Wosh Wosh Martyna Zastawna
counter
3 75 56 5 1
Dominika Nowy wpis

Super, że jesteście zadowoleni ze swojej pracy. Może zdradzicie nam jakieś szczegóły panującej tam atmosfery. Wiele osób odwiedzających wątek firmy jest ciekawe wynagrodzenia oferowanego przez firmę. Czy jest ono adekwatne do wykonywanych przez Was obowiązków?

NICK Nowy wpis
 Rekomendacja

Super praca

om Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
 Rekomendacja

Bardzo fajny klimat, świetne miejsce do pracy :)

NICK Nowy wpis

SUPER PRACA!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

d
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje od kilku miesięcy, sporo się od tego czasu zmieniło. Dba się o pracowników, conajmniej raz na miesiąc prowadzone są różne szkolenia. WoshWOSH- Jedna z ciekawszych prac w jakiej pracowałam

Kamil

Jeżeli ktoś nie lubi kontaktu z ludźmi to praca nie dla niego. Ciągły kontakt z klientem, bardzo wymagającym, trzeba dużo tłumaczyć, słuchać, radzić. Zespół pomocny to ważne, dla początkujących. Plusem są liczne możliwości - konferencję, udział w eventach itd.

robert

Ciekawa, ale wymagająca praca.

Dominika
@robert

Każda praca jest na swój sposób wymagająca, nie uważasz? Jeśli zatrudnienie jest satysfakcjonujące dla pracownika, to owe wymagania są jedynie kolejnymi wyzwaniami. Zdradzisz nam, co jeszcze kryje się za słowem "wymagająca"? Chcesz powiedzieć, że pracownicy mają wiele obowiązków? Jak to się przedstawia w praktyce?

Ilona

Trochę mało miejsca, ale firma nadrabia atmosferą. Miłe dziewczyny, ciekawa praca. Póki co jestem zadowolona. Moje sugestie dla Wosh Wosh Martyna Zastawna: Pracuje od niedawna, wiec dodaje pierwsze wrazenie. Plusem jest nietuzinkowa praca, minusem mało miejsca i upierdliwi klienci. Kontakt zarówno z manager jak i z szefową, póki co bez zarzutów. Spoko, że na początku robią szkolenia. Lubię atmosferę w Wosh Wosh Martyna Zastawna za: ludzie i praca

Marek

Za mną na razie tylko warsztaty, ale zarówno Pani (usunięte przez administratora) jak i dwie dziewczyny, które były na targach zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Otwarte, uśmiechnięte, zaangażowane. Bardzo na plus. Gdybym miał 20 lat mniej to bym aplikował.

Filip

Byłem właśnie na rozmowie o pracę. Czekam na decyzję. Rozmawiałe z managerką - bardzo przyjaźnie i na luzie. Mam nadzieję, że się dostanę

olek

POLECAM

Dominika
@olek

Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w firmie? Co konkretnie polecasz w Wosh Wosh? Czy cenisz sobie atmosfera, jaka panuję w firmie? A może warunki płacy są dla Ciebie atrakcyjne? Czekamy na Twój komentarz.

Olka97

Dla chcących się wyżyć artystycznie - świetne miejsce. Malowanie na butach to sztuka. Cieszę się, że są takie miejsca na rynku pracy. Kasa zawsze na czas, to też ważne

Kaś23

Wszystko OK, jak ktoś oczekuje cudów to być może będzie zawiedziony, ale umówmy się, to jest mała firma, która ma swoje wyzwania, plusy i minusy. Pracowałam tam 3 miesiące i zawsze mogłam liczyć na zrozumienie. Pieniądze na czas, zgodnie z wykonaną pracą

Jul

Pracowałam tu tylko przez miesiąc, ze względu na wakacje. Jednak bardzo mi się podobało. Nieszablonowa praca, fajni ludzie. Z szefową zawsze można było o wszystkim porozmawiać , jeżeli było trzeba to siadała z nami i pomagała. Minusem był tylko mały lokal, ale tak poza tym jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie ciekawsza praca, szczególnie na wakacje niż te oferowane.

k

Dość niestandardowa praca, ale można się sporo nauczyć. Mi się pracuje dobrze.

Oki

Ta firma to nieporozumienie. Serio nie widziałem żeby właścicielka tak bardzo olewała swoją firmie jak w woshwosh. Nie dba o to co mowia ludzie na temat tej firmy ani jej osoby. Zablokowane recenzje na fb i usuwane komentarze to normalka. jeśli ktoś z was zastanawia sie nad praca jako obsluga klienta niech wie ze jego głównym zadaniem bedzie okłamywanie ludzi albo składanie obietnic których nie sa w stanie zrealizować. A jeśli chcesz odpowiadać za renowacje to lepiej zaopatrz się w farby, pędzle, rękawiczki i cała potrzebna chemie bo już pierwszego dnia pewnie okaże się że tego nie ma a zamówienie na produkty sa raz na 1,5 miesiąca. Malowanie customów? Jeśli lubisz pracować w nocy w weekendy za słabe wynagrodzenie i robić przy tym mało kreatywne projekty na bardzo zniszczonych butach to lepiej trafić nie można! Umowy? co miesiąc umowa o dzieło. Kasa? do tej pory nie wiem w jakim systemie byłem rozliczany.Bardzo nie polecam, właścicielka nie docenia tego że siedzisz tam po 11 godzin dziennie ani twojego wkładu w jej firmę. Kompletny brak szacunku dla pracowników i klientów.

Tak11Nie

@Oki

Chyba pomyliłaś firmy "Oki" - nic z rzeczy o których piszesz nie jest prawdą. Pracuje w tej firmie kilka miesięcy i realia są zupełnie inne.

Oki
@hubert

Doskonale wiem kto pracuje w tej firmie. ;) Widzę że tu też właścicielka ma swoich znajomych którzy chętnie wystawią dobre opinie. Tak samo działaja wszelkie pozytywne komentarze na fb czy na google.

Tak5Nie

Tymon

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się?

Domi
@Tymon

Stanowczo odradzam! Proszę mi wierzyc, że praca tam to koszmar, brak organizacji i zarzadzania wszystkim przez Wielką Businesswoman. Tworzy bańkę mydlaną i na pozór to rewelacyjna i innowacyjna firma, a od kuchni to jeden wielki chaos i mogiła... Wykorzystac pracownika najnizszym kosztem. Psie pieniadze i umowy, nikt tam nie dostal umowy o pracę!!! Opinie na Nabici na funpage'u to absolutnie 100 % prawdy. Nie dajcie sie oszukac i nabrać tym cacankom !!! BHP tam to fikcja, zwolniła dziewczynę, bo nie chciala zakupic klimatyzacji w najgorsze upaly na 15m2... dziewczyna tam mdlala. Klienci traktuja Cie jak szmate do podlogi po ktorej moga pojechac, a Businesswoman tlumaczy tym, ze kazdy ma zly dzien, albo najzwyczajniej ktos jest poprostu psychiczny, piekne podejscie wzgledem klienta i personelu!!!

Tak5Nie

@Domi

To chyba znowu konkurencja. Ja się z tym zupełnie nie zgadzam. Pracuje w woshwosh kilka miesięcy i jest zupełnie inaczej niż pisze "Domi".

hubert

Zakładam, że poniższe opinie dodała konkurencja, bo zupełnie nie mają odzwierciedlenia w tym jak wygląda to rzeczywiście... Pracuje od kilku miesięcy i jestem zadowolony. Zdarzają sie customy, które są pracą odtwórzcą (na przykład zmiana koloru), ale jest też spore pole do wykazania się artystycznie. Można samemu proponować projekty, wymyślać nowe rzeczy. Z szefową zawsze da się dogadać o kasę, z podwyżkami nie ma problemu. Czas pracy jest bardzo elastyczny, wiec dla studenta to super opcja. A pozatym oferuje szkolenie z renowacji i customu butów. To bardzo unikatowa wiedza i ciężko się jej gdzieś nauczyć. Ja bardzo polecam!

Nanana

Brak profesjonalizmu w procesie rekrutacji.

Tak2Nie

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Wosh Wosh Martyna Zastawna na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Warszawa i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Wosh Wosh Martyna Zastawna - Warszawa

Chcę opublikować: