Opinie o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OLEOFARM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEOFARM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Specjalista

Polecam pracę w firmie Oleofarm !! Pracowałem w dziale rozwoju technologii. Zacząłem pracę zaraz po studiach w projektach inwestycyjnych. Na początku nie było łatwo ale po okresie próbnym 3 miesięcy zacząłem dostawać coraz ciekawsze projekty i zadania. Po 8 miesiącach pojechałem na delegacje do Chin także naprawdę byłem bardzo zadowolony z pracy. Praktycznie w każdym dziale pracują bardzo mili ludzie oczywiście zdarzają się wyjątki... Po roku zdecydowałem zakończyć pracę ze względu na powrót w rodzinne strony. Jak ktoś chce pracować to znajdzie w firmie swoje miejsce w dodatku firma szybko się rozwija w środku panuje niekiedy zamieszanie ale wydaje mi się że dzięki temu można się dużo nauczyć. Polecam tą firmę 8/10

Wiktor

Dzień dobry, Może ktoś opisać pracę na stanowisku inżyniera procesu? Widzę, że firma prowadzi rekrutację na to stanowisko. Pozdrawiam

Maja

Dziękuję Ci za szczegółowy wpis. Te informacje na pewno będą istotne dla wielu osób. Wspominasz o dużej rotacji w niektórych działach, czy wiesz, z czego to wynika? Piszesz również, że często potrącana jest część premii, czy w umowie są podane warunki jej przyznawania?

Maja

@John, czy możesz powiedzieć, z jakich dokładnie względów nie polecasz zatrudnienia w tym miejscu? Wspomniałeś również o wielu plusach, proszę Cię, byś także je wymienił. Dla wielu osób będzie to na pewno cenna wskazówka. Czy obecnie firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę, oferuje pakiet socjalny?

Przedstawiciel farmaceutyczny

Pani rekrutujaca bardzo miła, zdawała mnóstwo pytań typu: jak bym się zachowała w takiej sytuacji, co bym zrobiła gdyby, co bym zrobiła jeśli. W sumie na tym opierala sie moja rozmowa rekrutacyjna. Ze dwa pytania o sciezke kariery i o wynagrodzenie. W sumie średnia rozmowa.

John

Nie jest kwestią Barnabo, stopnia angażowania się w pracy i nie było w zdaniu, które napisałem słowa wskazujacego na narzekanie, z całą odpowiedzialnością nie polecam pracy w tej firmie, z wielu względów. Choć jest wiele plusów, to jednak minusy robią złą statystykę.

John

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie,

Tymon

Rotacja to dziś normalne zjawisko. Pracownicy z bardzo różnych powodów zmieniają pracę. Jaką macie atmosferę w firmie?

Zuzia

Podpowiedzcie czy firma prowadzi teraz rekrutacje?

Młody naiwny
@Zuzia

Ta ,firma, zawsze prowadzi rekrutację- to o czymś swiadczy

Czarek

To raczej normalne, że firma pracuje na zysk. Nie słyszałem żeby ktoś pracował za darmo!!!

gee

Pracowałem w OLEOFARMie dobre 2 lata, nastawienie firmy względem działów utrzymanie ruchu/produkcja/magazyn głównie na zysk... jak w większości firm produkcyjnych, z tym trzeba się liczyć. Polecam zrobić jakieś kursy na testera programowania w internetach tego pełno i kosić kasę 5k/miesiąc, zamiast wylewać swoje żale na forach tego typu, że płaca słaba socjalu brak itp itd... "Każdy jest kowalem swojego losu" Pozdrawiam, w szczególności kadrę kierowniczą produkcji i Panów Prezesów

To była najgorsza firma, w której pracowałem - po ponad 2 latach pracy ciągle umowa na czas określony, brak szacunku do pracownika. Gdy były organizowane spotkania we Wrocławiu a ja pracowałem na pomorzu to w ciągu dnia nie zrobiono nawet przerwy obiadowej, nie mówiąc już o zaoferowaniu jedzenia, żenada. Dojazd na spotkanie w tym samym dniu bez możliwości noclegu bo kierownik miał taką wizję. Kierownicy HR bez kompetencji. Firma nie inwestuje w pracownika. Doświadczenie zdobyte w Oleofarm jest najbardziej dotkliwym przeżyciem w mojej ścieżce kariery. Odradzam.

meggie

Widzę że ogłoszenie na Brand Managera pojawia się regularnie od zeszłego roku. O co chodzi? Nie mogą nikogo znaleźć, mają "ustawione" rekrutacje" czy taka rotacja? Już raz wysyłałam CV i zero odzewu, chociaż spełniam wymagania. Proszę o odpowiedź, bo ciągłe ogłoszenia na to samo stanowisko nie wyglądają zachęcająco, zwłaszcza gdy człowiek chce zaryzykować i zmienić pracę.

@meggie

mają częstą rotacje pracownikow oraz kilku stopniowy stopien rekrutacyjny.. pozatym te lepsze oferty pracy typu obojetnie jaki pracownik biurowy to kazdy chce wcisnąc "swojego" .. gdyby cie ktos polecil to pewnie juz by do ciebie zadzwonili.. lepiej nie zmieniaj pracy bo tak jak mi kolega mowil ktory pracuje w tej firmie duzy kawał czasu.. nie ma mozliwosci podnoszenia kwalifikacji .. pozatym tez kasa - jaką wywalczysz stawke przy ostatniej umowie na czas nie okreslony na tej stawce bedziesz pracowac - niektore firmy robią tak ze co roku masz podwyżke inflacyjną, albo staż pracy bedziesz miałą dosc dlugi to nie dostaniesz podwyzki za to..jesli chcesz zaryzykowac to ok - ale mozesz wpasc z deszczu pod rynne.. tym bardziej ze teraz jest dziwna polityka firmy jesli chodzi o urlopy - pewnie moje zdanie sie nie liczy ale mialem kontakt z osobami ktore bardzo sie na tej firmie przejechali.. pozdrawiam

Tymon

Jak się tu pracuje? Tak dawno nie pisaliście.

@Tymon

panie... omijajcie tą firme SZEROKIM łukiem... bez socjalu bez niczego.. pracowalem 2 lata wtej firmie.. wciul nadgodzin ,wykorzystwanie na maxa.. jesli ktos chce isc na produkcje niech sie liczy z tym ze firma ma postuj pracy 2tyg w lipcu i jesli komus nie pasuje akurat w tym terminie urlop to ma problem , jako magazynierzy z mokronoskiej - to najlepiej ma kadra kierownicza - 8h - 1 zmiana i do domu..reszta zalogi ma 3 zmiany , magazyn pietrzykowice - (usunięte przez administratora) - ukraincy nie chca pracowac , pensja - nie ma negocjacj ze ktos proponuje ci jakas stawke a ty mozesz cos sie wytargowac - nie pasuje to nie przedłuzają ci umowy.. wiele osob w tej firmie pracuje "na start" bez doswiadczenia - popracuja troche zdobywaja doswiadczenie i uciekaja bo slabo płacą.. jest wiele firm we wroclawiu co szukaja ludzi z dobrym socjalem :) mi udalo sie taka znalesc.. pozdrawiam

pozatym jesli masz duzo L4 ..wiadomo jest sie chorym przeziebienie czy cos to jesli przez pare lat ci sie liczpa L4 z sumuje np miesiac to nie wazne ze np chorowales 4 dni w roku ale suma na swiadectwie pracy wynosi miesiac to mozesz sie pożegnać z pracą w Oleo bo prezesowi to przeszkadza

Xy

Kiedys mialam okazje poznac szanownych dzentelmenow prezesow. Fantastyczni goście! Przyznaje ze chcialabym tam pracowac! Firma sie naprawde szybko rozwija. Kto sledzi wyniki ten wie.

@Xy

prezesi są spoko.. jeden przyjezdza na 10 do pracy i do 15 "pracuje" - nic tylko byc prezesem.. (usunięte przez administratora)

Nadia

Gdyby OLEOFARM był złą firmą to lista ofert byłaby bardzo długa. Tak nie jest co świadczy o stabilności załogi, pewnie dobrej atmosferze. Dziwi bardzo wystawianie opinii przez osobę, która nawet nie jest pracownikiem .

@Nadia

są działy takie w tej firmie gdzie kazdy zatrudnia "Swojego" typu pracownicy biurowi.. nie ma ogloszen na te działy.. glownie szukaja magazynierow , pracownikow produkcji i przedstawicieli handlowych (usunięte przez administratora)

Hej

Mogę wiedzieć jakie są stawki na start? Warunki krunki pracy? Zastanawiam się nad przejściem

Jasiek

Aplikowałem do firmy na stanowisko w kontroli, coś dodacie?

Olałem oleofarm

Ja poszedłem do firmy sąsiadującej z oleofarmem i jestem zadowolony, stawkę wynegocjowalem powyżej 2700 plus spoko benefity umowa o pracę. Trzeba tylko się rozejrzeć ...

Nadrek

Chyba nie jest tak źle jak piszecie. OLEOFARM na chwilę obecną nie potrzebuje tak bardzo pracowników. Może lepiej rozmawiać z kierownictwem firmy w sprawie podwyżek niż narzekać na forum co nic nie daje?

seth

Jak wyglada praca praca magazyniera/operatora wózka widłowego w tej firmie? Tzn zakres obowiązków warunki finansowe?

Zostaw merytoryczną opinię o OLEOFARM Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w OLEOFARM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OLEOFARM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEOFARM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEOFARM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OLEOFARM Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLEOFARM Sp. z o.o.