje? Co masz na myśli, że nie szanują pracowników, źle się do nich odnoszą, czy po prostu zlecają bardzo dużo pracy?

qqqwa
@Jadzia

Dużo pracy to nie problem. Za wykonaną pracę pracodawca płaci i tak ma być. Są inme rzeczy.... Jak nie jesteś od kogoś "ważnego" to zapomnij o awansie czy rozwoju. To jest zarezerwowane tylko dla rodziny i znajomych kierowników/dyrektorów i tych wyżej, bez znaczenia jak bardzo się starasz i jakie masz kwalifikacje. (usunięte przez administratora) kiedyś był codziennością, wyzwiska pracowników normą (pozdrowienia dla ex kierownika produkcji), na szczęście to się powoli zmienia, jednak w wielu pracownikach szczebla wyższego dalej to siedzi, gdzieś bardzo głęboko. Gdyby w okolicy była firma, która płaci podobnie do Piątnicy, to pewne jest że duża część pracowników poszłaby tam od razu. Ale tu Piątnica nie ma konkurencji. Wypłaty to ewenement na skalę polską, jak za pracę fizyczną to zarobki rewelacyjne (produkcja/magazyn). I poza wynagrodzeniem, pewną robotą i stabilnością firmy nie ma więcej plusów pracy w tym miejscu.

Rysiek
@qqqwa

No to dobrze że chociaż dobrze płacą i pewnie głównie to ludzi trzyma w miejscu. A benefity? Pracownicy dostają coś fajnego co choć trochę motywuje do pracy?

vvvv
@Rysiek

13stki, dodatki na slodkosci swiateczne dla dzieci, pracodawca super

Aleksandra
@vvvv

Jakie wartości są cenione w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy?

Mirosław

Na stronie firmy widziałem ofertę dla specjalisty ds. projektów i raportowania. Chciałbym dopytać czy już przyjęli kogoś na to stanowisko czy jeszcze rekrutacja jest w toku? Ktoś był na rozmowie i może powiedzieć jaka jest skala trudności? Szybko informują o wyniku?

Klinik

Piątnica co to jest ? Prawdopodobnie producent wyrobów mleczarskich przypadkowych na zasadzie jak się uda. Udaje się bardzo różnie z reguły żle. Np. twaróg wiejski półtłusty "klinik" za każdym razem jest co innego w opakowaniu: raz jest mokry który się rozsypuje. raz jest z dużą ilością serwatki nie odsączony prawidłowo , raz nie wiadomo co to jest itp. Firma nie potrafi wyprodukować produktu powtarzalnego od czego jest technolog czy może inna osoba odpowiedzialna za produkcję. Reklamowali się w mediach i sprzedaż się zwiększyła to zaczęli psuć produkt a może jest tam sabotażysta z konkurencji.

#zpiatnicynoboskad

Śmietana 30% jest bardzo nie dobra i zepsuła mi smak potrawy.

megg

Witam , bardzo lubię produkty tej firmy , ale jakość w sklepach tradycyjnych i np. w Biedronce tych samych produktów jest całkiem inna . W czwartek 30 czerwca kupiłam w sklepie GS Kobierzyce - sklep w Bielany 2 serki wiejskie , razem z moją mamą wraz ze szczypiorkiem zjadłyśmy je ze smakiem .Dzisiaj 2 lipca mama kupiła takie same ( tej samej firmy w Biedronce przy ulicy Krzyckiej ) . ale wg nas to nie jest ten sam produkt . Zrobiliśmy tak samo jak w czwartek . ale ten serek jest całkiem inny . .Cena wcale nie różni się znacząco . Dzisiejszy serek jest bardziej rozwodniony , dziwnie pieni się i smakowo jest inny . Jeżeli chcecie sprzedawać na masę w Biedronkach , to wasz problem . ale zapewniam was , że klient " nie 500 + , tego towaru więcej nie kupi .

kika
@megg

Mam podobne spostrzeżenie na temat produktu Serek wiejski naturalny (bez szczypiorku) - ten kupiony w Biedronce jest bardziej rozwodniony niż zakupiony np. w Delikatesach Centrum.

Ilona
@kika

I kupowany był w podobnym okresie? Mam na myśli czy mogłaby to być podobna partia produktu. Bo skoro tak to z tego raczej wynika, że w biedronce był niepoprawnie przechowany i stąd ten efekt. Naprawdę myślicie, że to wina piątnicy?

Kolis
@megg

Produkty to zwykła grabież , wszystkie, jakbyśmy zarabiali tyle ile na zachodzie to i tak za drogo by u nas było, a już kefir skyr pobił rekord 3,79 pln za 150 gramów, co to ma być???? To w UK za 7 pln kupię, uwaga 3 sztuki tego kefiru,(usunięte przez administratora)

Agnieszka
@Kolis

Ale jak już sie płaci to człowiek wymaga żeby nikt go nie oszukał. Ciekawe ile można zarobić w tej spółdzielni skoro produkty tak podrożały. Może pensje też poszły w górę? Jak myślicie? Może pracownicy nam odpowiedzą

No3

Jeśli chodzi o koktajl to zmiana szaty graficznej i nowe smaki ok. Ale czemu jest 2 gramy białka mniej ? 28 gram to był hit na rynku a teraz 26 no to tak trochę szkoda...

Segregacja ludzi na tych którzy się poddali eksperymentom medycznym i na tych którzy tego nie chcieli (nie mogli zrobić). W kraju który ma taką historię jak Polska - na naszych oczach rodzi się faszyzm. W tej firmie ludzie są dyskryminowani za to że zgodnie z Konstytucją RP i Kodeksem Norymberskim odmówili poddania się eksperymentom warunkowo dopuszczonym preparatem. NIE MOŻEMY TYCH LUDZI ZOSTAWIĆ! Jako Polacy jesteśmy zobowiązani walczyć z takimi nieludzkimi zachowaniami! Dziś pracownicy Piątnicy a jutro kto? NASZE DZIECI ?! NIGDY WIĘCEJ FASZYZMU I SEGREGACJI LUDZI!!!

Bunia
@Anna

Produkty firmy są bardzo dobre. Mój patriotyzm każe mi wspierać polskie firmy. Jestem wstrząśnięta wpisami o segregacji sanitarnej!!! Zadzwoniłam do tej firmy i zapytałam czy to prawda, pani powiedziała, że troszczą się o pracowników i nie ma segregacji społecznej, ale ja się zzle czuję, bo i tak przeżyłam szok, mimo iż nie muszę podlegać przymusowemu eksperymentu szczepionkowemu w zamian za pracę, tzn. chleb i utrzymanie rodziny... Jest mi przykro i chce mi się płakać. Proszę o wypowiedzi pracownikow, jak tam jest. My Konsumenci wspieramy WAS pełna patriotyczną piersią!

@Bunia

A co mają produkowane serki do szczepienia? To dobrze że wspieracz polskie firmy ale sprawdzanie czy firma weryfikuje szczepienia pracowników to już przesada. Raczej ciesz się smakiem serka i na tym poprzestań ;)

Bunia
@Mirosław

Jeżeli MY, Konsumenci, możemy choć trochę powstrzymać terror szczypawkowy, to powinniśmy o tym głośno mówić, bo czy Ty szanowny Panie chciałbyś przymusowo uczestniczyć w eksperymencie medycznym, albo nie mieć pieniędzy na chleb dla dzieci!?

Weronika
@Bunia

Takie warunki i polityka firmy... to jedyny minus firmy? czy cos jeszcze się znajdzie?

DON 't Regreat

Pierwszy raz kiedy moje serki mnie porobiły po ogonku, był moment kiedy usłyszałem, że ludziom którzy robią serki, którym ufam źle się dzieje (jakieś szczypawki obowiązkowe coś tam). To bolało i byłem z nimi... ale teraz jak obserwuję w Net TO serki, które nagle są po 2,89 a były poniżej 2 zł (lub 2,19 zł). Myślę, że ktoś bardzo daleko odfrunął od rzeczywistości do krainy nie istnienia... i chyba niech tam zostanie, bo ja już nie kupię i każdemu znalazłem alternatywę... tak mi przykro.... Chu*ki z zarządu, którzy zapieczętowaliście swój los do widzenia betonowe głowy. Tak mi przykro, że Polskie firmy tak beznadziejnie się kończą i potem mamy chińskie, których nie wybieramy... zostaje tylko kupić pole i kozę oraz krowę i dogadać się z sąsiadami, bo "przeciętny" Polak se zawsze poradzi(usunięte przez administratora):(. Przechodzę na szczypiorek i sałatę, bo chyba tak trzeba...

Janusz Tracz

Kiedy tylko dowiedziałem się że firma dopuściła się obrzydliwego posunięcia w związku ze Szczepieniami nic nigdy choćbyście zmienili zdanie etc od was nie kupie nawet w restauracji zaczynam pytać czy używają produktów z waszego garażu... Takie postawy powinny być napiętnowane i oczywiście karalne

j23
@Janusz Tracz

narażasz siebie i innych na ryzyko zgonu

MM

W związku z podjętymi decyzjami przez Państwa zarząd oświadczam że nie będę więcej kupował Państwa produktów, co więcej będę do tego namawiał wszystkie osoby z mojego otoczenia.

Ona 30
@MM

Brawo, robie tak samo. Uswiadamiam kazdego, i sama juz nie kupie nic z piatnicy

j23
@MM

będę kupował w firmie w której pracują ludzie zaszczepieni

1975

Gdzie jest Wasze przepyszne masełko.

Vot

Firma segregująca Polakow, już nie kupuje i nigdy nic co wyprodukowali pod swoim brendem nie kupie nawet gdyby swoje produkty rozdawali za darmo... Gardzę rasizmem, gardzę segregacja gardzę ta firmą..

Teresa
@Vot

Ok, ale co się stało? Reklama z babcią Eugenią kogoś segreguje, czy co... Pytam serio, nic nie słyszałam o jakichś rasistowskich działaniach spółdzielni.

Tom
@Vot

Stop dzieleniu Polaków.

Iza

Cześć, napiszcie jakieś nowe informacje odnośnie pracy w Spółdzielni :) Czy obecnie są jakieś szanse na zatrudnienie w niej?

@Iza

Nie polecam! W firmie panuje segregacja ludzi na lepszy i gorszy sort. Ci zaszczepieni nie muszą nosić masek (skoro są zaszczepieni nie powinni się obawiać tych nie zaszczepionych, bo jaki sens ma wtedy szczepienie?!). Osoby nie zaszCzepione-myślące muszą nosić maski bo mogą 'zarażac' ???? non sens :) w dodatku straszą wyciąganiem wniosków za nie przestrzeganie zdebilałych 'zasad'

Postronny
@Iza

Jak widać nie warto. Szukaj innego pracodawcy

@Postronny

Tak się składa, że cała okolica marzy o pracy w tej firmie... czego wyrazem jest nawet ten komentarz wyżej ;)

Olek

Marzą osoby które nic nie umieją i rynek pracy w Polsce ich szybko zweryfikuje- tj każdy pracodawca wywali ich na zbity (usunięte przez administratora)na brak kompetencji. Przykładem jest Radzio kierownik- wskażcie mi firmy które chciałyby mieć takich pracowników?

PP

Bardzo dobra decyzja firmy w sprawie niezaszczepionych pracowników. Jako klient popieram decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy - Piątnica Poduchowna

• Jak się pracuje w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy?

Zobacz opinie na temat firmy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy?

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy