Crossover Poland Sp. z o.o.

Opinie o Crossover Poland Sp. z o.o.

sokoleoko

@Osama Bin Laden Dobre :)

Nickowy

dobrze zgadzac to sie moze, ale wejdz chociaz na glassdoor i tam sa okropne komentarze n/t standardow pracy. Ludzie pisza, ze robisz caly czas to samo i nie ma zadnego rozwoju, bo przeciez caly czas jestes jako remote. Czy naprawde sie to oplaca dla 40-60 kawalkow dolcow / rocznie ? Dali ci jakas lojalke, ze masz min. 2/3 lata popracowac ? Z tego co pisza na glassdoor ludzie uciekaja po kilku tygodniach :) ale Polacy jak zwykle mysla, ze zlapali los na loterii..

Mam doswiadczenie zagraniczne
@Nickowy 19.01.2017 18:25

Tu sie zgadzam z kolega. Sam myslalem, zeby aplikowac na Data Analyst za 60 kawalkow, ale ja znam ta str glassd. wiec od razu tam sprawdzilem ta firemke. Szok totalny - takie jechanie po firmie sie rzadko zdarza. Odpuscilem sobie. Zgadzam sie z Toba. Moim zdaniem aplikuja i jaraja sie Polacy, ktorzy nigdy nie pracowali poza Polska na dobrych, wysokich stanowiskach i mysla, ze zlapali los na loterii.

M.coder

Czołem, Pracuję poprzez Crossover.com od miesiąca i patrząc obiektywnie, wszystko się zgadza. 40 godzin pracy tygodniowo przy dłuższym projekcie dla firmy z US. Mój test trwał kilkanaście godzin (myślę że to się zmienia aby nie było rutyny) a cały proces 1,5 tygodnia. W polsce jest już kilkadziesiąt osób, dwa tygodnie temu było jedno ze spotkań. M.

Osama Bin Laden
@M.coder 28.12.2016 09:51

http://www.krs-online.com.pl/crossover-poland-sp-z-o-o-krs-711587.html Data wykreślenia z rejestru przedsiebiorców:2016-09-27 Dla kogo pracujesz i co się zgadza?

di4l

Sam jestem ciekawy, bo cała ta firma wygląda mało wiarygodnie. I jeszcze to na ich stronie. Q. How long is the testing and do you pay for it? A. Testing can last 1-3 weeks. Patrząc na kolegę przedmówcę... to ugrywają kilkadziesiąt godzin pracy u każdej rekrutowanej osoby. > Nie wiem o co tu chodzi, ale nie wyglądało to normalnie, aby opracować solidną dokumentację dla pary funkcjonalności nowego systemu, z naciskiem na wzorce projektowe i technologie, z diagramami UML w ciągu 12 godzin. ... może na tym właśnie polega pomysł :) Podzielić pracę na małe podzadania, rozpylić w eter, zgarnąć odpowiedź od kogoś komu się uda (jest nawet taki wzorzec projektowy EAI: scatter-gather).

wykidajło

Testy jakieś dziwne, jakby pod konkretne projekty dla jakiegoś sektora. Chyba faktycznie bankowego. Jak dokładnie w tym nie siedzisz o co pytają, to sobie nie poradzisz, bo nie masz gotowców. Dają parę godzin, zupełnie jakbyś miał to robić w pracy, gdzie masz przecież dostęp do kodów systemów. @mudsi Z kim pracujesz i na jakim stanowisku? Jaka jest klientela tej firmy? Jakie tempo pracy? Czy takie wyżyłowane jak na tym teście?

minix

Teraz Crossover stronę już posiada. Ja miałem u nich test z UML. Dali mi tak mało czasu, że mam wrażenie, że oczekiwali, że ukradnę dokumentację systemu bankowego i im przekażę, aby się wyrobić w czasie. Nie wiem o co tu chodzi, ale nie wyglądało to normalnie, aby opracować solidną dokumentację dla pary funkcjonalności nowego systemu, z naciskiem na wzorce projektowe i technologie, z diagramami UML w ciągu 12 godzin.

Zostaw opinię o Crossover Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crossover Poland Sp. z o.o.